[ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało

mlodyqsza

Witam

Mam problem z drganiami i biciem na kierownicy przy predkosciach 120-135 przed i po jest chyba normalnie. Bylem wywazyc kola przednie i okazalo sie ze z jednego spadl odwaznik i to naprawili. Niestety bicie nie ustalo. Dodam ze nie mam problemow z hamowaniem i przy delikatnym przytrzymaniu hamulca przy powiedzmy 80 nie czuje zadnych drgan. Co to moze byc i gdzie szukac dalej??

z gory dzieki za info

Może jakieś luzy na zawieszeniu? :mysli: Miałem podobny problem, a okazał się jeden dolny wahacz do wymiany(banan). Wymieniłem go dopiero jak się zimą kompletnie urwał(wtedy znalazłem w sumie przyczynę), ale szczęśliwie do domu na drugim pozostałym dolnym dojechałem, ale nadkole trochę potargało oponą :kox: :kox:

Tak jak wyzej pisali :gwizdanie:

wachacze, przeguby, maglownica, lozyska..

a najpierw to przeluz kola z tylu do przodu, moz z oponami cos nie halo

jeżeli wywazenie kół nie pomogło to szukał bym przyczyny w pierścieniaich centrujących!!

miałem podobnie od 110 do 130 i od 170 do 190 powyzej 200 było ok;P

Jaką masz pewność, że kolega używa perścieni centrujących? Przecież nic takiego nie pisał.

Jesteś hardcorem :blink:

pepik25 więc jest taka opcja skoro nie pisał moze nie wie ze sie stosuje????

Hmm wątpię żeby ktoś jezdził na felgach do których trzeba stosować pierścienie centrujących nie stosujących ich, no ale nie jestem autorem wątku i nie wiem jak jest w jego wypadku.

miałem podobnie od 110 do 130 i od 170 do 190 powyzej 200 było ok;P

110 km w quattro "powyzej 200" tzn 205?? :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:06_________________________________________________Powiedz jeszcze ze kapcie 235 :cool1:

Lukaszxxxgdzie ja napisałem ze takie objawy miałem w Audi? :wallbash:

w tym aucie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224949.0 i to 205 na 4 biegu!!!a 5ka do konca licznika :gwizdanie:

Lukaszxxxgdzie ja napisałem ze takie objawy miałem w Audi?

a to wybacz :hi: juz myslalem z jakies bajeczki :gwizdanie:

[Wyważenie może być ok ale mogą być górki na oponach. Jeśli koła i opony są proste to przyczyn należy szukać w samochodzie. Przyczyn może być kilka, przede wszystkim krzywe albo nieoryginalne tarcze hamulcowe, skrzywiona półoś albo przegub zewnętrzny./quote]

Ta Ta krzywa półos.. oj nie gadaj juz glupot.. krzywa półos = wywalone przeguby= no chyba wyczuwalne :cool1: Tarcze do bicia podczas normalnej jazdy??? tarcze to jak bije przy hamowaniu...nie siej zametu Darek