Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] czarna strzała :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 1,9 TDI oznaczenie AHH z 1999r.

Kupiony z 1,5 roku temu.

Auto zaraz po kupnie wyglądało tak:

efec5e04b467ce3fmed.jpg

91fb093e56540932med.jpg

26562431a1769da3med.jpg

6bbbdd182f2760cfmed.jpg

fe94976fe6385bacmed.jpg

01905250617d061emed.jpg

Z wypasu ma:

- abs

- klima jest

- 2 *elektryka szybek

- wspomaganie kier.

- alarm z centralnym zamkiem i domykaniem szyb (szukam pompki bo się wysrała)

- 4 poduchy

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- felgi 15 na zime, lato 17 zakupione

- zawieszenie zmienione ze zwykłego na sportowe ap 40/30

- wszystkie filtry wymienione, rozrząd wymieniony od razu po kupnie, 3 wahacze z jednej i 3 wahacze z drugiej na febi wymienione,

- hid ksenon 6000k

- mały bose sobie gra nawet fajnie<lol>

- z tyłu wspawana dwururka bez tłumika, myślałem, że jest z nierdzwki, ale się myliłem:( i po kilku miesiącach wygląda strasznie :kox:

tu po małych zmianach:)

8c855455facab2a9med.jpg

c8971d3f437f01f2med.jpg

0a80d29ad65587a8med.jpg

9718cd18f00e3035med.jpg

4c16c1205b3d3b12med.jpg

43f72ecd9d50abe6med.jpg

A tu zmiana już na zime:

5ccf0b67ee6af2acmed.jpg

Plany jakie mam zamiar wykonać:

- zmiana wtrysków na wydajniejsze

- program

- wymiana środka na jakieś kubły albo coś fajnego:)

- malowanie grilla na czarno

- ściemnianie szybek

- cały przelot, zakupiłem już zamiennik kata, czeka tylko na założenie:)ale trochę poczeka, bo garażu brak a zima:( a8651c25dd433fa0m.jpg

- rozpórka górna od audi a6 c5

- zmiana żarnika na 5000k i postój xenon efekt

- w przeciwmgielne hid xenon 3000k

- cały wydech tylni dwururka, albo tylko końcówka, sie zastanawiam:) :evil: jest dwururka :rolleyes:

- nowe amory tył sasch super touring, bo poprzednie po pół roku się wysrały :confused4:13.12.2010

- naklejeczki a4 klub polska

5b5cb17ee5a1ac5bmed.jpg

5b74c7c1239dbadcmed.jpg

e1224c3cca06f050med.jpg

dee0fd356ce5c2e8med.jpg

nowa końcówka, zdjęcie na szybko i niestety z brudnym autem,fd0ffaf72827afb8med.jpg

Opublikowano

:oklaski: :oklaski:

co konkretnie planujesz?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

napewno wtryski 205 lub 216, cały przelot i tam jeszcze troche :hi: środek tez mam w planach zmienic

Opublikowano

napewno wtryski 205 lub 216, cały przelot i tam jeszcze troche :hi: środek tez mam w planach zmienic

Nie pamiętam kodu który to był w 1.9 90KM bo można było z niego w łatwy sposób wyciągnąć ponad 160KM :gwizdanie:

Ogólnie bardzo ładna czarnulka po lifcie :kox:

Ultera sobie mogłeś zrobić końcówki :wink4:

Na pierwszy ogień to wywalił bym to drewno bo strasznie razi :thumbdown:

Opublikowano

przy Twojej pompie to pomyśl o 0,230+turbo+IC :kox: a w wydechy to możesz się bawić później :wink4:

z gratów które napisałem wyciągniesz spokojnie 160KM ...a i pod 180KM też może wyjść :naughty:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:22_________________________________________________zobacz tutaj-> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70144.0

poza tym fajna ta Twoja fura :good: no może oprócz drzewna :wink4:

Opublikowano
  • Autor

poza tym fajna ta Twoja fura :good: no może oprócz drzewna :wink4

dziks, będziemy napewno coś modzić,tylko jak fundusze pozwolą :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:34_________________________________________________a z drewnem coś zrobie, ale niewiem jeszcze kiedy :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:35_________________________________________________mam zamiar zrobić polerkę felg, co o tym myślicie, dobrze będą wyglądać;>??

Opublikowano

Na zimę nie ma sensu, dawaj w polerkę te letnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie mi chodzi o letnie :hi: i sie zastanawiam jak do tego by dekielki pomalować :disgust:

Opublikowano

no właśnie mi chodzi o letnie :hi: i sie zastanawiam jak do tego by dekielki pomalować :disgust:

Ktoś nie dawno polerował te same fele co ty masz, jak znajdę to Ci pokaże :)

Opublikowano
  • Autor

no właśnie mi chodzi o letnie :hi: i sie zastanawiam jak do tego by dekielki pomalować :disgust:

Ktoś nie dawno polerował te same fele co ty masz, jak znajdę to Ci pokaże :)

ok, ja jeszcze nie znalazłem :cool1:

Opublikowano

Bardzo ładny polift :good: oby służył jak najdłużej :rolleyes:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

byłem dziś u mechanika sprawdzić czy naprawdę tylne amortyzatory zawiodły po pół roku użytkowania, były kupione nowe w zestawie ap, okazało się, że tak :(, wymieniłem na sasch super touring i teraz gra gitara:) nic nie stuka ani nie puka,a ap reklamuje, ciekawe czy mi przyjmą ,a tu zamiennik kata zakupiony, czeka na założenie http://images37.fotosik.pl/436/a8651c25dd433fa0m.jpg

I zmieniłem sobie żarnik na 5000k i postojówki, zdjęcia u góry :)

Opublikowano

podobaja mi sie twoje postoje jakie to soa dokladnie zarowki?

Opublikowano

ładna :good: rozpórki nie chcesz zakupic :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

no drewno fest fujjjjjj :sick3:

bo tak autko ładne , sedan i czarne :good:

Opublikowano
  • Autor

no drewno fest fujjjjjj :sick3:

bo tak autko ładne , sedan i czarne :good:

spoko, pomaluje się w lato :good:

Opublikowano

Ogolnie bardzo ladna sztuka, ale co do postojowek to porazka, poliftowe valeo sa stworzone, zeby przerobic postoje na obrysowki w kierunkach :D

Opublikowano
  • Autor

hmmm, a ktoś przerabiał taki temat?? bo może i by się z tym zapoznał i pomyślał :mysli:

Opublikowano

Audi jak najbardziej ok,kolor ładniejszy od mojego bo czarny po małych modyfikacjach na pewno będzie jeszcze lepiej :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.