Treść opublikowana przez Nizin5
-
Jakie amory zalozyć wymieniając sprezyny 1BA na 1BE? pilne!
b5
-
Jakie amory zalozyć wymieniając sprezyny 1BA na 1BE? pilne!
witam, mam a4 b5 tdi 90 km kombi 2001r, mam ori zawieszenie 1BA, amorki mam szroty do wymiany i przy okazji jak bedzie wszystko na wierzchu to wymieniłbym same spręzyny na 1BE zeby audi troche siadła. i teraz pytanie czy moge założyć nowe zwykłe amory np sachs monroe kajaba takie jak do 1BA i czy nie bedą one sie gryzły i czy bedzie wszystko grać wtedy ze sprężynami 1BE. przeszukałem forum i nie znalazłem niestety w 100% zadawalającej mnie odpowiedzi z góry dzięki na odp.
-
Wymiana Gałki na S-line oraz wymiana 6b Kapsla na 5b
rowniez dzieki, skorzystam napewno z tego sposobu
-
dziwny problem z paleniem a4 b6 130 km 5 biegów
filtr paliwa jest nowy powiem wam tak ze sprobowałem ja palić dziś na drugim kluczyku i jak do tej pory pali za kazdym razem od strzała.. bylem u fachowca i mowił ze na tym kluczyku co miałem moze ciezko czytac immo i stad ten problem.. poradził probowac drugim kluczykiem i jak dotąd jest rewelacja, paliłem ja dzis z 25-30razy i było ok, fakt wlacznik swiateł wymieniałem u siebie i jak problem wroci to bede tu szukac przyczyny.. wszystkie problemu z pompa itp zostały wyeliminowane na 99,9%
-
dziwny problem z paleniem a4 b6 130 km 5 biegów
a immo??? moze immo szwankuje?
-
dziwny problem z paleniem a4 b6 130 km 5 biegów
witam , moze ktoś tak miał, a4 b6 02r tdi 130 km, manual 5biegów, przebieg ori 220tys, auto raz pali do strzała, raz trzeba je chełtać aż załapie tak jakby brakowalo paliwa, nie ma reguły czy auto jest zimne czy cieple, na zimnym i cieplym jest tak samo, raz zapali ok, drugi raz ok a za trzecim juz lipa.. sprawdzałem na komputerze, bledów brak, wtryski ok, dawka rozruchowa ok, co jeszcze moze być? zaworek zwrotny ? swiece w co watpie bo na zimynm by tylko zle paliła.. szczerze jestem juz głupi troche.. prosze o pomoc lub jakies rady
-
Kierownica z A3 8P do A4 B6
a czy do a4 b6 bedzie bez problemu pasowac kiera z a6 c5 po lifcie?
-
[B6 BEX] Co myślicie o ''15 zimówkach do B6?
ale ET47 w feldze 15 normalnie do b6 wchodzi? nie pytam czy bedzie schowane, tylko czy wejdzie i nie bedzie tarlo.
-
Znaczenie ET Felgi
czy ET 47 felga 15 z golfa 5 i opona 195/65 wejda bez problemów do a4 b6? auto jest 1.9tdi seria. mysle ze wejda hm? prosze o szybka odp
-
[B5 AFN] Czy to łożysko???
wg mnie tez bedzie to łożysko.
-
[ALL B5] Wyjecie kabla od zmieniarki B5 avant
zrobisz to bez rozbierania konsoli najwyzej troche sie powkurzasz, progi sciaga sie fajnie, połka pod kierownica to tez nie jest mega problem robilem to i poszło ok.
-
[ALL] Co kupić pod 2din?
wsadzaj ori nawi
-
[ALL B5] Moje auto ma okres.. (audi A4 97r.)
temat wątku bardzo pomysłowy
-
[ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało
moze byc sporo przyczyn tego ;/
-
[B5 AEB] Końcówki wydechu ori od Q5 / A4 B8 do B5
w benzynce bedzie fajnie wygladac.. ropnika bys zeszpecił tym troche bo dwururka w tdi wg mnie fajnie wyglada.
-
[ALL] Polerka kominów!!!
ja w b5 leciałem papierem wodnym 1500-2000-2500 plus pasta polerska i błyszcza sie jak psu kazdy wie co ok godzina roboty na spokojnie
-
[B5 1Z] Plecionka wydechu-trzęsie budą
130 zł za plecionke to juz bedzie z tych lepszych i powinna byc wzmocniona.. tez mi buda trzesie ale tylko jak jest na dworze ponad 25stopni i mam auto zagrzane.. jak dodam gazu lekko wibracje ustaja. i tak sie zastanawiam czy to plecionka sama czy poduchy maja juz dosc powoli? dwumasa eliminuje.
-
[B6 AVF] Dymienie przy przyspieszaniu
masz gdzies nieszczelnosc, musisz szukac po weżykach, auto bierze lewe powietrze i stad czarny dym, a ma moc czy nie?
-
[B5 ADP] Nie działa centralny
to mozecie miec gdzies weżyk przytkany..
-
[ALL B5] Przedni zderzak Proszę o pomoc
ja tez polecam kupić używke.
-
[ALL B8] Wymiary znaków firmowych sedan avant allroad
to jeszcze żeby było kompletnie przydałby sie do b6 i b5 :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Kolor zderzaków
a nawet jak ktos pryskał tylko zderzaki bo były obtarte to nie ma co panikować tylko sie cieszyć ze kosztów nie ma dodatkowych ;p
-
[ALL] Regenerowane zimowe- opinie od użytkowników
kolego kto kupuje zimówki z 4mm bieżnika? w cenie nalewek masz uzywke firmowa 2-3letnia z bieznikem 6-7mm w rozmiarach r15 r16 tylko trzeba poszukac dobrze.
-
[B7 BPP] 17" jest 235/45/17 czy wejdzie 225/50/17 ?
wejda Ci te opony do b7.
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
a jak sprawa sie ma z wymiana relingów w b5? podobnie jak w b6?