Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no kozacko fele wygladaja :good::zemdlal::naughty: Ciekaw jestem jak na aucie beda widnialy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no kozacko fele wygladaja :good::zemdlal::naughty: Ciekaw jestem jak na aucie beda widnialy :decayed:

no na wiosne sie obaczy :good: jak dojda lampy przod, tyl, dach wiec mysle ze z gleba ta co wsadzilismy powinno nie byc zbyt kobylasto :mysli:

jak beda za mlo wystawac do dam dystanse :kox:

ET43 bedzie git Panyyy??

Opublikowano

będą trochę za bardzo schowane, ale odpowiedni dystans i będzie gitara :evil:

Opublikowano

masz sruby antykradzieżowe ? :baseball::decayed: :decayed:

a podobaja Ci sie dawids212 jego fele :naughty: to jak bedzie lato to Ci moge takie same załatwic :polew::tongue4:
Opublikowano

fajnie tylko teraz musisz , jakieś czerwone dodatki dorezać bo będzie ni w pytę , to 18"??

Opublikowano

Czarne będą w c*pe :kox: :kox: tylko ten czerwony dekielek :mysli: no jakos niewiem nie widze go tam :no:

A jak by Ci sie odwidziało i zatęskniłbyś z madafaka chrom klab czy jak to tam leciało to zawsze mozesz :naughty:

battalek2.jpg

Opublikowano

fajnie tylko teraz musisz , jakieś czerwone dodatki dorezać bo będzie ni w pytę , to 18"??

17'' a czerwony dodatek to mu się obudowy lusterek jebn!e na czerwono :naughty: Albo relingi? :mysli:

Felga daje radę, ale dystasa trza trochę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

będą trochę za bardzo schowane, ale odpowiedni dystans i będzie gitara :evil:

da sie ale to blizej wiosny :good: gdyby nie tak przeyebana pogoda juz bym zalozyl na przymiarke na WOŚPa :evil: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:25_________________________________________________

masz sruby antykradzieżowe ? :baseball::decayed: :decayed:

auto moge na noc z otwarta szyba zostawic :naughty: , nie raz tak stalo :polew:, nietykalne jest :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:26_________________________________________________

fajnie tylko teraz musisz , jakieś czerwone dodatki dorezać bo będzie ni w pytę , to 18"??

nestety 17 :confused4: ale do 18' tez dorosne :cool1:

tylko jakie dodatki :mysli: decory w srodku czy moze relingi ? (dach bedzie czarny ) [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:27_________________________________________________

no daja rade :decayed: tylko z oponami bym chcial :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:22_________________________________________________lampy ma czerwone z tylu :decayed:

lampy beda czarne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czarne będą w c*pe :kox: :kox: tylko ten czerwony dekielek :mysli: no jakos niewiem nie widze go tam :no:

A jak by Ci sie odwidziało i zatęskniłbyś z madafaka chrom klab czy jak to tam leciało to zawsze mozesz :naughty:

battalek2.jpg

co ty mie tu z jakims chromem do czerwonego kapsla wyjezdzasz ;) beda oryndż madafaka klab :evil::wink4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 13:29_________________________________________________

jak w puszczy mieszkasz albo auto w garazu stoi to wiesz :decayed: ale fele kozak :good:

nie no swiruje pawiana, zabieczenia kupione juz :good:

Opublikowano

zapodaj mega madafaker glebę i 17" stykną :naughty::kox:

Opublikowano

zapodaj mega madafaker glebę i 17" stykną :naughty::kox:

glebunek już my zamontowali przecie w sreberku :good:
Opublikowano
  • Autor

zapodaj mega madafaker glebę i 17" stykną :naughty::kox:

no narazie taka gleba mi styka, na 15' ocieram o policjanty lezace :confused4:

Opublikowano

zapodaj mega madafaker glebę i 17" stykną :naughty::kox:

no narazie taka gleba mi styka, na 15' ocieram o policjanty lezace :confused4:

jeszcze nic straconego :wink4: na 1BE mozem jeszcze zmienić :gwizdanie:
Opublikowano

co ty mie tu z jakims chromem do czerwonego kapsla wyjezdzasz ;) beda oryndż madafaka klab :evil::wink4:

jak byś miał cos czerwonego jeszcze w struclu to mogłyby nieźle wpasować :kox: :kox:

battalek3.jpg

:decayed:

Opublikowano

jak byś miał cos czerwonego jeszcze w struclu to mogłyby nieźle wpasować :kox: :kox:

Kowi... :decayed: A gdzie Ty oczy zapodział? to jest czerwień? :rolleyes:

Opublikowano

tera nawet ciekawo wygląda :good::kox:

Opublikowano

Kowi... :decayed: A gdzie Ty oczy zapodział? to jest czerwień? :rolleyes:

Rafalekx nie czytasz :angry:

beda oryndż madafaka klab :evil::wink4:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

na żywca same fele wygladaja :naughty::kox::good:

Opublikowano

Mrogal sam malowałeś te felgi? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mrogal sam malowałeś te felgi? :naughty:

sam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.