Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zielony avant Ka4mila

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdjcie0010g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0013di.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0015j.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Avant listopad 99' 1.9TDI AFN po lifcie

klimatronik

lustra grzane i regulowane el.

2 szyby w prądzie tył korby

Jest zmieniarka chodź radio nie oryginał

kpl. kół zima roczna na stali

Na razie fotki z przed zakupu, ponieważ nie ma pogody aby umyć autko i coś pstryknąć. Po za tym są ważniejsze sprawy np jak rozrząd itp.

PeEs. Sorry za pralkę:facepalm:

EDIT:

Dziś nawet pogoda więc...

zdjcie0016q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0017kz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0019n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0021x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0022kv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0024v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0020nm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

ladna seria :wink: miliona zycze:decayed:

Opublikowano

Ładny kolorek

Zapodaj zdjęcia środka.

Rozrząd sam modzisz?

Opublikowano

ładny kolorek :) powodzenia życzę i czekamy na zdjęcia !:)

Opublikowano

jakies plany na mody ? :)

Opublikowano

Ładny kolor :wink:

Opublikowano

Ładny polift :wink:

Dawaj plany na mody, chyba że zostaje seria.....:whistling:

joke :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy mod już poszedł, wyleciały żarówki. Są już xenony z tym że jeszcze sprysków nie zamontowałem, ale będą:naughty:

Rozrząd robił mi dobry kolega, niestety ja boję się ruszać takie rzeczy. Przy rozrządzie od razu wymienił paski pk, napinacz paska od klimy, termostat (nie grzał się teraz równo 90 stoi) i filtr powietrza. Drugi etap nastąpi chyba w następny weekend: Olej, filtr oleju, filtr paliwa i niestety uszczelka pod miską (poci się).

Na razie jakichś większych planów modowych to nie mam, najpierw chce autko doprowadzić do stanu idealnego, potem zajmę się modami. Chodź zastanawiam się w pierwszej kolejności nad tempomatem:wink:

EDIT: Ładnie słoneczko świeci więc zdjęcia środka jak niektórzy prosili, z tym że jeszcze nie wysprzątane autko:slina:

Opublikowano

mam nadzieję że pompę wody też wymieniłeś przy okazji.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oczywiście, pompa także została wymieniona

Dziś zawitała centralka od amt co by klucze oszczędzać:wink:Firma AMT - alarmy, zabezpieczenia, telewizja przemysłowa, CB radia, nawigacja gps, oświetlenie Xenon, sklep internetowy.

Czekam tylko na scyzory, kumpel ma mi zamówić.

Pe.Es. Szkoda że nie sedan i klapa się sama nie unosi:kwasny:

---------- Post dopisany 03-04-2013 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2013 at 14:45 ----------

Przymierzam się do automatycznej klapy z pilota, jak się uda zdam foto relacje.

Źródło: [MkIII] Automatycznie otwierana klapa bagażnika - Strona 16 5 post od góry

Opublikowano

i jak z tą klapa ogarnąłeś coś?

Opublikowano

GRATULACJE ! Czekamy na dalsze plany :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie na razie szukam siłowników od klapy bo moje umierają. Wsadziłem od Mondeo ale są za mocne (600Nm). Po zamknięciu klapę ciągną w dół i ciężko się zamyka. Dlatego mam małe pytanko czy ktoś w avancie ma oryginalne siłowniki sprawne i czy klapa sama się podnosi od momentu lekkiego jej dźwignięcia?

Opublikowano

klapa podnosi się tak mniej więcej od połowy

Opublikowano
  • Autor

To bedzię trzeba ciut mocniejsze spróbuje wsadzić 520 Nm jak znajdę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.