Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szmata

Szmata nie szmata ale dobra d.upa :polew:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:25_________________________________________________

ja pitole :shocked:

idę stąd :polew:

Zostaw klucze :polew:

Opublikowano

Szmata nie szmata ale dobra d.upa :polew:

takie kobiety też szanuję :kox:
Opublikowano
  • Autor

widzę, że sie zrobił nalot recarosów

witaj w clubie :decayed:

szmata czy naskórek :naughty:

szmata

to już wiem kto łyknął te szmaty za 800zł :decayed:

taż napisalem ze dalem polowe tej kwoty :gwizdanie:

Opublikowano

:oklaski:

Opublikowano

ja bym wolałbym te szmaciane niz skórę no ale cóz moze sie kiedyś wymienie

Opublikowano

taż napisalem ze dalem polowe tej kwoty :gwizdanie:

Nawet mniej :polew:

takie kobiety też szanuję :kox:

Proste :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:30_________________________________________________

:oklaski:

Komu Ty klaskasz? :naughty:

Opublikowano

taż napisalem ze dalem polowe tej kwoty :gwizdanie:

Nawet mniej :polew:

:blink: :blink:

dawaj foty natentychmiast :naughty:

wyrwałeś komplet czy tylko przód?

Opublikowano

Komu Ty klaskasz? :naughty:

tak sobie chciałem rękami pomachać na wieczór :bag:
Opublikowano

Komu Ty klaskasz? :naughty:

tak sobie chciałem rękami pomachać na wieczór :bag:

czego się naćpał, co? :polew:

Opublikowano

:blink: :blink:

dawaj foty natentychmiast :naughty:

wyrwałeś komplet czy tylko przód?

No przecie napisał że wsio z boczkami nawet :kox: komplet full :kox:

Opublikowano

czego się naćpał, co? :polew:

:buhaha:

dobra cicho bo zaraz tu jakiś zielony wpadnie :decayed:

Opublikowano

mnie juz recaro kosztuje 1450zł

jak sprzedam graty to bedzie ponizej 1000zł :kox:

Opublikowano

Panie Rogal weź Pan skrzynkę wyczyść, bo się dobić nie mogę :no::decayed:

Opublikowano

jak sprzedam graty to bedzie ponizej 1000zł :kox:

A jak sprzedasz mi te recaro to będą Cię kosztowały tylko 900 zł :polew: :polew: :polew: (SeSemes jak tego nie rozumiesz to Ci wytłumaczę, daję mu 100 zł za te recaro :decayed: )

Opublikowano

:blink: :blink:

dawaj foty natentychmiast :naughty:

wyrwałeś komplet czy tylko przód?

No przecie napisał że wsio z boczkami nawet :kox: komplet full :kox:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Panie Rogal weź Pan skrzynkę wyczyść, bo się dobić nie mogę :no::decayed:

oj za recarosami sie zabijajo :decayed:

jusz czysta :good:

Opublikowano

A ja wiem, a ja wiem :P Widziałem :P haha :P

morda w kubeł

bedzie fun :naughty:

Czyzby to były takie :mysli:

fotele1aib9.jpg

:kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kowi :good: prawie ze ino takie tyko na góre na głowę tez ma takie wyprofilowane kubły :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kowi :good: prawie ze ino takie tyko na góre na głowę tez ma takie wyprofilowane kubły :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

aaa czaje widziałem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
ale na moje polerowane lacze laski tez będa leciały

jęsli są większe niż 18cali to oczywiście :gwizdanie:

na 16 z gleba myslę ze tez poleca :cool1::decayed:

oj lecą lecą :kox: wiem co mówię. :cool1:

dobrze prawisz :good: ostatnie przejazdzki po mniescie jakies dla mnie sa dziwne :gwizdanie: prawie wiekszosc sie patrzy na mnie albo na moje lacze :kox::decayed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:38_________________________________________________jak tam panie :decayed: zrezał cos ostatnimi dniami czy ni h*ja :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.