Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fryta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fryta

  1. napewno wtryski 205 lub 216, cały przelot i tam jeszcze troche środek tez mam w planach zmienic
  2. AUDI A4 1,9 TDI oznaczenie AHH z 1999r. Kupiony z 1,5 roku temu. Auto zaraz po kupnie wyglądało tak: Z wypasu ma: - abs - klima jest - 2 *elektryka szybek - wspomaganie kier. - alarm z centralnym zamkiem i domykaniem szyb (szukam pompki bo się wysrała) - 4 poduchy - elektryczne i podgrzewane lusterka - felgi 15 na zime, lato 17 zakupione - zawieszenie zmienione ze zwykłego na sportowe ap 40/30 - wszystkie filtry wymienione, rozrząd wymieniony od razu po kupnie, 3 wahacze z jednej i 3 wahacze z drugiej na febi wymienione, - hid ksenon 6000k - mały bose sobie gra nawet fajnie<lol> - z tyłu wspawana dwururka bez tłumika, myślałem, że jest z nierdzwki, ale się myliłem:( i po kilku miesiącach wygląda strasznie tu po małych zmianach:) A tu zmiana już na zime: Plany jakie mam zamiar wykonać: - zmiana wtrysków na wydajniejsze - program - wymiana środka na jakieś kubły albo coś fajnego:) - malowanie grilla na czarno - ściemnianie szybek - cały przelot, zakupiłem już zamiennik kata, czeka tylko na założenie:)ale trochę poczeka, bo garażu brak a zima:( - rozpórka górna od audi a6 c5 - zmiana żarnika na 5000k i postój xenon efekt - w przeciwmgielne hid xenon 3000k - cały wydech tylni dwururka, albo tylko końcówka, sie zastanawiam:) jest dwururka - nowe amory tył sasch super touring, bo poprzednie po pół roku się wysrały :confused4:13.12.2010 - naklejeczki a4 klub polska nowa końcówka, zdjęcie na szybko i niestety z brudnym autem,
  3. Fryta odpowiedział(a) na pre_pl temat w Pomorskie
    Tez polecam ten serwis. Robie juz dosc dlgo u nich auta jakie miałem, a aktualnie audi, naprawde robia dobrze, ceny za robote maja nie wygorowane, gwarancja na czesci, robia dobrze i solidnie. Polecam
  4. Witam A co polecacie ogólnie w samym trójmieście?? czy niema żadnego dobrego zakładu?? Pozdro
  5. dzieki wielkie, ale w przekładke to sie nie bede bawił, musze jakos odnowic te co mam:) ale nie powiem, tamte jakos lepie mi sie podobaja<lol>
  6. Witam. Mam takie pytanko, czy da sie zmienic klamki z audi a4 po 2 lifcie na klamki z audi a4 po 1 lifcie?? Czy beda pasowały, czy trzeba bedzie cos przerabiac?? Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam
  7. Witam wszystkich serdeczni i pozdrawiam z pięknego Trójmiasta:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.