Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas myślałem, że w A4 B5 po drugim liftingu zegary są podświetlane na czerwono, a nie na jasno niebiesko

Bo nie są podświetlane na jasno niebiesko, tylko na biało :tongue4: jasno niebieski wychodzi na fotkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny avancik :decayed: tylko nie mogę uwierzyc, że Twoja stoi niżej od naszej... :blink: teraz wiem skąd wzięło mi się na pomysł z przednim zderzakiem - "przedliftowy polift" ... też to zrobiłem i teraz wiem gdzie to widziałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny avancik :decayed: tylko nie mogę uwierzyc, że Twoja stoi niżej od naszej... :blink: teraz wiem skąd wzięło mi się na pomysł z przednim zderzakiem - "przedliftowy polift" ... też to zrobiłem i teraz wiem gdzie to widziałem :kox:

a bo ja mam teraz sprezynki AP i furka na nich bardziej siadla niz na 1BE :kox:

dzieki solar za akcje :notworthy::cool1:

PS

reza sie shwarz-line :decayed:

zdjcie073.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg twoja stoi wyżej... :tongue4:

na co ci te lampiony? :blink:

no jak to na co do szwarz projektu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to coś zmieniasz w tych lampkach jeszcze :mysli: bo lezą tak jak by miały zaraz operacje przejsć :kox:

Pokaź chłopakom koncepcje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to coś zmieniasz w tych lampkach jeszcze :mysli: bo lezą tak jak by miały zaraz operacje przejsć :kox:

Pokaź chłopakom koncepcje :decayed:

no jak widac wiory juz sie sypia :naughty:

nie bedzie listwy led tylko jeden ledzik na pozycje i dwa na kierunek :gwizdanie:

koncept jest taki

mrogal2.jpg

do tego kola takie

ph20091212145337.jpg

i dach w czerni :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 16:22_________________________________________________

a to co zrobisz ze starymi lampami? :decayed:

z lampami nic bede se mial na zmiane raz takie raz takie, a jak mi sie za jakis czas styl zmieni to co zostane z czarnymi :no:

bede se zmianial jak rekawiczki :polew::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo jeszcze ciemna szyba i kierunki boczne znowu by się przydało wymienic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo jeszcze ciemna szyba i kierunki boczne znowu by się przydało wymienic :gwizdanie:

kierunki sie pewnie ogarnie a szyba, jakos nie mam na szybe parcia duzo roboty i duzo roboty przy darciu jak dowod poleci :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz czarny dach to i szyby ci sie spodobają czarne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rób tak jak kiedyś chyba nowak_zg mówił - przy kontroli opuszczaj oby dwie szybki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal nie ma sprawy :good: jak bys potrzebował pomocy lub skorzystania z mojego garage to no problemo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rób tak jak kiedyś chyba nowak_zg mówił - przy kontroli opuszczaj oby dwie szybki :evil:

Juz 3razy tak robilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz 3razy tak robilem :D

i jak? Udało się? :decayed:

Sory za OT.

tzreba trafic na milicjanta o inteligencji taboreta zeby taki numer przeszedl :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dygaj u nas w LC tak nie łapią :przebiegly: chociaz ostatnio jak stałem na światłach na AWP na przeciwko PWSZ'tu z misiakami to jakos dziwnie sie patrzyli na mój przód auta :mysli: pewnie lukali czy mam cycki na zderzakach i przez chwile miałem stracha ze dowód może sie pier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz ostatnio jak stałem na światłach na AWP na przeciwko PWSZ'tu z misiakami to jakos dziwnie sie patrzyli na mój przód auta :mysli: pewnie lukali czy mam cycki na zderzakach i przez chwile miałem stracha ze dowód może sie pier...

:polew: drżyj :naughty: szkoda że Ci nie zabrali, szybciej byś te "cycki" założył :naughty:

A co do projektu rogalowego... Mi się nie widzi kilka rzeczy ale mniejsza o to :tongue4: I tak fura daje radę :decayed: Najwyżej będzie agro... :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz ostatnio jak stałem na światłach na AWP na przeciwko PWSZ'tu z misiakami to jakos dziwnie sie patrzyli na mój przód auta :mysli: pewnie lukali czy mam cycki na zderzakach i przez chwile miałem stracha ze dowód może sie pier...

:polew: drżyj :naughty: szkoda że Ci nie zabrali, szybciej byś te "cycki" założył :naughty:

A co do projektu rogalowego... Mi się nie widzi kilka rzeczy ale mniejsza o to :tongue4: I tak fura daje radę :decayed: Najwyżej będzie agro... :naughty::tongue4:

co ci sie tam sutku nie widzi?

pucuj sie :polew:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wieś tańczy wieś śpiewa

battalek1.jpg

batalek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...