Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak je dopiore z mułu to wruce pikczuresy :naughty:

popsikasz brisem i nikt się nie zorientuje że ktoś ich wcześniej jako pontonów używał :good:
Opublikowano

A ja wiem, a ja wiem :P Widziałem :P haha :P

Opublikowano

A ja wiem, a ja wiem :P Widziałem :P haha :P

:jerk:
Opublikowano

:jerk:

Co u siostry? :boobs::sex:

:bag:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

no właśnie, bo też jestem ciekaw :naughty:

Opublikowano

Co u siostry? :boobs::sex:

:bag:

dalej mam żelazny klucz do pasa cnoty... a czemu pytasz? :)

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

A ja wiem, a ja wiem :P Widziałem :P haha :P

morda w kubeł

bedzie fun :naughty:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 21:42_________________________________________________

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed

ja mu mowie 110 a on :shocked:

a wyglada na 200 :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

jaki papier :gwizdanie: :polew: :polew:

do drukarek dzwonie :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:51_________________________________________________

aaa o to chodzi :tongue4:

no to ładuj bo pamiętaj że jak już wygląda to jeszcze musi i jeździć :)

dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed

ja mu mowie 110 a on :shocked:

a wyglada na 200 :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

jaki papier :gwizdanie: :polew: :polew:

do drukarek dzwonie :cool1: :gwizdanie:

foteliki kupione :gwizdanie:

moje kubly beda na sprzedaz :good:

za ile Twoje foteliki :gwizdanie:

cyknij na priva

Opublikowano

dalej mam żelazny klucz do pasa cnoty... a czemu pytasz? :)

Nie ma bidna z Tobą życia... Musimy się kiedyś na wódkę umówić, tylko kluczy nie zapomnij :polew:

morda w kubeł

bedzie fun :naughty:

No przecie nic nie mówię :tongue4: Chyba, że sesemesik mi klucze da to mu powiem :polew:

Opublikowano

Nie ma bidna z Tobą życia... Musimy się kiedyś na wódkę umówić, tylko kluczy nie zapomnij :polew:

ma dobre życie dziewczyna :wink4:

:decayed:

weź flaszkę (oczywiście nie jedną) johnego w. i wpadnij to przedyskutujemy to :polew:

Marcin pucuj mi się na gg albo wyciągnę to z tej pipki z radzynia :naughty::sarcastic:

Opublikowano

ma dobre życie dziewczyna :wink4:

:decayed:

weź flaszkę (oczywiście nie jedną) johnego w. i wpadnij to przedyskutujemy to :polew:

Marcin pucuj mi się na gg albo wyciągnę to z tej pipki z radzynia :naughty::sarcastic:

Sam żeś pipka :decayed:

Pozdrów siostrunię :naughty: A o fotelach nic ze mnie nie wyciągniesz, chyba, że kluczyk dasz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma bidna z Tobą życia... Musimy się kiedyś na wódkę umówić, tylko kluczy nie zapomnij :polew:

ma dobre życie dziewczyna :wink4:

:decayed:

weź flaszkę (oczywiście nie jedną) johnego w. i wpadnij to przedyskutujemy to :polew:

Marcin pucuj mi się na gg albo wyciągnę to z tej pipki z radzynia :naughty::sarcastic:

czyli wiadomo do kogo wedruje siostra...

Opublikowano

czyli wiadomo do kogo wedruje siostra...

nawet jak by mi samochód matkę i chate dał to i tak by jej nie dostał :naughty:
Opublikowano

nawet jak by mi samochód matkę i chate dał to i tak by jej nie dostał :naughty:

Jeszcze będziesz prosił na kolanach żebym ją wziął :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jeszcze będziesz prosił na kolanach żebym ją wziął :polew: :polew: :polew:

na kolanach to ty wiesz co mi możesz zrobić :decayed:
Opublikowano

na kolanach to ty wiesz co mi możesz zrobić :decayed:

A to Ty tak nisko d.upę masz jak się wypinasz? :decayed:

Opublikowano

widzę, że sie zrobił nalot recarosów

witaj w clubie :decayed:

szmata czy naskórek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

widzę, że sie zrobił nalot recarosów

witaj w clubie :decayed:

szmata czy naskórek :naughty:

szmata

Opublikowano

A to Ty tak nisko d.upę masz jak się wypinasz? :decayed:

ja pitole :shocked:

idę stąd :polew:

Opublikowano

ta za 800zł czy za 2999zł

Opublikowano

widzę, że sie zrobił nalot recarosów

witaj w clubie :decayed:

szmata czy naskórek :naughty:

szmata

to już wiem kto łyknął te szmaty za 800zł :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.