Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeee tam.

Co się tak czepiacie tego lusterka. Przecież wsztystko w nim widać, a przynajmniej wygląda oryginalnie.

Poza tym w czarnym będzie się mnie rzucało w oczy.

Opublikowano
  • Autor

fajnie wujek :kox: :kox: dawaj jeszcze lusterka w czarny mat :naughty:

bedo :good::kox:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 09:20_________________________________________________

fajnie wujek :kox: :kox: dawaj jeszcze lusterka w czarny mat :naughty:

fajniej wyglądał by na Twoich felgach :gwizdanie: :decayed:

ale ja bym MAM8 do tego projektu nie widział :gwizdanie:

gadaj z SMSemna temat... :([br]Dopisany: 22 Maj 2010, 09:22_________________________________________________

Lustereczka przecież można też okleić na próbę i będzie wiadomo :naughty:

ale troche lipa jedno małe drugie duze :przebiegly:

ty cycu ! :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak tam z ciornym daszkiem sie jezdzi :decayed: wyrwales już jakies nasze kukuryny spod tesco :naughty::cool1::polew:

Opublikowano
  • Autor

jak tam z ciornym daszkiem sie jezdzi :decayed: wyrwales już jakies nasze kukuryny spod tesco :naughty::cool1::polew:

oj jezdzi sie :)

kórwa, albo zgubilem albo mi zajebiali dekielek ;( ;( :wallbash::kwasny::disgust::confused4::angry: nigdzie w necie nie moge namierzyc nowego :wallbash::kwasny:

Opublikowano

taki fajny z Twojej feli to ja chyba mam u siebie w bagazniku :mysli::decayed::tongue4:

Nie pitol zgubiłes dekla :shocked: z którego koła ?? jak by Ci rąbneli to myslę ze wszystkie a nie tylko jeden

Opublikowano
  • Autor

taki fajny z Twojej feli to ja chyba mam u siebie w bagazniku :mysli::decayed::tongue4:

Nie pitol zgubiłes dekla :shocked: z którego koła ?? jak by Ci rąbneli to myslę ze wszystkie a nie tylko jeden

oj kórwa szkoda gadac ;(

Opublikowano

taki fajny z Twojej feli to ja chyba mam u siebie w bagazniku :mysli::decayed::tongue4:

Nie pitol zgubiłes dekla :shocked: z którego koła ?? jak by Ci rąbneli to myslę ze wszystkie a nie tylko jeden

oj kórwa szkoda gadac ;(

Z zapasu? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

taki fajny z Twojej feli to ja chyba mam u siebie w bagazniku :mysli::decayed::tongue4:

Nie pitol zgubiłes dekla :shocked: z którego koła ?? jak by Ci rąbneli to myslę ze wszystkie a nie tylko jeden

oj kórwa szkoda gadac ;(

Z zapasu? :mysli:

:polew::good:

Opublikowano

Przecie napisałem że podśmiec**jka zapodałem :decayed::naughty: więc o co cho? :gwizdanie: Ładnie wyszło, gdyby mi się chciało to też bym coś modził :P

:kox:forum1ff.jpg:kox:

mrogal :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: mega :kox: wygląda na tej focie gratki

Opublikowano
  • Autor

Przecie napisałem że podśmiec**jka zapodałem :decayed::naughty: więc o co cho? :gwizdanie: Ładnie wyszło, gdyby mi się chciało to też bym coś modził :P

:kox:forum1ff.jpg:kox:

mrogal :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: mega :kox: wygląda na tej focie gratki

padło nie jezdzace i tyle do tego bez dekielka na feldze :sick3::bag:

:decayed:

siorpaj :bicz: :bicz3:

dekielek bedzie :good:

Opublikowano

Mrogal a co się stało że nie jeździ? :cool1:

powoli robi się pierwszy avant który mi się zaczyna podobać :good:

Opublikowano
  • Autor

Mrogal a co się stało że nie jeździ? :cool1:

bo nie ma c*p.a icka burbo i wytryskow ;) serja panie

powoli robi się pierwszy avant który mi się zaczyna podobać :good:

na zdjeciach kazdy ladny :decayed:

Opublikowano

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

Opublikowano

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

najpierw jeździć, później wyglądać :wink4:

Opublikowano

najpierw jeździć, później wyglądać :wink4:

zależy kto jakie ma priorytety i do czego mu samochód :wink4:
Opublikowano
  • Autor

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed

ja mu mowie 110 a on :shocked:

a wyglada na 200 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed

ja mu mowie 110 a on :shocked:

a wyglada na 200 :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

jaki papier :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

najpierw jeździć, później wyglądać :wink4:

zależy kto jakie ma priorytety i do czego mu samochód :wink4:

dokladnie :wink4:

Opublikowano

najpierw jeździć, później wyglądać :wink4:

zależy kto jakie ma priorytety i do czego mu samochód :wink4:

dokladnie :wink4:

Jemu to tyko do lansu :decayed: :gwizdanie: :polew: teraz na miescie z tym ciornym dachem to robi niezłą furore :kox: a lasek na weekend to nie daje rady pomiescic w tym swoim avanciku :polew: :polew:
Opublikowano

gumki im w majtkach same pękają :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.