Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bossawka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bossawka

  1. Wczoraj byłem u tego lakiernika i już nie pracuje może zamknąć temat lub usunąć....
  2. To wiem jaki adapter. Dzięki
  3. A może ma ktoś wymiary mocowania sprysków ew otworu w masce bo zastanawiam się czy do B6 nie założyć....?
  4. Podpiołem vdsc-lite ale nie mogę znaleźć w silnik-bloki pomiarowe-grupa 006 testu hamulców, Podpowiedzcie gdzie tego szukać?
  5. Przed chwilą na Ostrobramskiej w W-wie widziałem czarne B5 sedan klubowa naklejka na klapie i ramki. Nie udało mi się dogonić[emoji41]. Pozdro Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. Wszystko wskazuje że to ja Pozdro
  7. Ok będę pamiętał
  8. Witam, Poszukuję kogoś kto ma lub zna kogoś kto ma auto w macie i chciałby dorobić sobie wioząc młodą parę do ślubu.
  9. bossawka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Domyślam się, ale jest może ktoś kto zna kogoś....
  10. bossawka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam Poszukuję auta w macie. Chodzi mi o auto do ślubu dla żony siostry może jest ktoś kto ma takie auto albo zna kogoś, kto chciałby dorobić kilka zł za podwiezienie młodej pary?
  11. Ma ktoś wymiary tego motylka 8E0 103 109 którego już w ASO nie można kupić? Może uda się coś innego wspólnie wymyślić
  12. Na chwilę obecną na 2 marca nie mam żadnych planów więc mogę podjechać
  13. Ponieważ i u mnie wycieraczka tylna zaczęła wariować postanowiłem dobrać się do niej, jednak wcześniej chciałbym kupić sobie wszystkie niezbędne materiały. Wiem że będę potrzebował simering 6x16x5 rurkę mosiężną fi6 x 0,5 mm grubości oraz oringi tylko jakie? Ma ktoś wymiary?
  14. Często na Puławskiej w okolicy Karczmy Siwy Dym widzę zaparkowane A4 B7 Avamt KNT z naklejką klubową. Pozdrawiam
  15. Odświeżę temat. Ma ktoś jakiś namiar na te trybiki? Pisałem do kolegi orzełek1910 ale już nie aktualne, w ASO takiej części nie da się kupić
  16. Kogo w A4 B6 sedan otrąbiłem dziś około 15.20 na Puławskiej w Piasecznie na światłach przy Łukoil? Kolega też mnie obtrąbił
  17. Są jakieś postępy? A tak w ogóle jaką apkę z dostępnych na rynku polecacie? Chodzi o odczyt błędów, kasowanie inspekcji w B5, B6 A38L?
  18. Może reaktywujemy spoty?? Chętny ktoś??
  19. Dziś około 7.40 biały Avant B8 klubowe ramki czarne w W-wie na Wybrzeżu Gdańskim jechało w kierunku Gdańska lewym pasem nie trąbiłem bo jechałem służbowym VW. Pozdrawiam
  20. bossawka odpowiedział(a) na dondario temat w 2.4
    Tak podpowiada mi mechanik. Ale najpierw chcę wykluczyć czujnik temperatury. Mechanik podpowiedział mi żebym jak nie będzie palił podpiąć VAG i porównać temperaturę w silniku z temperaturą na zegarach. Wyczytałem że w silnik to bloki pomiarowe 001 i 004, a licznik 003. Wiem że ten czujnik ma w sobie 2 sondy jedna do silnika druga do licznika. Dopiero jak sprawdzę czujnik pojeżdżę na zakręconym gazie. No i stało się. W ogóle nie chciał odpalić Podpiołem vag temperatury zgodne a odpalić nie chce. Znalazłem błąd: 16706 - Engine Speed Sensor (G28): No Signal P0322 - 004 - No Signal/Communication Więc laweta i do mechanika. Czujnik wymieniony na nowy i jak na razie furka pali bez uwag
  21. bossawka odpowiedział(a) na dondario temat w 2.4
    Nie będę zakładał nowego wątku. Mam podobny problem. Jeśli auto postoi ponad 10 godz odpala dopiero za 5 a nawet 8 razem Mechanik podpinał kompa zero błędów. Silnik rozgrzewa się dobrze więc to chyba nie czujnik? Zobaczymy co mechanik rano stwierdzi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.