Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :hi:

A4 Avant 97' 1,9TDI 110 KM [AFN]

Stan obecny

1093812_448779145236738_566336468_o.jpg

Plany zrealizowane:

scyzor z Q7

biale kierunki boczne

ramki wokol zegarow

Fisior +przerobienie podswietlenia na biało jak w polifcie :naughty:

podlokietnik

lampy polifotwe pomalowane na czarno i zrobiony BiXenon

gwint supersporta :good:

Tak wygladal po zakupie

dscf2618uq8.jpg

3386d2b259b537e3.jpg

Tak w meidzyczasie

3bd62354e429b73a.jpg

Wpadł ori scyzor z Q7 z alarmem dedykowanym

kluczykq7.jpg

jedno z moich ulubionych zdjec wymyty pachnacy na w/w 17' :naughty: był szał wtedy :wink:

spotowy.jpg

i tak też było

czerwonegwintsobota.jpg

teraz jest tak

grejmyjkakorr.jpg

srodek2h.jpg

2m.jpg

UPDATE 11-12-2010

powrot do korzeni (na wiosne wpadna poliftowe)

rootst.jpg

kolektor z AWX +przejsciowka czekaja na montaz :naughty:

awxe.jpg

turbo AWX w drodze :good::hi:

i juz jest u mnie :)

suszara.jpg

hydraulika pod FMIC kupiona

hydraulika2525683.jpg

i sam FMIC juz u mnie

fmic.jpg

BiXenon w drodze

bixysoczewkafr.jpg

Sloneczniki podswietlane pochytane :naughty:

1393013873

i 216 steczki juz w aucie :drool: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: :yeah::yeee:

bosche216.jpg

teraz te puzzle poskladac i na czipsa :good::evil:

wlasnie przylecial do mnie taki gajgerek malowanko w czern i do auta :decayed:

booooost2.jpg

EDIT 22-03-2011

frontsr.jpg

halo sie miesci kratki tez zderzak generalnie domalowania bo i tak mial przygode :wallbash:

kreski

a4afnrogee13wppl.jpg

USA zabawki :naughty:

usalights003.jpg

i juz na aucie z BiXem

9u09800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny Avant i zacne plany :good: Felunek moim zdaniem 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i pogratulować pięknej furki bliźniaczo podobnej do mojej :> Już na wstępie zapraszam do obejrzenia mojej i modyfikacji jakie zacząłem przeprowadzać :good::kox:

Jeśli dobrze widzę to już masz zawias obniżony ori przez Audi tak jak u mnie pewnie jest to 1BE (kod na wlepce - sprawdź kody wyposażenia, wlepka jest albo w kufrze obok koła zapasowego, lub w książce serwisowej :good: ) to jest zawias -30/-20mm :wink4: yyy albo samo -20... :mysli: Zapomniałem już :decayed:

Co do alu, ja bym nie zmieniał bo te co masz to najładniejszy i najlepiej się prezentujący wzór 16'' felg w A4 :good: Jeśli chcesz zmieniać to tylko na 17'' :wink4: A ten wzór co pokazałeś to nieee :thumbdown:

Chromowane ramki dookoła szyb i chromowane relingi przy srebrnym autku średnio będą wyglądały ja nie planuję marnowania na to kasy i czasu, lepiej zainwestować w coś innego, np. tak jak ja (co już możesz zobaczyć w temacie o moim autku) lampy przód zespolone soczewki + xenon (jeszcze nie ma tam fotek z xenonem ale przymiarka już była :kox: polecam HID 6000K :slina: ) Potem polecam zmianę grilla (bardzo intensywnie myślę nad tym od Ski :rolleyes: ) Potem lampy tył (czekam na ładne ledy do avanta B5 jeszcze nie ma ładnych, same lexy :wallbash: )

Piękne autko! Powodzenia w modyfikacjach i dbaj o nią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i pogratulować pięknej furki bliźniaczo podobnej do mojej :> Już na wstępie zapraszam do obejrzenia mojej i modyfikacji jakie zacząłem przeprowadzać :good::kox:

Jeśli dobrze widzę to już masz zawias obniżony ori przez Audi tak jak u mnie pewnie jest to 1BE (kod na wlepce - sprawdź kody wyposażenia, wlepka jest albo w kufrze obok koła zapasowego, lub w książce serwisowej :good: ) to jest zawias -30/-20mm :wink4: yyy albo samo -20... :mysli: Zapomniałem już :decayed:

Co do alu, ja bym nie zmieniał bo te co masz to najładniejszy i najlepiej się prezentujący wzór 16'' felg w A4 :good: Jeśli chcesz zmieniać to tylko na 17'' :wink4: A ten wzór co pokazałeś to nieee :thumbdown:

Chromowane ramki dookoła szyb i chromowane relingi przy srebrnym autku średnio będą wyglądały ja nie planuję marnowania na to kasy i czasu, lepiej zainwestować w coś innego, np. tak jak ja (co już możesz zobaczyć w temacie o moim autku) lampy przód zespolone soczewki + xenon (jeszcze nie ma tam fotek z xenonem ale przymiarka już była :kox: polecam HID 6000K :slina: ) Potem polecam zmianę grilla (bardzo intensywnie myślę nad tym od Ski :rolleyes: ) Potem lampy tył (czekam na ładne ledy do avanta B5 jeszcze nie ma ładnych, same lexy :wallbash: )

