Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwone podświetlenie to znak rozpoznawczy Audi :decayed::kox::naughty: i zmieniać podświetlenie na inny kolor :thumbdown::shocked::rolleyes:...

chyba kolego nie kminisz jak jest w polifcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie..., ale z tego co widziałem to w A5 Sportback też jest czerwone poświetlnie. Jeżeli chodzi o zegary w A4 po II liftingu to nie widziałem jak w nocy świecą... :notworthy::(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal coś Ty zrobił najlepszego? :cool1:

ja kiedyś chciałem przerezać to podświetlenie na niebieskie ale równie szybko mi na szczęście ten pomysł z głowy wyleciał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal coś Ty zrobił najlepszego? :cool1:

ja kiedyś chciałem przerezać to podświetlenie na niebieskie ale równie szybko mi na szczęście ten pomysł z głowy wyleciał :decayed:

kuluniu Ty :P ono jest takie jak w poliftach :good: na fotkach wyszlo niebieskie, ale nie gadaj ze wyglada jak w passacie czy inne niebieskie intensywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyglądać na niebieskie nie wygląda :wink4:

ale czy nie uważasz że czerwony dodaje temu licznikowi agresji i czytelności? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyglądać na niebieskie nie wygląda :wink4:

ale czy nie uważasz że czerwony dodaje temu licznikowi agresji i czytelności? :good:

A tu się z Tobą nie zgodzę :) Jeździłeś z licznikiem z poliftowego auta? :) Bo ja po zmianie licznika z przedliftowego z czerwonym podświetleniem na licznik z białym podświetleniem - poliftowym, cieszę jak dziecko jak codziennie mogę na niego popatrzeć :tongue4: Jest o nieeeeebo ładniejszy od tego z czerwonym podświetleniem, oto dowód:

fis.th.jpg

Gdybym wcześniej wiedział, że jest aż tak ogromna różnica to bym już dawno zmienił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się właśnie podoba to że czerwona wskazówka cały czas zapierdziela po czerwonym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się właśnie podoba to że czerwona wskazówka cały czas zapierdziela po czerwonym :decayed:

ee czerwona na bialym jak zasuwa to jest dopiero kontrast :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czasem wsadzę albo licznik z pełnym fisem albo z eski to się pomyśli... póki co kocham swój :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze rozwiązanie jest jak nie widzisz wskazówki jak zapierd...

dopiero efekt końcowy jak sie zatrzyma na 300km/h :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się właśnie podoba to że czerwona wskazówka cały czas zapierdziela po czerwonym :decayed:

SoMeS polecam Ci się przejechać z licznikiem od polifta :) No chyba że zostawisz czerwone cyfetki a dasz białą wskazówkę tak jak w eSowym :kox: Dobrze mówię? :mysli: Wtedy kontrast jest super :naughty: Ale poważnie zegary z polifta są o niebo ładniejsze, chociaż o gustach się nie dyskutuje :) A mrogalowi wyszło to całkiem ok, chociaż na jego miejscu poszukałbym budzików od polifta :tongue4: dużo zabawy Cię to kosztowało, kasy pewnie też :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


    a mi się właśnie podoba to że czerwona wskazówka cały czas zapierdziela po czerwonym :decayed:
    SoMeS polecam Ci się przejechać z licznikiem od polifta :) No chyba że zostawisz czerwone cyfetki a dasz białą wskazówkę tak jak w eSowym :kox: Dobrze mówię? :mysli: Wtedy kontrast jest super :naughty: Ale poważnie zegary z polifta są o niebo ładniejsze, chociaż o gustach się nie dyskutuje :) A mrogalowi wyszło to całkiem ok, chociaż na jego miejscu poszukałbym budzików od polifta :tongue4: dużo zabawy Cię to kosztowało, kasy pewnie też :decayed:
    oj nie chce mi sie rzezbic z kablami 26 na 32 pin, wiesz ze bym wyrezal, nie mowie HOP :D:afro:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie chce mi sie rzezbic z kablami 26 na 32 pin, wiesz ze bym wyrezal, nie mowie HOP :D:afro:;)

No ja miałem to szczęście że kostki pasowały idealnie :) Trzeba było tylko kabelki pozamieniać tu i tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja muszę mieć FIS więc i tak będe z tym rzeźbił jak przyjdzie na to kolej :wink4:

poliftem przejadę się jutro z ciekawości bo ma tu znajomy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja muszę mieć FIS więc i tak będe z tym rzeźbił jak przyjdzie na to kolej :wink4:

poliftem przejadę się jutro z ciekawości bo ma tu znajomy :mysli:

Koniecznie w nocy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie świeci ten po liftowy licznik w nocy :slina::blink::shocked::kox::naughty::decayed:.

A co pisałeś wczoraj? :gwizdanie: Przypomnę Ci:

Czerwone podświetlenie to znak rozpoznawczy Audi :decayed::kox::naughty: i zmieniać podświetlenie na inny kolor :thumbdown::shocked::rolleyes:...

:rolleyes:

Efekt na żywo jest jeszcze lepszy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina::blink::shocked::kox::naughty::decayed:.

a ja ci rowniez przypomne co ostatnio pisales

No rzeczywiście trochę za dużo tych emotikonek :confused4:. Poprawie się :hi:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas myślałem, że w A4 B5 po drugim liftingu zegary są podświetlane na czerwono, a nie na jasno niebiesko i nie wiedziałem ani nie widziałem jak to wygląda. Teraz już wiem... :decayed:.

Ale dzięki emotikonką można wyrazić swoje emocje nie prawda i chyba po to są nie ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...