-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
powiem ci, że wystraszyłem się właśnie tych klapek, dziś rozebrałem auto, klapki były juz metalowe i zero luzu ale założe zaślepki, odmę też wymieniłem choć moja była z 2010 roku. Czy czujesz jakąś różnicę bez tych klapek, nie trzesie przy gaszeniu, nie kopci?
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Piekna becia. Kupiłem niedawno podobną z tym, że 330d. Powiedz czy robiłeś coś ze słynnymi klapkami kolektora? Zastanawiam sie czy usuwać czy nie
-
taki srebrny avant
jeszcze sprzedaję, zaczęło się robić zainteresowanie od wczoraj chyba. Myślę, że jak przyjedzie zdecydowany kupic to weźmie auto
-
taki srebrny avant
to auto ma zamki w drzwiach z obu stron z podgrzewanymi bębenkami Seryjnie nie miało kluczyka scyzoryka, ale zmieniłem pomkę z obsługą scyzoryka i zakodowałem ori pilota więc jest ori
-
[A4 AHH] Niepozorna Audi z małymi modami wita:)
daj więcej fotek auta, fajnie wygląda
-
[B5 AFN] Zielony avant Ka4mila
i jak z tą klapa ogarnąłeś coś?
-
taki srebrny avant
Auto wystawione na sprzedaż tylko na forum i ważne tylko 2 tygodnie. Ja nim praktycznie nie jeżdzę ponieważ mam słuzbowe. Jak się sprzeda to jest plan na coś całkiem innego a jak nie to zostawie sobie i będę jeżdzić i może coś modzić Nie mam presji na sprzedaż
-
taki srebrny avant
do tej co na focie 17x8 j ET 48. Ale chce tylko na tył żeby się z przedem wyrównało
-
taki srebrny avant
80 tka z tego co wiem to juz nie żyje. Jakieś 3 miesiące po sprzedaży miała dachowanie i wisiała na allegro. Może ją wziął ktoś na części... ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 10:21 ---------- Panowie jaki dystansik wrzucić na tył żeby szerokość osi była jak z przodu? 17 , 20 mm czy inny?
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
jakie dystense założyłeś? Tylko na tył?
-
[a4 b5] obniżenie do felg s-line 18"
daj fotki jak wygląda auto na tych felgach. Sam się zastanawiam i tez mam 1BA
-
opony 215/45/17 na feldze 8j
Witam Czy ktoś ma zdjęcia takiego rozmiaru opon na feldze 8j? Najlepiej nankangi albo infinity Jaka jest wogóle opinie tych marek opon?
-
poszukuję zdjęć auta na takiej feli
wg mnie jest konkret, nawet bez gleby byłoby fajnie, czy te felgi maja jakąś nazwe? Więcej fotek bym sobie poszukał
-
poszukuję zdjęć auta na takiej feli
kurde a ja własnie jakoś mam wizje na nie , kiedyś widziałem sedana na żywo na takich i w a4 lux wygladają wg mnie, a szukam jakichs fotek potwierdzajacych moja wizję
-
poszukuję zdjęć auta na takiej feli
felga to 18x8 ---------- Post dopisany 26-03-2013 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 19:47 ---------- up, nikt nie zakładał takiej felgi do a4? A może ma ona jakąś nazwę, mozna by poszukać w necie
bob232
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta