Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie dekorów


cptolgierd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam w planach obklejenie oklejanie dekorów w A4 B5 - obecnie mam dekory drewniane, 4 elektryczne szyby i climatronic. Marzy mi się obklejenie dekorów w 'szczotkowane aluminium' Widziałem gotowe 'szablony' na allegro, gdzie całość wygląda odklej z papieru i przyklej, ale cena trochę przeraża. Jaką folię, wytrzymałą, łatwą w przyklejaniu i w dobrej cenie możecie polecić? Ile cm/m zamówić?

Pozdrawiam, Olo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj bo było już o tym tylko nie OBKLEJANIE a OKLEJANIE. Folia 3m najlepszą do tego jest.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob ma oklejone dekory u siebie zarowno w b5 jak i b6. Tanio można uzyskac fajny efekt jednak z trwaloscia jest roznie. Jednym odeszla po zimie innym siedzi już któryś rok. Wszystko zależy od montazu.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob ma oklejone dekory u siebie zarowno w b5 jak i b6. Tanio można uzyskac fajny efekt jednak z trwaloscia jest roznie. Jednym odeszla po zimie innym siedzi już któryś rok. Wszystko zależy od montazu.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

bo ja wiem czy tak tanio.... wszystko zalezy od folli tak jak siara pisze, za lepsza folie za kawalek zeby wystarczyla na obklejenie dekorow w b5 (6szt) musisz zaplacc ok 60zl +kw i zwalic wszystko do oklejenia czy obklejenia jak tam kto woli... jak ktos chce komplet dekorow z b5 to za 100juz z przesylka moge puscic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B6 karbon ori 800zł, alu szczotkowane 500 - także koszta folii znikome a zawsze można wrócić do poprzedniego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuje efektu tylko ceny. Dla mnie to sa małe pieniądze i można sobie pozwolić okleić bo nie wygląda to strasznie. Sam chciałem się skusić na szczotkowane aluminium ori ale ze względu na środek SWING musiałem zrezygnować bo wg. mnie nie pasuje za bardzo alu do SWINGA (nawet był o tym temat osobny z fotkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej chodzilo o porownanie foli do foli, dla mnie tanio to kupic folie za 15zl ktora obkleisz wszystko i jeszcze zostanie a sa i takie chociazby na allegro.... kupujac za 60-70zl jest roznica w cenie, ale i efekt jest inny ja obklejalem juz pare elementow drozsza folia 3m i jestem bardzo zadowolony z jakosci, trwalosci i sposou w jaki sie kladzie..... co do szorstkowanego aluminium, mialem ostatni obklejone nim dekory do b5 efekt naprawde fajny, ale po przylozeniu do deski poszlu na sprzedaz.... bo tez mi nie pasowaly do reszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj teraz to dowaliłeś.... nie ma co porównywać carbonu do folii która tylko to imituje...

Ja użyłem DI-NOC 3M 3D fajna we współpracy, gruba i całkiem znosi warunki pogodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przetlumaczy się....

Teraz myślę nad pokryciem folii lakierem bezbarwnym ale muszę napisać do DĘTE bo on chyba to opanował. Jeśli nie to został mi kawalek folii to okoleje coś i psikne. Tylko nie wiem czy wtedy nie lepiej oddać do lakiernika żeby psiknal bezbarwnym bo jak kupiłem w sprayu do malowania wlacznika szyb to po czasie bezbarwny zszedł;\

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten w czaszki był mega.. :shock3: ale czekam na projekt z Jackiem Danielsem :drinks:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

że tak skopiuję, o ile kolega s4mtm nie ma nic przeciwko

DSCN2325.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...