Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gumki im w majtkach same pękają :gwizdanie:

z pomoca rogala to na pewno :decayed: załuje ze ja ni mam srebrnego auta albo białego :cool1: tez bym yebnął ciorny dach :> a tak przy moim granatowym nie będzie takiego efektu :( mozna by na biało strzelic ale mam szyber i szyba jest przyciemniona wiec lipa :disgust: ale na moje polerowane lacze laski tez będa leciały :decayed::kox:
Opublikowano

gumki im w majtkach same pękają :gwizdanie:

z pomoca rogala to na pewno :decayed: załuje ze ja ni mam srebrnego auta albo białego :cool1: tez bym yebnął ciorny dach :> a tak przy moim granatowym nie będzie takiego efektu :( mozna by na biało strzelic ale mam szyber i szyba jest przyciemniona wiec lipa :disgust: ale na moje polerowane lacze laski tez będa leciały :decayed::kox:

solar to szyber też oklej :decayed:

Opublikowano
ale na moje polerowane lacze laski tez będa leciały

jęsli są większe niż 18cali to oczywiście :gwizdanie:

Opublikowano

załuje ze ja ni mam srebrnego auta

:polew: :polew: :polew: Ty no we no we no... nie musisz mi tak słodzić :naughty: To może i ja powinienem o ciornym dachu pomyśleć? :kox:

Opublikowano

a ja chętnie dla odmiany chciałbym ciemne auto.. :embarrassed:

Opublikowano
ale na moje polerowane lacze laski tez będa leciały

jęsli są większe niż 18cali to oczywiście :gwizdanie:

na 16 z gleba myslę ze tez poleca :cool1::decayed:
Opublikowano
ale na moje polerowane lacze laski tez będa leciały

jęsli są większe niż 18cali to oczywiście :gwizdanie:

na 16 z gleba myslę ze tez poleca :cool1::decayed:

Te z pod Biedrony napewno :kox:

Opublikowano

załuje ze ja ni mam srebrnego auta

:polew: :polew: :polew: Ty no we no we no... nie musisz mi tak słodzić :naughty: To może i ja powinienem o ciornym dachu pomyśleć? :kox:

a ja Ci powiem ze ja p*dole go kleic w moim garage :tongue4:
Opublikowano
ale na moje polerowane lacze laski tez będa leciały

jęsli są większe niż 18cali to oczywiście :gwizdanie:

na 16 z gleba myslę ze tez poleca :cool1::decayed:

oj lecą lecą :kox: wiem co mówię. :cool1:

Opublikowano

Pewnie ze polecą :naughty: pod Biedrą albo Teściem ich najwięcej się kreci :kox: a jak z rogalem w miasto wyruszym to chyba wszystkie zgarniem :decayed::tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed

ja mu mowie 110 a on :shocked:

a wyglada na 200 :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

jaki papier :gwizdanie: :polew: :polew:

do drukarek dzwonie :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:51_________________________________________________

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed

ja mu mowie 110 a on :shocked:

a wyglada na 200 :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

jaki papier :gwizdanie: :polew: :polew:

do drukarek dzwonie :cool1: :gwizdanie:

foteliki kupione :gwizdanie:

moje kubly beda na sprzedaz :good:

Opublikowano

Skórke kupiłeś czy jakie Recaro :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Skórke kupiłeś czy jakie Recaro :mysli:

recaro za polowe tego co bylo ostatnio :naughty: :naughty: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Skórke kupiłeś czy jakie Recaro :mysli:

recaro za polowe tego co bylo ostatnio :naughty: :naughty: :kox: :gwizdanie:

:kox: panie gdzie takie okazje :mysli:
Opublikowano

Przyszły wraz z opadającą wodą :polew:

Opublikowano

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed

ja mu mowie 110 a on :shocked:

a wyglada na 200 :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

jaki papier :gwizdanie: :polew: :polew:

do drukarek dzwonie :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:51_________________________________________________

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed

ja mu mowie 110 a on :shocked:

a wyglada na 200 :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

jaki papier :gwizdanie: :polew: :polew:

do drukarek dzwonie :cool1: :gwizdanie:

foteliki kupione :gwizdanie:

moje kubly beda na sprzedaz :good:

za ile Twoje foteliki :gwizdanie:

Opublikowano

Przyszły wraz z opadającą wodą :polew:

jebłem :polew: :polew: :polew: :oklaski:

wujek pochwal się :naughty:

Opublikowano

czarna felga + czarny dach KOX

Opublikowano

czarna felga + czarny dach KOX

teraz zbiera na biała folie by reszte auta obkleić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czarna felga + czarny dach KOX

teraz zbiera na biała folie by reszte auta obkleić :decayed:

ni chója! wydalem na fotele :tongue4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 21:32_________________________________________________

Przyszły wraz z opadającą wodą :polew:

jebłem :polew: :polew: :polew: :oklaski:

wujek pochwal się :naughty:

jak je dopiore z mułu to wruce pikczuresy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.