Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile takie lampki Cię wyszły? Słyszałem o Depo że szybko matowieją

samoróba :decayed: czyli lampki DEPO + czarny matowy spray + klej :naughty:

Mrogal przy wymianie kompletnych amorów ze sprężynami trzeba demontować boczek tapicerki bagaznika czy wszystko odkręce z zewnątrz :mysli:

Opublikowano

Ile takie lampki Cię wyszły? Słyszałem o Depo że szybko matowieją

samoróba :decayed: czyli lampki DEPO + czarny matowy spray + klej :naughty:

Nie depo tylko TYC :wink4: I nie matowieją, bo są jeszcze nowe :naughty: mat pojawił się w środku... ale czarny mat :D

Opublikowano

Ile takie lampki Cię wyszły? Słyszałem o Depo że szybko matowieją

samoróba :decayed: czyli lampki DEPO + czarny matowy spray + klej :naughty:

Nie depo tylko TYC :wink4: I nie matowieją, bo są jeszcze nowe :naughty: mat pojawił się w środku... ale czarny mat :D

jeden hooj TYC czy Depo :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ile takie lampki Cię wyszły? Słyszałem o Depo że szybko matowieją

samoróba :decayed: czyli lampki DEPO + czarny matowy spray + klej :naughty:

Mrogal przy wymianie kompletnych amorów ze sprężynami trzeba demontować boczek tapicerki bagaznika czy wszystko odkręce z zewnątrz :mysli:

bez dejmnowania boczkow sie nie obejdzie bo na wyokosci tak polowy szybki bocznej masz sruby ktore mocuja cala kolumne do budy, jak bedziesz rozbieral to z wyczuciem, zebys nie polamal. zreszta kol. endriu w warsztacie dal manuala :tongue4:

Opublikowano

ja widze ze nie proznujesz z autkiem :P dobre zmiany pochwal sie jak cie sie udalo rozkleic te lampy

Opublikowano
  • Autor

ja widze ze nie proznujesz z autkiem :P dobre zmiany pochwal sie jak cie sie udalo rozkleic te lampy

przednie lampy?

Opublikowano

tak tak chodzi mi o przednie wlasnie przegladam temat i szukam :P

Opublikowano
  • Autor

tak tak chodzi mi o przednie wlasnie przegladam temat i szukam :P

opalarka srubokret i masakra podgrzewanie i podwazanie :kox:

Opublikowano

możesz dać linka do tych lamp np na allegro?

Opublikowano
  • Autor

możesz dać linka do tych lamp np na allegro?

ktorych ?

Opublikowano

szkoda ze ni masz fot z dzisiejszego rezania :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze ni masz fot z dzisiejszego rezania :decayed: :gwizdanie:

eeee tem nie ma co focic :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

szkoda ze ni masz fot z dzisiejszego rezania :decayed: :gwizdanie:

eeee tem nie ma co focic :tongue4:

ahh no foty moze by sie jakies obejrzalo he?? :P
Opublikowano

ahh no foty moze by sie jakies obejrzalo he?? :P

zocha żyje :blink::slina::kwiatek: - spóźnione z okazji dnia kobiet :polew:

mrogal pokaż cierwoną ramkie :kox:

Opublikowano
  • Autor

ahh no foty moze by sie jakies obejrzalo he?? :P

zocha żyje :blink::slina::kwiatek: - spóźnione z okazji dnia kobiet :polew:

mrogal pokaż cierwoną ramkie :kox:

nie pokasze :tongue4: niech sie farba utwardza bo zara mi odpanie na takiej pogodzie :thumbdown:

Opublikowano

którą to ramkę malowałeś na czerwono? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

którą to ramkę malowałeś na czerwono? :decayed:

grylla panocku :good:

Opublikowano

którą to ramkę malowałeś na czerwono? :decayed:

grylla panocku :good:

poka ja tu na szerokie grono :decayed:

Opublikowano
  • Autor

którą to ramkę malowałeś na czerwono? :decayed:

grylla panocku :good:

poka ja tu na szerokie grono :decayed:

no dobra jutro pokaze :good: ramka jak to ramka kolor taki siaki sraki :polew: musi sie prezentowac z kolami i dokladkami w kolorze :good:

Opublikowano

ahh no foty moze by sie jakies obejrzalo he?? :P

zocha żyje :blink::slina::kwiatek: - spóźnione z okazji dnia kobiet :polew:

buahahaha a no zyje i sie ma :P oh dziekuje :P:polew: a foto to ja chcem obejrzec :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.