Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

niezły bur#@ z tymi nalepkami :sick3:

jutro rano bedzie miał ich więcej :przebiegly::polew: :polew:

o ile auto odkopie :decayed:

jak zrobia sie przyzwoite temperatury to zrobie z tym porzadek :) [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 19:26_________________________________________________

:przebiegly::sick3: ale będzie wieś :polew: Obadamy na żywo i przedyskutujemy temacik jakoś niedługo :drunk:

male spy foto jutro wlatuja na autko :naughty:

spyfoty001.jpg

PS Topor jakbys potrzebowal manuala to na priv :decayed:

Opublikowano

jednak tamte ci nie podeszły :mysli:

te DEPO będą o wiele lepsze :kox: a manual to mógłbyś napisać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jednak tamte ci nie podeszły :mysli:

te DEPO będą o wiele lepsze :kox: a manual to mógłbyś napisać :decayed:

to TYCe

nie chce mnie sie, fotek nie mam :) ale jak sie bede nudzil to sklece :good:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 11:37_________________________________________________

jednak tamte ci nie podeszły :mysli:

te DEPO będą o wiele lepsze :kox: a manual to mógłbyś napisać :decayed:

to TYCe

nie chce mnie sie, fotek nie mam :) ale jak sie bede nudzil to sklece :good:

przoday.jpg

wiem ze wypadalo by go umyc, na grill nie patrzec :tongue4:

Opublikowano

Noi znacznie lepiej niz na tamtych :good:

Opublikowano
  • Autor

Noi znacznie lepiej niz na tamtych :good:

sie mi wydaje :wink4:

teraz dach i dokladki :good:

Opublikowano

Noi znacznie lepiej niz na tamtych :good:

sie mi wydaje :wink4:

teraz dach i dokladki :good:

noi elegancki srebrzysty black line bedzie :kox:

Opublikowano

na mojej gablocie czarne lampiony ładniej sie prezentuja :przebiegly::decayed:

dsc05097d.jpg

Opublikowano

na mojej gablocie czarne lampiony ładniej sie prezentuja :przebiegly::decayed:

dsc05097d.jpg

ja to sie w ogóle dziwie ze nie robiłes takich lampek u siebie :decayed: no chyba że teraz to nastało :mysli:

Opublikowano

jak widzisz nastało już :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

jak widzisz nastało już :kox: :gwizdanie:

:good:

Az właczyłem swojego softa...

dscn5256f.jpg

:tongue4:

Opublikowano

ja jeszcze niestety swoich nie prysnąłem lampek ale coś mi sie widzi ze chyba to zrobię :naughty::decayed: to była akurat przymiarka rogalowych :good:

Opublikowano

ja jeszcze niestety swoich nie prysnąłem lampek ale coś mi sie widzi ze chyba to zrobię :naughty::decayed: to była akurat przymiarka rogalowych :good:

proste że rób, w moim przypadku to mam wrażenie ze optycznie zwęża sie autko :thumbdown: a na ciemnym jest bajera +23 dla lansu jak nie patrzeć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze niestety swoich nie prysnąłem lampek ale coś mi sie widzi ze chyba to zrobię :naughty::decayed: to była akurat przymiarka rogalowych :good:

proste że rób, w moim przypadku to mam wrażenie ze optycznie zwęża sie autko :thumbdown: a na ciemnym jest bajera +23 dla lansu jak nie patrzeć :decayed:

daj glebe to nie bedzie sie nic zwezac, i nie maluj dokladek :good: wlasnie zrob VT bez pomalowanych dokladek i kratek od halo

Opublikowano

dokładki muszą być w kolorze, obecnie jak stoje obok A4 zwykłej to mój zderzak jest wyraźnie optycznie większy :kox:

Opublikowano

Lampy to masz czas malować, a żeby ramkę zdjąć i prysnąć 5 minut to już nie :naughty::tongue4: jak będziesz malował dokładki to pryśnij cały przedni zderzak, te rysy po lewej są słabe :disgust: A lampki git :good: niedługo ocenię na żywo :kox:

Opublikowano

Ladne te Twoje nowe lampiony :naughty::good:

Opublikowano
  • Autor

Ladne te Twoje nowe lampiony :naughty::good:

o matko! Zofija przemowila :polew::decayed:

dzienx :>

Opublikowano

a xenon tam swici :kox: jaka barwa :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a xenon tam swici :kox: jaka barwa :cool1:

swici swici

6000K

Opublikowano

a xenon tam swici :kox: jaka barwa :cool1:

swici swici

6000K

nie znam sie dobrze na tym ale chyba dobra barwa :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.