Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakiej firmy masz te felgi i w jakiej są cenie?

to sa BBS RC montowane do AUDI a cena nie wiem :mysli:

Opublikowano

Halo w czerwień, będzie pasować do dekli :kox:;)

* * *

1. Aby czerwień pasowała musiało by być mniej więcej tak, koniecznie stawiać przy naczepie z czerwienią w logo :naughty:

rogal1.jpg

2. to przesada więc pozostaje Ci zrobić tak:

rogal2.jpg

3. a w ogóle to ja bym to widział tak :kox:

rogal3.jpg

Opublikowano

3. a w ogóle to ja bym to widział tak :kox:

rogal3.jpg

:kox:mrogal chyba wisz już co masz robić nie? :naughty:

Opublikowano

mrogal - jest bosko :notworthy: tylko gril musiałbyś odwrotnie pomalowac :good:

a w opcjach które zaprezentował Reniu - namber fri - byłoby "bościej" :decayed: jeszcze reflektory na żółto - tak jak halo :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

3. a w ogóle to ja bym to widział tak :kox:

rogal3.jpg

:kox:mrogal chyba wisz już co masz robić nie? :naughty:

kapselki zostaja czerwone :good:

widzialem gdzies na necie ze do takich BBS ludzie wkladali zamiast tych zakrecanych to takie male kapsle tak se zrobie i w zaleznosci od humoru beda raz czarne raz z czerwonym, co do zoltego w lampach to ... bedzie cos :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:16_________________________________________________

3. a w ogóle to ja bym to widział tak :kox:

rogal3.jpg

:kox:mrogal chyba wisz już co masz robić nie? :naughty:

kapselki zostaja czerwone :good:

widzialem gdzies na necie ze do takich BBS ludzie wkladali zamiast tych zakrecanych to takie male kapsle tak se zrobie i w zaleznosci od humoru beda raz czarne raz z czerwonym, co do zoltego w lampach to ... bedzie cos :gwizdanie:

taki tem spaj foto chytniete na szybko telefonem

zdjcie113q.jpg

Opublikowano

ale ujnia :thumbdown: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Na żywo wygląda jeszcze gorzej :sick3:

:naughty: Nie no git majonezik jest :good:

Opublikowano
  • Autor

Na żywo wygląda jeszcze gorzej :sick3:

:naughty: Nie no git majonezik jest :good:

16 melduj sie, osobiscie Ci przebije srubokretem tego kartoniaka w bagazniku :good::decayed:

Opublikowano

Przecie napisałem że podśmiec**jka zapodałem :decayed::naughty: więc o co cho? :gwizdanie: Ładnie wyszło, gdyby mi się chciało to też bym coś modził :P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przecie napisałem że podśmiec**jka zapodałem :decayed::naughty: więc o co cho? :gwizdanie: Ładnie wyszło, gdyby mi się chciało to też bym coś modził :P

:kox:forum1ff.jpg:kox:

Opublikowano

Dużo dają dokładki w kolorze :kox: ja w tym tygodniu ori progi bede malował :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dużo dają dokładki w kolorze :kox: ja w tym tygodniu ori progi bede malował :kox:

no u mnie sie powoli maluja progi i dokaldki :)

Opublikowano

fajnie wujek :kox: :kox: dawaj jeszcze lusterka w czarny mat :naughty:

Opublikowano

fajnie wujek :kox: :kox: dawaj jeszcze lusterka w czarny mat :naughty:

fajniej wyglądał by na Twoich felgach :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

fajnie wujek :kox: :kox: dawaj jeszcze lusterka w czarny mat :naughty:

fajniej wyglądał by na Twoich felgach :gwizdanie: :decayed:

lusterka w czarnym macie nie zrobią roboty, bo będą wygladać jak seria :gwizdanie:, wg mnie jest kosa, ale ja bym MAM8 do tego projektu nie widział :gwizdanie:

Opublikowano

jak dla mnie fele teraz są idealne , a lusterka przecież może kupić zwykłe z 95r i sobie przełoży i obaczy czy mu pasi :gwizdanie:

ja swoja lakieruje/wymieniam na czarny połysk , już zaklepane :decayed:

Opublikowano

ja też bym nie kombinował ze wzorem feli, co najwyżej coś w podobie tylko większe :przebiegly:

Opublikowano

Lustereczka przecież można też okleić na próbę i będzie wiadomo :naughty:

Opublikowano

Lustereczka przecież można też okleić na próbę i będzie wiadomo :naughty:

ale troche lipa jedno małe drugie duze :przebiegly:
Opublikowano

ale troche lipa jedno małe drugie duze :przebiegly:

Przecie wiesz że temat wiele razy męczony i nic nie da się z tym zrobić, żeby nie stracić skladanych elektrycznie luster :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.