Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michaland1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ale na "okazje" się nie zanosi ...Panowie do której mniej-więcej spoty, po podjechałem o 21.30 ale już puściutko...
  2. To muszę najpierw jakoś to wyjąć z fotela
  3. Mnie potrzebny kierowca właśnie od podnoszenia siedziska i pasażer od podnoszenia "tak jakby" przodu fotela...Jak masz coś z tego to ja wezmę.
  4. Piękne dzięki za odpowiedź, to biorę się za rozkład na części pierwsze i za czyszczenie
  5. Wszystkie styki przeleciałem płynem do czyszczenia, ale niestety dalej lipa...raz się szyba podnosi sama a innym razem muszę cały czas przyciskać guzika i zaobserwowałem ze reguły żadnej nie ma...ostatnio szyba pasażera przyciskana z panelu kierowcy szla sama do góry a szyba kierowcy nie. Dziś obie obrażone i nie pójdą...jakieś pomysły jak diagnozować problem???
  6. Nie mają nic o audio i po cenach nie wyglądają tanio, ale zapytam...dzięki...
  7. No to jutro wizyta po klej do szyb podziękował
  8. Ok luzik, a kojarzysz kółka Work na których golfik śmiga ??? Uwierz mi, że jak będę się chciał zapytać o Twój gust to się pierwszy dowiesz ;p
  9. Stary Tobie się podoba mi nie musi i odwrotnie, jeden się jara Rat Stylem, a drugi Stickerbombem a inny JDM styled EURO. Ja nie zrozumiem gości od Ratu ale nie próbuje niech sobie robią co chcą i co najważniejsze się tym jarają i tyle...coś co jest dla Ciebie wieśniackie dla kogoś jest kozakiem i tyle...nie ma sensu o tym rozmawiać, szkoda czasu. Jak bym miał Subaru Impreze i chciał ją robić w HellaFlush to domyślam się, że goście z forum by właśnie tak jechali a ja właśnie tak bym miał w**ebane...
  10. Mam pytanie, czym najlepiej uszczelnić przeciekającego rekinka na dachu??? Mechanik mi wrzucił temat, że sylikon do nie jest dobry pomysł, bo niszczy lakier i polecił klej do szyb. Ma ktoś jakieś doświadczenia???
  11. Mam zapytanie, czy nie znacie może jakiegoś sprawdzonego dobrego (nie najdroższego) speca z Krakowa albo okolicy, który dobrze ogarnia audio. Chodzi mi o uporządkowanie wszystkich podłączeń bo mam wszystko pospinane w sposób rzeźniczy ...
  12. Witam, mam elektrycznie regulowane fotele i pojawił się pewien kłopot jak chcę podnieść fotel kierowcy do góry to nie idzie tylko słychać terkotanie i cały czas fotel jest w dole, wszystkie inne strony chodzą elegancko nawet w bok ...jak się wziąć za naprawę tego tematu??? Może ktoś ma jakiś manual???
  13. Ma ktoś może ETKA, żeby sprawdzić numer tego plastiku ???
  14. Witam, mam pytanie czy kierownica z Audi A3 8P podejdzie bez problemu do A4 B6, tak samo jak ta z A6 C6 ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.