Piękne autko! Powodzenia w modyfikacjach i dbaj o nią :good:

przy okazji sprawdzania gum przegubow zewnetrznych okazalo sie ze z przodu siedzi bilstein zolty :) to fabryka dawala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji sprawdzania gum przegubow zewnetrznych okazalo sie ze z przodu siedzi bilstein zolty :) to fabryka dawala?

niee :no: Ori sport czyli 1BE to czerwone amorki przód i niebieskie tył, sprężyny przód: zielony i czerwony/różowy pasek/plamka, a tył: chyba 3 białe plamki/paski... :wink4: Przynajmniej tak jest u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji sprawdzania gum przegubow zewnetrznych okazalo sie ze z przodu siedzi bilstein zolty :) to fabryka dawala?

niee :no: Ori sport czyli 1BE to czerwone amorki przód i niebieskie tył, sprężyny przód: zielony i czerwony/różowy pasek/plamka, a tył: chyba 3 białe plamki/paski... :wink4: Przynajmniej tak jest u mnie :)

to ja nie wiem co to jest :mysli:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 06:50_________________________________________________EDIT

no i doszly zmiany

troche porobione przy aucie

no oprocz tam jakichs przegubow koncowek drazkow

zrobilem na obecna chwile

-biale kierunki

-w zasadzie skonczylem Car-Audio czyli sub w podlodze, z przodu odseprowany zestaw hertze 16cm oczywiscie drzwi wygluszone jak trza

-przerobiem podgrzewanie lusterek, mialem po kluczyku (no i oczywiscie oryginalne maty juz sie popalily, wiec wymienilem na nowe) teraz podlaczylem zalaczane razem z tylna szyba - jak ktos potrzebuje podpowiedzi jak to zrobic walic smialo na priv :good:

-zmienilem sposob podswietlania schowka, do tej pory podswietlal sie dopiero po zalaczeniu swiatel, teraz wystarczy przekrecony kluczyk w stacyjce (jak ktos zainteresowany tez na priv)

-dolozylem alarm z niespodziankami :P i kuczyk scyzoryk

-malymi kroczkami zbilzam sie do xenonu

- tak samo w miedzyczasie wpadna ramki na zegary

- doszedl tez plan zalozenia podswietlenia nog gdy sie wysiada, jak i czerwonego swiatelka przy otwarciu drzwi (niestety fabryka nie dala) oraz podswitlenie nog pasazera i kierowcy oczywiwsice zsynchronizowane z oswietleniem wewnetrznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jakieś zmiany już wprowadziłeś :good: Super. Te lusterka mnie ciekawią :wink4: Ja postaram się być na następnym spociku w LBN, wybierasz się może? To opiszesz dokładnie jak to zrobiłeś z tymi lustrami. Niedługo powinna być okazja do porównania naszych avancików :wink4: Jeszcze nie wiem czy na następnym spocie, ale na bank na jeszcze kolejnym już będę moim sreberkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jakieś zmiany już wprowadziłeś :good: Super. Te lusterka mnie ciekawią :wink4: Ja postaram się być na następnym spociku w LBN, wybierasz się może? To opiszesz dokładnie jak to zrobiłeś z tymi lustrami. Niedługo powinna być okazja do porównania naszych avancików :wink4: Jeszcze nie wiem czy na następnym spocie, ale na bank na jeszcze kolejnym już będę moim sreberkiem :)

dobra dobra obiecuj obiecuj :kox::tongue4:

a z lusterkami pytaj pytaj :good: :good: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jakieś zmiany już wprowadziłeś :good: Super. Te lusterka mnie ciekawią :wink4: Ja postaram się być na następnym spociku w LBN, wybierasz się może? To opiszesz dokładnie jak to zrobiłeś z tymi lustrami. Niedługo powinna być okazja do porównania naszych avancików :wink4: Jeszcze nie wiem czy na następnym spocie, ale na bank na jeszcze kolejnym już będę moim sreberkiem :)

nowe fotki w pierwszym poscie :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm :mysli: no fela wygląda inaczej, na żywo pewnie robi robotę, ale ze szmatką będziesz ją czyścił codziennie :naughty: Zmień radio bo wygląda paskudnie :tongue4: I kiedy halo i spryski? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm :mysli: no fela wygląda inaczej, na żywo pewnie robi robotę, ale ze szmatką będziesz ją czyścił codziennie :naughty: Zmień radio bo wygląda paskudnie :tongue4: I kiedy halo i spryski? :decayed:

na zywca fele w sloncu robia robote:)

no bede czyscil co mycie :)

radio jest jedne z lepszych i nie zmienie, ori nie sprosta moim wymaganiom co do C-A troszke je ukryje i dodam ramke

halo nastepne w kolejnosci. Nie wazne zeby wyrezac, najwazniejsze zeby rezac, teraz kolej na halo, potem spryski do czerwca spryski zagoszcza[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 00:12_________________________________________________

fele widziałem dziś na żywo na aucie i powiem ze robią sporą robote :good:

no twoje tez dzis sie blyszczalo :) wiosna wiosna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lampami odrazu młodziej :) mi się taka kiera marzy :gwizdanie: pozdrawiam :)

nowe mody :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: Pięknie wyrezałeś te spryski, sika aż miło popatrzeć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys kiedyś wymieniał foteliki na skórę, to wal do mnie ze starymi bo szukam kubełków, z takim wzorkiem :hi:, furka wygląda elegancko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...