olek_BB

• Paliwo
      PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Panowie bez przesady nie ma z tym aż takiej filozofii, oczywiście trzymałem się zasad opisanych w tym temacie i jedynie wyjęcie ramki z szybą było kłopotliwe a reszt luz. Także Panowie, dobre klucze bo śruby lubią się zjechać i do dzieła bez obaw:wink:
    2. olek_BB

Wtyczki takiego przelacznika z A5 pasuja czy trzeba cos przerabiac? Mozesz wrzucic fotke jak to wyglada? Wtyczki pasują bez jakichkolwiek przeróbek, wpinasz stare i wszystko działa.
    3. olek_BB

Działa, mam właśnie z przełączniki z A5 i korby z tyłu
    4. olek_BB

Jak w temacie. Udało mi się dorwać boczki z roletkami, oczywiście pozostaje montaż haczyka/ów do zaczepienia u góry. Już to gdzieś widziałem na forum ale nie mogę znaleźć (wiadomo jak ta szukajka działa:grin:). Jakby ktoś mógł podrzucić linka, albo jak montuje się te mocowania górne i co do zakupu w serwisie... dzięki temat można zamknąć już dokopałem się jak to się montuje. Dla zainteresowanych http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-montaz-boczkow-roletami-126736/
    5. olek_BB

dzięki, może jeszcze uda się zmniejszyć przechyły
    6. olek_BB

może jakiś link albo info, dla tych co stabilizatory od rs4 nie wystarczają
    7. Panowie dopadł i mnie znany problem podnośników szyb w naszych B6. Z używkami wiadomo jak to jest a serwis woła 400 z hakiem:kwasny: znalazłem takie coś na allegro, jak sądzicie ma to coś wspólnego z oryginalnym Brose (mój stary był własnie tej firmy) czy jak większość to jest dalekowschodnia azja? Audi A4 B6 B7 8e mechanizm opuszczania szyby ORYGI (3681726387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    8. olek_BB

Panowie dopadł mnie znany problem podnośników szyb w naszych B6. Z używkami wiadomo jak to jest a serwis woła 400 z hakiem:kwasny: znalazłem takie coś na allegro, jak sądzicie ma to coś wspólnego z oryginalnym Brose (mój stary był własnie tej firmy) czy jak większość to jest dalekowschodnia azja? Audi A4 B6 B7 8e mechanizm opuszczania szyby ORYGI (3681726387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    9. olek_BB

odgrzewam:wink: i mnie dosięgnął kłopot z mechanizmem szyb. Na allegro jest tego od groma ale wiadomo jak to jest z jakością, macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na te mechanizmy?
    10. Jakis centymetr do wierchu no moze troszke wiecej.W 1BE nie bylo tej podkladki.W etce to jest chyba oznaczone jako element na złe drogi . szkoda, że tylko tyle. Ale skoro masz teraz równo to gites:naughty: Nie wiesz czy w 1BR takie podkładki były również z przodu? trzeba by zobaczyc w etce i poszukac ale z przodu amortyzator przechodzi przez sprezyne wiec fizycznie nie ma opcji zeby taka podkladke tam zastosowac masz rację, faktycznie sprawdziłem w etce i 1BR z przodu nie wyróżnia się niczym szczególnym od pozostałych. Ale tak na marginesie ten Twój pomysł z zastosowaniem podkładki z 1BR można spokojnie polecić wszystkim co mają 1BA/1BE/1BV, gdzie w większości aut d*pa siedzi minimalnie niżej. Skoro ta podkładka daje >1cm może tym osobom fajnie wyrównać furki.
    11. Jakis centymetr do wierchu no moze troszke wiecej.W 1BE nie bylo tej podkladki.W etce to jest chyba oznaczone jako element na złe drogi . szkoda, że tylko tyle. Ale skoro masz teraz równo to gites:naughty: Nie wiesz czy w 1BR takie podkładki były również z przodu?
    12. i pięknie:thumbup1: o ile wyżej poszedł tył dzięki tej podkładce? a ta podkładka to jest opcjonalnie? nie było tego w 1BE które miałeś?
    13. olek_BB

a w dziale warsztat nie chciało się poszukać http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-silniczka-zamka-bagazniku-172481/
    14. olek_BB

wiadomo że nie jest to co ORI ale przecież te listwy chyba nie będą za mocno pracować, w końcu nie jest to zderzak, więc może nie będzie tak źle ? Może jest ktoś na forum kto miał styczność z takimi wynalazkami i jest w stanie powiedzieć jak to się spisuje? (chyba że woli się ukryć bo na forum chwalił się że zakupił ORI ) tutaj masz całą dyskusję o listwach z laminatu s4 lub s-lne właśnie kolega wroclav chyba je ma http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/all-b6-zamienniki-listw-drzwiowych-s4-allegro-159756/