-
[B5 AFN] Moja A4
Dzięki soolek
-
[B5 AFN] Moja A4
Właśnie kupuję u Cowboy-a. Poza wtryskami na razie montuję intercooler większy. Czyli wtryski plus intercooler plus korekta programu. Potem jakaś większa pompa i turbo. Ja myślałem że fratelli lepsze. [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 17:47_________________________________________________Witam. Rozmontowałem lampę przednią w celu jej oczyszczenia (rezanie w piekarniku itp.) Czy teraz składając mam kupić jakiś klej żeby skleiła się czy poskładać do piekarnika żeby zmiękło wszystko i po wyjęciu dociskać? Macie jakieś doświadczenia na ten temat?
-
[B5 AFN] Moja A4
Dzięki Kowi[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 17:39_________________________________________________Przymierzam się do kupna wtrysków. Bosch czy Fratelli? Co radzicie?
-
[B5 AFN] Moja A4
hehe [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 15:55_________________________________________________Kowi87 a jak znaleźć tego Cowboy-a. Słabo się orientuję na forum. Pomożesz?
-
[B5 AFN] Moja A4
Kowi ty to chyba wszystkich znasz i wiesz jak pomóc
-
[B5 AFN] Moja A4
soolek puść proszę zdjęcie tych twoich[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 18:23_________________________________________________Siemka. Wie ktoś gdzie kupię wtryski 230?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Czołem Chcę kupić takie lampki. Co powiecie? http://moto.allegro.pl/lampy-przod-audi-b5-a4-s4-look-xenon-d2s-ksenon-i1625934431.html
-
[B5 AFN] Moja A4
Ja nie ogarnięty w tematach jestem więc wolałbym na gotowo
-
[B5 AFN] Moja A4
Ale ja chciałbym już pod xenon
-
[B5 AFN] Moja A4
Kowi87 a te? http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-s4-95-99-xenon-d2s-chrom-depo-kierun-i1646563843.html
-
[B5 AFN] Moja A4
Czyli co? Wytłumacz
-
[B5 AFN] Moja A4
ale czy valeo można na allegro kupić? Co z tymi jest nie tak? [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 17:28_________________________________________________Siema. Znalazłem takie Valeo. Warto brać? http://moto.allegro.pl/audi-a4-lift-99-01-lampy-przednie-komplet-valeo-i1649401613.html
-
[B5 AFN] Moja A4
Takie? http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-fk-audi-a4-b5-94-99-s4-soczewka-i1615858859.html[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 15:39_________________________________________________Te powyżej co zapytałem też nie bo dzielone ale te poniżej już chyba dobre? A firma FK/Depo http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-fk-audi-a4-b5-99-01-soczewka-lift-i1621535818.html
-
[B5 AFN] Moja A4
to lepiej odłożyć na nową pewnie[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 00:41_________________________________________________Co sądzicie o tych lampach? Chcę wymienić swoje na poliftowe http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-fk-audi-a4-b5-94-99-s4-soczewka-i1650494025.html Jak nie te to może poradzicie jakieś inne?
-
[B5 AFN] Moja A4
ciężko będzie bo jak na allegro patrzę to jakieś regenerowane i w dodatku szmat drogi ode mnie
peteair
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta