-
[ALL] Potrzebna POMOC ludzi z Wroclawia
w sumie mam tylko to zdjecie ;(
-
[ALL] Potrzebna POMOC ludzi z Wroclawia
Potrzebna POMOC ludzi z Wroclawia w zlokalizowaniu miejsca ze zdjecia. blok w nowym budownictwie. Musze naprawic zyciowy bład :-? dziwna sprawa, ale bardzo zalezy mi na ulicy, moze ktos pozna po zdjeciu ;-)
-
[ALL B5] Jak otworzyć auto z rozładowanym akumulatorem
a czym tu sie dzielic? wyciagasz ta poduszke gumowa ktora wciskasz, aby otworzyc klape, wypinasz kabelki, zdzierasz izolacje i podlaczasz prostownik
-
s4 b5 sedan
http://audisrs.com/sutra272361.php http://www.audizine.com/forum/showthread.php/411785-Another-nicely-edited-B5S4-vid :gwizdanie:
-
s4 b5 sedan
to byl w film przygotowany wstepnie, eska w najgorszym mozliwym setupie, zaloze graty i bedziemy krecic jakis konkretny i dluzszy filmik
-
[B5 AGB] VIAGRA
moskal Ok, wierze w Ciebie daj z siebie wszystko W s4 nie powinno byc miejsca na niedociagniecia :gwizdanie:
-
[B5 AGB] VIAGRA
caly srodek szczerze mowiac wyglada kupowato, jest strasznie źle spasowane wszystko na zdjeciach widac mega szpary, co musi byc na zywo?
-
[ALL B5] Jak otworzyć auto z rozładowanym akumulatorem
wpialem sie w kabelki od centralnego zamka klapy i wszystko git
-
[ALL B5] Jak otworzyć auto z rozładowanym akumulatorem
podlaczylem do jednej z zarowek tablicy i tylko zapalila sie druga ;/ a gdzie dokladnie jest rozrusznik, albo kabel od niego?
-
[ALL B5] Jak otworzyć auto z rozładowanym akumulatorem
a np do kabelkow od zarowek podswieltenia tablicy rejstracyjnej?
-
[ALL B5] Jak otworzyć auto z rozładowanym akumulatorem
ale gdzie mam te kable podlaczyc jesli mam zamknieta maske?
-
[ALL] Problem z radiem pionner
tak mowie o sytuacji jak na twoim pierwszym rysynku To po co czerwony kabelek ma ori odnoge?
-
[ALL B5] Jak otworzyć auto z rozładowanym akumulatorem
z autem stojacym na parkingu? srednie rozwiazanie
-
[ALL B5] Jak otworzyć auto z rozładowanym akumulatorem
Radio rozladowalo mi akumulator i nie moge go teraz otworzyc z pilota, a zamkow nie mam ani w drzwiach, ani w klapie ;( Mozna jakos otworzyc auto,a lbo chociaz maske zeby dostac sie do aku?
-
[ALL] Problem z radiem pionner
jak jest tak jak na pierwszym to radio wylacza sie po przekreceniu stacyjki, ale nie ma pamieci
igore36
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta