Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?


Vendeur

Rekomendowane odpowiedzi

odświeżę trochę tego kotleta i spytam:

czy znalazł już kto może te spryski z mgiełką co by pasowały do naszych przedlifowych b5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę tego kotleta i spytam:

czy znalazł już kto może te spryski z mgiełką co by pasowały do naszych przedlifowych b5 ?

cisza w eterze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do B5FL to spasuje :mysli: w ogóle mógł by ktos fotke wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że po użyciu rozpylaczy cała szyba pokrywa się "mgłą" i przez chwilę nic nie widać (dopóki wycieraczki nie przetrą szyby), co przy dużych szybkościach może być niebezpieczne.

:mysli: bez przesady z tą mgłą, przecież to tylko sekundę trwa i już ci wycieraczka wszystko zbiera, z reszta jak pryśniesz możesz wystawić w tym czasie głowę za okna i masz stały kontakt z drogą

Przy dużych prędkościach nawet nie zapyli całej szyby tylko płyn trafia na dolną część szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie fajnie że Grzesiu zapodał linka, bo jest to jakieś rozwiązanie. Mnie tu trochę zgarsza ta taśma klejąca więc będe w wolnej chwili szukał dalej czegoś bardziej dopasowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśmę się wyrzuci i będzie jak oryginał... :naughty:

gdybym wiedział o tym wcześniej, podkleiło by się jak sugeruje kolega i nikt by nie wiedział :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem sie przejechac Q5 ostatnio i zapytalem sprzedawce czemu audi nie moze w 2010 roku wprowadzic czegos co mialem w peugeocie z 98 :}

dobry z niego sprzedaca bo szybko wymyslil teorie ze to dla bezpieczenstwa :polew:

a ztego co piszecie w innych autach koncernu juz nie jest to takie wazne :D:D

tez bym sie pisal na takie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem sie przejechac Q5 ostatnio i zapytalem sprzedawce czemu audi nie moze w 2010 roku wprowadzic czegos co mialem w peugeocie z 98 :}

dobry z niego sprzedaca bo szybko wymyslil teorie ze to dla bezpieczenstwa :polew:

a ztego co piszecie w innych autach koncernu juz nie jest to takie wazne :D:D

tez bym sie pisal na takie...

co racja to racja... mgiełka może trochę bardziej zepsuć widoczność... ale i tak mimo wszystko lepsza od tego co mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie Panowie z tą mgiełką, jeżdżę autem z takim "wypasem" i nie ma źle, w zasadzie to nawet na to uwagi nie zwróciłem do tej pory :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie straszycie... w pasku miałem mgiełkę i na trasie do hamburga przy 190 psikałem i nie wyyebałem w nic :kox: - może dlatego, że była prosta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak ruszyl ktos temat pasujacych do B5 dyszy od innego autka :mysli:

Zrobiłem dzisiaj fotki jak to w polifcie wyglada

spryski2.th.jpgspryski.th.jpg

I dla porównania fotki z Passata FL kolegi NEX :good:

53966773.th.jpg92473342.th.jpg18624234.th.jpg17631262.th.jpg55085058.th.jpg

Temat jest do przejscia w polifcie jak i przedlifcie, tylko trzeba sprawdzic namacalnie te dysze w Passku :wink4:

Dowodzik na przykładzie maski z przedlifta - mocowania są :good:

10294985091.th.jpg

Kwestia tylko czy te spryski passatowe będzie szło zamontować do A4 i czy jest wersja z podgrzewaną dyszą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodzik na przykładzie maski z przedlifta - mocowania są :good:

10294985091.th.jpg

Kwestia tylko czy te spryski passatowe będzie szło zamontować do A4 i czy jest wersja z podgrzewaną dyszą :mysli:

bezdura u mnie nie ma mocowan i sladu po nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro z ciekawości zobaczę jak jest u mnie, jak tylko będzie to jak zamocować to nie ma problemu, i jak tylko dorwę w swoje ręcę to rezam, mam już nawet patent jak objść podgrzewanie, jakby te z paska były bez :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro z ciekawości zobaczę jak jest u mnie, jak tylko będzie to jak zamocować to nie ma problemu, i jak tylko dorwę w swoje ręcę to rezam, mam już nawet patent jak objść podgrzewanie, jakby te z paska były bez :kox:

Pamietaj o fotach :gwizdanie:

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą, ale jak się za to wezmę, w tym tygodniu mam zaplanowany gwint, podszybie od polifta i skrócenie gałki zmiany biegów :przebiegly:, ale będę działał w tym kierunku :wink4:

ma ktoś może fotkę jak wygląda ten sprysk :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodzik na przykładzie maski z przedlifta - mocowania są :good:

10294985091.th.jpg

Kwestia tylko czy te spryski passatowe będzie szło zamontować do A4 i czy jest wersja z podgrzewaną dyszą :mysli:

bezdura u mnie nie ma mocowan i sladu po nich

Fotke wynalazł Rafalekx i wyglądała macha na przedliftową :mysli: były spryski wystajace[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 22:13_________________________________________________

będą, ale jak się za to wezmę, w tym tygodniu mam zaplanowany gwint, podszybie od polifta i skrócenie gałki zmiany biegów :przebiegly:, ale będę działał w tym kierunku :wink4:

ma ktoś może fotkę jak wygląda ten sprysk :gwizdanie:

Jaką fotke :mysli: wrzuciłem fotki pogladowe z mojego i z passka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o fotkę samego spryska :wink4:, czy wężyki będą pasować p&p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o fotkę samego spryska :wink4:, czy wężyki będą pasować p&p?

tego Ci nie powiem trzeba by postawić sie koło passka i przekładać :naughty: na próbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...