Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nisko latasz mówisz? :decayed:

troszku, czekam az zaloze 17'' bo na 15 ciezko mi jest ;(

Opublikowano

Nisko latasz mówisz? :decayed:

nisko nisko bo ma ode mnie springi :decayed::przebiegly:
Opublikowano
  • Autor

Cholera nie wiem co powiedzieć :gwizdanie:

barak Ci chyba słów na taki mod jaki zrobił mrogal :naughty::kox::decayed:

Tego chyba jeszcze nie było :naughty:

no chyba nie bylo :>

musze sie do tego przyzwyczaic

Opublikowano

Znaczy jak dobrze widze z pasków led po cześci zrobiłes kierunki :naughty:

Zrób jakieś video :kox:

Opublikowano

wrzuc to wideo które nagrałem jak wjezdzałeś do garazu :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wrzuc to wideo które nagrałem jak wjezdzałeś do garazu :polew: :polew:

juz nie dzis

Opublikowano

wrzuc to wideo które nagrałem jak wjezdzałeś do garazu :polew: :polew:

juz nie dzis

ale ja zartowałem :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

wrzuc to wideo które nagrałem jak wjezdzałeś do garazu :polew: :polew:

juz nie dzis

ale ja zartowałem :gwizdanie: :tongue4:

przetrzezwiejesz bedziesz mial sie z czego jutro brechtac, a tu mamy jedne cycki a tu drugie cycki a tu trzecie .. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja się wypowiem na temat nowości w aucie jak zobaczę na żywo :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja się wypowiem na temat nowości w aucie jak zobaczę na żywo :decayed::wink4:

tylo.jpg

Opublikowano

trzeba było te naklejki jakoś usystematyzować , bo teraz to jest niezły rozpiździec :D :D :bag::dziura:

Opublikowano
  • Autor

trzeba było te naklejki jakoś usystematyzować , bo teraz to jest niezły rozpiździec :D :D :bag::dziura:

trzeba było te naklejki jakoś usystematyzować , bo teraz to jest niezły rozpiździec :D :D :bag::dziura:

suodko :)

Opublikowano

trzeba było te naklejki jakoś usystematyzować , bo teraz to jest niezły rozpiździec :D :D :bag::dziura:

Zawsze mu to mówiłem :naughty: Po pierwsze to sco zbyt blisko LKA, A4klub w złym miejscu :gwizdanie: I ta morda ciesząca się troszkie ni teges, klubową tam u Ciebie widzę :decayed:

Opublikowano

w pionie pod battalion , i jest kox :good:

Opublikowano

stiker's tuning juz dawno wyszedl z mody :decayed:

a co to za czerwone paski pod lampami i czy te lampy na zywo tez sa w innych odcieniach :?:

Opublikowano
  • Autor

stiker's tuning juz dawno wyszedl z mody :decayed:

a co to za czerwone paski pod lampami i czy te lampy na zywo tez sa w innych odcieniach :?:

a widzisz tam gdzies naklejki pajoniera ? :polew:

to sa obowiazkowe odblaski

juz nie sa w innych odcieniach :good::decayed:

Opublikowano

Super te czarne felgi kolego. I oczywiście a4-ka tez

Opublikowano

niezły bur#@ z tymi nalepkami :sick3:

Opublikowano
  • Autor

niezły bur#@ z tymi nalepkami :sick3:

:polew:

:good:

Opublikowano

niezły bur#@ z tymi nalepkami :sick3:

jutro rano bedzie miał ich więcej :przebiegly::polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.