Treść opublikowana przez bossawka
-
Lakiernik - Warszawa Zachodnia
Wczoraj byłem u tego lakiernika i już nie pracuje może zamknąć temat lub usunąć....
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
To wiem jaki adapter. Dzięki
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
A może ma ktoś wymiary mocowania sprysków ew otworu w masce bo zastanawiam się czy do B6 nie założyć....?
-
Wymiana czujnika światła stopu
Podpiołem vdsc-lite ale nie mogę znaleźć w silnik-bloki pomiarowe-grupa 006 testu hamulców, Podpowiedzcie gdzie tego szukać?
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą na Ostrobramskiej w W-wie widziałem czarne B5 sedan klubowa naklejka na klapie i ramki. Nie udało mi się dogonić[emoji41]. Pozdro Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wszystko wskazuje że to ja Pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok będę pamiętał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, Poszukuję kogoś kto ma lub zna kogoś kto ma auto w macie i chciałby dorobić sobie wioząc młodą parę do ślubu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Domyślam się, ale jest może ktoś kto zna kogoś....
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam Poszukuję auta w macie. Chodzi mi o auto do ślubu dla żony siostry może jest ktoś kto ma takie auto albo zna kogoś, kto chciałby dorobić kilka zł za podwiezienie młodej pary?
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Ma ktoś wymiary tego motylka 8E0 103 109 którego już w ASO nie można kupić? Może uda się coś innego wspólnie wymyślić
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Dla mnie za wcześnie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
To jest nas już dwóch
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Na chwilę obecną na 2 marca nie mam żadnych planów więc mogę podjechać
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Chyba nie
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Ponieważ i u mnie wycieraczka tylna zaczęła wariować postanowiłem dobrać się do niej, jednak wcześniej chciałbym kupić sobie wszystkie niezbędne materiały. Wiem że będę potrzebował simering 6x16x5 rurkę mosiężną fi6 x 0,5 mm grubości oraz oringi tylko jakie? Ma ktoś wymiary?
-
Spotkania na drodze
Często na Puławskiej w okolicy Karczmy Siwy Dym widzę zaparkowane A4 B7 Avamt KNT z naklejką klubową. Pozdrawiam
-
Mechanizm regulacji Bi xenon
Odświeżę temat. Ma ktoś jakiś namiar na te trybiki? Pisałem do kolegi orzełek1910 ale już nie aktualne, w ASO takiej części nie da się kupić
-
Spotkania na drodze
Kogo w A4 B6 sedan otrąbiłem dziś około 15.20 na Puławskiej w Piasecznie na światłach przy Łukoil? Kolega też mnie obtrąbił
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
To jutro? Będzie ktoś o 19??
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Są jakieś postępy? A tak w ogóle jaką apkę z dostępnych na rynku polecacie? Chodzi o odczyt błędów, kasowanie inspekcji w B5, B6 A38L?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Może reaktywujemy spoty?? Chętny ktoś??
-
Spotkania na drodze
Dziś około 7.40 biały Avant B8 klubowe ramki czarne w W-wie na Wybrzeżu Gdańskim jechało w kierunku Gdańska lewym pasem nie trąbiłem bo jechałem służbowym VW. Pozdrawiam
-
bardzo ciezko pali na zimnym
Tak podpowiada mi mechanik. Ale najpierw chcę wykluczyć czujnik temperatury. Mechanik podpowiedział mi żebym jak nie będzie palił podpiąć VAG i porównać temperaturę w silniku z temperaturą na zegarach. Wyczytałem że w silnik to bloki pomiarowe 001 i 004, a licznik 003. Wiem że ten czujnik ma w sobie 2 sondy jedna do silnika druga do licznika. Dopiero jak sprawdzę czujnik pojeżdżę na zakręconym gazie. No i stało się. W ogóle nie chciał odpalić Podpiołem vag temperatury zgodne a odpalić nie chce. Znalazłem błąd: 16706 - Engine Speed Sensor (G28): No Signal P0322 - 004 - No Signal/Communication Więc laweta i do mechanika. Czujnik wymieniony na nowy i jak na razie furka pali bez uwag
-
bardzo ciezko pali na zimnym
Nie będę zakładał nowego wątku. Mam podobny problem. Jeśli auto postoi ponad 10 godz odpala dopiero za 5 a nawet 8 razem Mechanik podpinał kompa zero błędów. Silnik rozgrzewa się dobrze więc to chyba nie czujnik? Zobaczymy co mechanik rano stwierdzi...