Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Końcówki wydechu ori od Q5 / A4 B8 do B5


pioteros

Rekomendowane odpowiedzi

jestem na etapie kupna koncowek i znalazlem kogos kto sprzedaje koncowki jak w temacie, czy ktos montowal może coś takiego u siebie? nr części to 8K0253825D lub 8P0253825 od A3 - końcówki w AEBie mają nieco ponad 50mm średnicy a te mają ok 72mm, nie wiem jak to by wyglądało

może ktoś ma też końcowki Ultera u siebie, szczególnie chodzi mi o model NX04?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w benzynce bedzie fajnie wygladac.. ropnika bys zeszpecił tym troche bo dwururka w tdi wg mnie fajnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz to wklej zdjęcie bo też się nad takimi zastanawiałem - ważne żeby nie zamontować rynien z tyłu samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest tylko taka przymiarka, koncowek jeszcze nie zalozylem, nie mam pomyslu, moze przyspawam ori koncowki od skody OII albo nowszego audi zeby moje koncowki wsunely sie tak jak powinny w oryginale, bo tak na zywca szkoda mi je spawac

18092011255.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wygląda git. Chyba sam się za takimi zacznę rozglądać. Ważne żeby też nie było widać za bardzo oryginalnych rurek tzn. żeby końcówki wypełniały to wycięcie w zderzaku. Tu moim zdaniem jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajnie, zwróc uwagę aby zabardzo nie wystawały z dokładni i nie wisiały za nisko, bo rozmiarowo to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest tylko taka przymiarka, koncowek jeszcze nie zalozylem, nie mam pomyslu, moze przyspawam ori koncowki od skody OII albo nowszego audi zeby moje koncowki wsunely sie tak jak powinny w oryginale, bo tak na zywca szkoda mi je spawac

18092011255.th.jpg

a samej koncowki do ori puchy nie mozesz przespawac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nawet nie mam tych samych ale ja to przyspawałem w ten sposób:

Zdj_cie0166.jpg

Zdj_cie0167.jpg

Zdj_cie0168.jpg

PS:Sorki że autko brudne ale ostatnio pogoda do bani a ja teraz dzień w dzień po kilkaset km robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma quattro w B5 to może sobie założyć końcowy tłumik z S4 B5 - jedynie co to trzeba zrobić redukcję bo seryjny tłumik ma 55mm a od S4 2.5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie sie prezentuje :good:

Dzięki :decayed: Kolega :notworthy: ze spotów podsunął mi pomysł z przestawieniem końcówek na wzór tych z nowych modeli aby się komponowało z linią zderzaka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias mam od quattro, ale poprzedni właściciel ją wykastrował dlatego teraz FWD :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias mam od quattro, ale poprzedni właściciel ją wykastrował dlatego teraz FWD :wallbash:

To z Q zrobił Ci FWD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias mam od quattro, ale poprzedni właściciel ją wykastrował dlatego teraz FWD :wallbash:

To z Q zrobił Ci FWD?

Mi nie, wtedy jeszcze sobie, ale od roku już mi :wallbash: Planuje jeszcze przed zima, albo w trakcie dołożyć z powrotem napęd na tył żeby było :quattro:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias mam od quattro, ale poprzedni właściciel ją wykastrował dlatego teraz FWD :wallbash:

To z Q zrobił Ci FWD?

Mi nie, wtedy jeszcze sobie, ale od roku już mi :wallbash: Planuje jeszcze przed zima, albo w trakcie dołożyć z powrotem napęd na tył żeby było :quattro:

No to masakra. Ciekawę czy zawias tylny pasowałby z Q do ośki? Chyba jednak coś czytałem że buda jest inna. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :naughty: Czy ja wiem czy masakra? :mysli: Mam taki plus ze mogę sobie quattro dorzucić, a tak jakby była seryjnie oska to trzeba auto zmieniać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...