Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o matko! Zofija przemowila :polew::decayed:

dzienx :>

:polew: na najbliższe rezanie się wybiera, będzie pomagać :polew:

Opublikowano
  • Autor

o matko! Zofija przemowila :polew::decayed:

dzienx :>

:polew: na najbliższe rezanie się wybiera, będzie pomagać :polew:

taa, ale wie ze to nie bedzie rezanie siuskow ?? :mysli::polew: :polew:

Opublikowano

jakie rezanie i u kogo w aucie :decayed: na cycki to moze przyjdę :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

jakie rezanie i u kogo w aucie :decayed: na cycki to moze przyjdę :kox: :gwizdanie:

zapraszamy :naughty:

taa, ale wie ze to nie bedzie rezanie siuskow ?? :mysli::polew: :polew:

siuśków może nie, ale przecież żeby psiutało to trza "tym" poruszać :polew:

Opublikowano

ja Ci poruszam :naughty: ale chyba tu robi się OT więc uciekam :hi:

Opublikowano

ja Ci poruszam :naughty: ale chyba tu robi się OT więc uciekam :hi:

Solar złaź z tej zochy już :naughty:

mrogal pokaż skończone lampki tył, albo zrób foty auta z daleka :wink4:

Opublikowano

ja Ci poruszam :naughty: ale chyba tu robi się OT więc uciekam :hi:

Solar złaź z tej zochy już :naughty:

:bicz3: :acute::punish: co Ty jakies bzdury piszesz :angry:

Opublikowano
  • Autor

ja Ci poruszam :naughty: ale chyba tu robi się OT więc uciekam :hi:

zarezerwuj sobie sobote albo niedziele :decayed:

Opublikowano

:bicz3: :acute::punish: co Ty jakies bzdury piszesz :angry:

ja? :dontknow:

zarezerwuj sobie sobote albo niedziele :decayed:

No jutro konkretniej będzie wiadomo to Ci damy znać kiedy masz być gotowa na rezanie :naughty:

mrogal ja Ci chyba psiknę ramkę z grilla wtedy bo nie mogę na to patrzeć :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

mrogal ja Ci chyba psiknę ramkę z grilla wtedy bo nie mogę na to patrzeć :tongue4:

a proncie Cie bardzo chetnie :good:

Opublikowano

Mrogal z moją ramką dzieje się powoli to samo :gwizdanie:

muszę ją przemalować na szybko jeszcze raz zanim zmienię grilla :decayed:

Opublikowano

Mrogal z moją ramką dzieje się powoli to samo :gwizdanie:

bo chyba szpraje kupowaliście w tym samym sklepie :polew:
Opublikowano

no chłopaki się szykują na libacje in garage czy to może już po?? :):drunk:

Opublikowano
  • Autor

no chłopaki się szykują na libacje in garage czy to może już po?? :):drunk:

juz po siedzielismy od 13 do 22 :decayed:

sa zdjecia nawet :polew:

Opublikowano

no chłopaki się szykują na libacje in garage czy to może już po?? :):drunk:

Miałaś przyjść pomóc :polew: Pomodzone :kox: Zdjęcia są :naughty: Dzięki mrogalik :notworthy:

Żeby nie było OT, czarne lampki przednie koxik (na żywo jeszcze większy) :kox:

Opublikowano

no chłopaki się szykują na libacje in garage czy to może już po?? :):drunk:

juz po siedzielismy od 13 do 22 :decayed:

sa zdjecia nawet :polew:

taaaa no miałam.... a krzyknal ktos ze to wczoraj? :P pewnie inne panny były :):naughty:
Opublikowano

taaaa no miałam.... a krzyknal ktos ze to wczoraj? :P pewnie inne panny były :):naughty:

były :polew: dużo było... pod garażem stała duża kolejka, wchodziły pojedynczo, każda miała swoje 5 minut :decayed: Ty byś w tej kolejce nie stała, bo Ty z rezaczami byś walczyła i kręciła, lutowała, smarowała, dotykała, pieściła... :naughty: oczywiście Audiczkę :tongue4::przebiegly:

Opublikowano

taaaa no miałam.... a krzyknal ktos ze to wczoraj? :P pewnie inne panny były :):naughty:

były :polew: dużo było... pod garażem stała duża kolejka, wchodziły pojedynczo, każda miała swoje 5 minut :decayed: Ty byś w tej kolejce nie stała, bo Ty z rezaczami byś walczyła i kręciła, lutowała, smarowała, dotykała, pieściła... :naughty: oczywiście Audiczkę :tongue4::przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jeeebany :decayed:

Opublikowano

taaaa no miałam.... a krzyknal ktos ze to wczoraj? :P pewnie inne panny były :):naughty:

były :polew: dużo było... pod garażem stała duża kolejka, wchodziły pojedynczo, każda miała swoje 5 minut :decayed: Ty byś w tej kolejce nie stała, bo Ty z rezaczami byś walczyła i kręciła, lutowała, smarowała, dotykała, pieściła... :naughty: oczywiście Audiczkę :tongue4::przebiegly:

no widzisz a ja myslalam ze po placki stoja....
Opublikowano

Ile takie lampki Cię wyszły? Słyszałem o Depo że szybko matowieją

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.