Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bob232

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. powiem ci, że wystraszyłem się właśnie tych klapek, dziś rozebrałem auto, klapki były juz metalowe i zero luzu ale założe zaślepki, odmę też wymieniłem choć moja była z 2010 roku. Czy czujesz jakąś różnicę bez tych klapek, nie trzesie przy gaszeniu, nie kopci?
  2. Piekna becia. Kupiłem niedawno podobną z tym, że 330d. Powiedz czy robiłeś coś ze słynnymi klapkami kolektora? Zastanawiam sie czy usuwać czy nie
  3. jeszcze sprzedaję, zaczęło się robić zainteresowanie od wczoraj chyba. Myślę, że jak przyjedzie zdecydowany kupic to weźmie auto
  4. to auto ma zamki w drzwiach z obu stron z podgrzewanymi bębenkami Seryjnie nie miało kluczyka scyzoryka, ale zmieniłem pomkę z obsługą scyzoryka i zakodowałem ori pilota więc jest ori
  5. daj więcej fotek auta, fajnie wygląda
  6. i jak z tą klapa ogarnąłeś coś?
  7. Auto wystawione na sprzedaż tylko na forum i ważne tylko 2 tygodnie. Ja nim praktycznie nie jeżdzę ponieważ mam słuzbowe. Jak się sprzeda to jest plan na coś całkiem innego a jak nie to zostawie sobie i będę jeżdzić i może coś modzić Nie mam presji na sprzedaż
  8. do tej co na focie 17x8 j ET 48. Ale chce tylko na tył żeby się z przedem wyrównało
  9. 80 tka z tego co wiem to juz nie żyje. Jakieś 3 miesiące po sprzedaży miała dachowanie i wisiała na allegro. Może ją wziął ktoś na części... ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 10:21 ---------- Panowie jaki dystansik wrzucić na tył żeby szerokość osi była jak z przodu? 17 , 20 mm czy inny?
  10. jakie dystense założyłeś? Tylko na tył?
  11. daj fotki jak wygląda auto na tych felgach. Sam się zastanawiam i tez mam 1BA
  12. Witam Czy ktoś ma zdjęcia takiego rozmiaru opon na feldze 8j? Najlepiej nankangi albo infinity Jaka jest wogóle opinie tych marek opon?
  13. wg mnie jest konkret, nawet bez gleby byłoby fajnie, czy te felgi maja jakąś nazwe? Więcej fotek bym sobie poszukał
  14. kurde a ja własnie jakoś mam wizje na nie , kiedyś widziałem sedana na żywo na takich i w a4 lux wygladają wg mnie, a szukam jakichs fotek potwierdzajacych moja wizję
  15. felga to 18x8 ---------- Post dopisany 26-03-2013 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 19:47 ---------- up, nikt nie zakładał takiej felgi do a4? A może ma ona jakąś nazwę, mozna by poszukać w necie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.