Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

biker110

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez biker110

  1. bez sciagania paska niech ktos zgasi silnik a ty obserwuj czy wirnik alternatora wykona jeszcze kilka obrotow jesli nie to sprzegielko do wymaiany
  2. a moze przeplywka zrob logi
  3. najlepiej to zrob statycznie BS 010 i mozesz jeszcze zrobic dynamicznie MS 011 ale od tysiaca obrotow,jezeli w BS 010 bedzie wskazywal takie wysokie cisnienie to czujnik uwalony,nawet jakbys zle poskladal turbine to na jalowych obrotach i tak tyle nie napompuje a u ciebie od poczatku logow po sam koniec caly czas 2983,5 raczej to bedzie czujnik
  4. to chyba jednak bedzie G71
  5. STASIU227 polecam wrocic do podstawowki z twoja pisownia moze cos sobie przypomnisz, szymi100 zalej ten filtr ropa i swiety spokoj
  6. przeplywka totalnie do niczego ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- nie wiem jak w awx ale w afn da sie zle zlozyc turbine mysle ze to wlasnie o to chodzi daj loga bez wezyka na gruszce i bedzie wiadomo
  7. biker110 odpowiedział(a) na enusssss temat w 1.9TDI
    sprawdz wezyki na wtryskach moze sie zapowietrza albo paliwo sie cofa
  8. 99% zle zlozone turbo
  9. to w koleczku to zawor n18 sterujacy praca egr wezyk jest odlaczony bo zapewne zawor ten jest niesprawny i otwiera egr-a na maxa powodujac duzy doplyw spalin do powtornego przepalenia co zapewne troche dlawi silnik przez to nie jedzie i latwo gasnie pewnie przy ruszaniu,jak sprawdzic n18 poszukaj na forum ewentualnie szukaj jak sprawdzic n75 jest taki sam,poki co mozesz tak jezdzic
  10. zazwyczaj jak cos samo przechodzi to powraca z podwojna sila
  11. mysle,ze wymiana samego paska powinna pomoc od tego bym zaczal jesli nie pomoze trzeba szukac dalej jak wyzej koledzy pisali
  12. mysle, ze z ta tuleja to bardzo dobry pomysl nie wpadlbym na to
  13. moze zaspawac,rozwiercic i nagwintowac?
  14. zarejestruj sie na www.elektroda.pl tam ci ktos pomoze
  15. witam podepne sie pod temat, u mnie centalny dziala swiatlo w podsufitce tez dziala , a w drzwiach i w nogach raz dziala a raz nie jak sie chce, mysle ze to mikro styk tylko gdzie on jest?
  16. dokladnie tak, a moze wystarczylo tylko przeplywke wyczyscic no ale mozemy sobie gdybac
  17. u mnie nie idzie zaden przwod masowy bynajmniej w niczym mi nie preszkadza i go nie widzialem, zeby wykrecic turbine bez kolektora przy bardzo zczochranych nakretkach trzeba miec naprawde dobre klucze,niestety ja takich nie posiadam dlatego demontuje z kolektorem i zajmuje mi to ok 40 min,co do uszczelki nie bede sie sprzeczal bo u mnie byla i w komplecie jaki kupilem tez byla dlatego tak napisalem
  18. biker110 odpowiedział(a) na Malinek110 temat w 1.9TDI
    nie obraz sie ale skoro wiesz ze to gruszka to po co zakladasz ten temat???
  19. miedzy kolektorem a turbem jest uszczelka metalowa tak jak miedzy turbem a wydechem jesli nie sa przerwane to mysle ze nie trzeba ich wymieniac,w IC mozna kupic komplet uszczelek ktory zawiera jeszcze podkladke miedziana i komplet szpilek i nakretek ok 60 zeta placilem, ja zawsze wykrecam turbine razem z kolektorem 40 min roboty zamiast wyginac klucze i sie meczyc,po takim demontazu odkrecisz ja kazda nasadka,tylko trzeba silnik podlewarkowac zeby to wyszlo
  20. biker110 odpowiedział(a) na Malinek110 temat w 1.9TDI
    zle zamontowales kierownice o jakies 33.3% obroc przeciwnie do ruchu wskazowek zegara a pierscien obroc plecami do gory i bedzie git

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.