Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyqsza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyqsza

  1. Witam Szukam zawieszenia ciut niższego niż seria i stawiam na 1BE. Czy mogę kupić w ciemno 1BE z innych modeli quattro ? czy np. jak mam 1.8 to będzie mi pasował ori z s4 bądź z 2.5tdi? Jeśli nie to jak rokminić 'kropki' na sprężynach bo nie mogę znależć i może z jakiego innego silnika podejdą sprężyny ?
  2. Dzieki za Spota Jest pare tematow do ogarniecia w aucie szkoda ze sie nie da dwoch garow poprostu dospawac
  3. Tak Tyle ze nie w 'formie po sobocie'
  4. Dzieki. Nie widze nic zlego w serwisie ASO tylko mnie na to poprostu nie stac wiec staram sie co moge to samemu pod blokiem dlubac..
  5. OK Dzieki Zatem wpadne raz jeszcze. Jesli wybiera sie ktos kto cos kiedys szperal przy aucie a nie tylko oddaje auto do ASO i bylby chetny udzielic mi jakiejs rady to poprosilbym o jakies info na priva badz namiar do kogo podbic na spocie. dzieki
  6. Witam wszystkich z KrK!!! Jestem nowym posiadaczem a4 i nie ukrywam ze mam pare watpliwosci i tematow strikte zwiazanych z samochodem o ktorych chcialbym pogadac. Jest szansa spotkania i byc moze pogadania o samochodzie na spocie?? Chodzi mi o drobne porady co, gdzie i jak najlepiej zrobic badz samemu usprawnic. Wiem, ze sa usterki ktorych moglbym uniknac w trakcie uzytkowania badz lepsze i gorsze czesci do auta. Moje pytanie jest takie czy zajdzie sie ktos chetny do pogadania ze mna i udzielenie kilku wskazowek?? Auto nie jest mlode i ma pare wad z ktrymi bede sie musial uporac przed zima. Z gory dzieki za wyrozumialosc. pozdro
  7. Witam Mam problem z drganiami i biciem na kierownicy przy predkosciach 120-135 przed i po jest chyba normalnie. Bylem wywazyc kola przednie i okazalo sie ze z jednego spadl odwaznik i to naprawili. Niestety bicie nie ustalo. Dodam ze nie mam problemow z hamowaniem i przy delikatnym przytrzymaniu hamulca przy powiedzmy 80 nie czuje zadnych drgan. Co to moze byc i gdzie szukac dalej?? z gory dzieki za info
  8. Witam Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem audi a4 quattro. Długo na to czekałem, przesiadam się z audi 80 z 1980 roku które nadal pozostaje w rodzinie i będzie sobie czekać na SPA i bogate upgready. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.