-
szukam a4 B9.5 (polift) 2.0 TFSI
Hejka .Szukam a4 b9 (po lift) Wymagania : 2.0 TFSI minumum 204ps kolor Czarny lub Daytona Grey +pakiet shadow 2x lub 3x S-line Rok od 2021 Avant Quattro
-
Martin_Speed obserwuje zawartość A4 B9 204 TFSI 2022 ..Czy ktoś ją oglądał ? i szukam a4 B9.5 (polift) 2.0 TFSI
-
A4 B9 204 TFSI 2022 ..Czy ktoś ją oglądał ?
witam...tak jak w tytule. czy ktos oglądał tą aukcje ? otomoto.plUżywany Audi A4 Avant 2022 - 139 500 PLN, 45 706 km - Oto...Interesuje Cię Audi A4 Avant? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o wyposażeniu, stanie technicznym, historii i cenie.
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Martin_Speed skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF45PA005644
-
-
Pomoc w wyborze silnika 2.0 w Audi A4 B9
Może kolega też wyda opinie ?Głównie zależy mi na bezawaryjności .
-
Pomoc w wyborze silnika 2.0 w Audi A4 B9
A coś na temat żywotności awaryjnosci? Wykastrowany diesel z ekologi vs. Benzyna ?
-
Martin_Speed obserwuje zawartość Audi A4 B9 czy A6 C8 - co wybrać? i Pomoc w wyborze silnika 2.0 w Audi A4 B9
-
Pomoc w wyborze silnika 2.0 w Audi A4 B9
Witam wszystkich .Potrzebuje pomocy w wyborze silnika . Chce kupić A4 b9 polift . Posiadam A4 B6 w dieselku i głównie miasto i raz w tygodniu gdzieś po za miasto wyjadę . Jeśli miałbym kupić diesla 2.0 to i tak bym usunął AdBlue i DPF i teraz pytanie czy nie lepiej Benzyne ?? Który silnik dłużej mi potrzyma bez jakiejś kosztownej awarii ? Zaznaczam że rocznie robię 10 000km . I jeszcze jedno pytanie to czy da sie tym nowym s-tronic jezdzic po mieście bo wiem ze skrzynia trzyma bardzo niskie obroty .
-
Audi A4 B9 czy A6 C8 - co wybrać?
a jest jakaś różnica w żywotności karoserii ??
-
zamiennik czy oryginał
Ok dzięki
-
zamiennik czy oryginał
Witam,czy znacie jakiegos dostawce zamiennika na zderzak przedni ktory bedzie idealnie pasowal jak oryginał ???
-
Tylne światla
Fido ------- Swiatła mijania lepej Ci ? iwadrian ------- a jaki numer bezpiecznika to bedzie ??
-
Tylne światla
Witam... Problem polega na tym ze nie dzialaja mi swiatla a dokladnie tył prawy niedziala stop a w lewy kloszu nie dzialaja mi światla drogowe a zarówki sa okej ....
-
Napinacz nadal drga po zmianie na nowy
u mnie tak samo -=]
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
dpf wymontowac a z klapkami ponoc cos przerabiaja zeby sie nie psuly . prawda to ? Sam powoli sie przekonuje do 3.0 ale ten piepszony rozrzad mnie troche przeraza , wtryski to do regeneracji za 400zl i da sie to przełknac ( za sztuke )
-
Szarpniecie przy ruszaniu
Dawno ten temat zakladalem ale jak narazie zjawisko ustalo , ale tak czy inaczej podejrzewam dmumas no i sprzeglo juz przy samej gorze bierze wiec i moze sie slizgac
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
daj sobie spokoj z tym silnikiem.Tego gowna to juz nawet nie produkuja Wstyd i chańba dla firmy