Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Kolor zderzaków


adaczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanie dotyczące zderzaków bo chodzi o to że w mojej audi a4 b6 ( kolor srebny) przedni i tylni zderzak mają minimalnie inny odcień niż reszta auta.A przyglądałem się 2 innym takim samym modelom na ulicy i też mają takie kolory .? to auto było po malowaniu zderzaków czy nie ?

1695354443.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak minimalnie-to nie ma czym się przejmować,czasem tak jest,że lakiernik dobiera kolor po nr VIN,lub po kodzie,ale nie bierze pod uwagi tego,że auto ma ileś lat i lakier płowieje i blednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni i zderzak ma inny troszkie odcien dlateego ze sa one wykonane z plastiku i widac inny odcien juz ! tez sprawdzalem to u kuzyna i tak samo ma :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety audi taka marka a takie różnice w odcieniu :thumbdown:, a tak serio to jak koledzy piszą inaczej układa się lakier na plastikach, ostatnio pod domem miałem nowiutkiego focusa i tam to dopiero jest róznica :wallbash:

dlatego nie zawsze łatwo stwierdzić czu ori lakier, jeśli minimalna różnica to szansa na ori, jeśli spora to było malowanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też widać minimalną różnice w zderzakach. Ale nie mam srebrnego tylko taki jakiś inny :kox: Coś jak kolor środka SWING :naughty: Kumpel ma granatową i wszystko jest ładnie. Tak jak już ktoś napisał czym jaśniejsze tym bardziej widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet jak ktos pryskał tylko zderzaki bo były obtarte to nie ma co panikować tylko sie cieszyć ze kosztów nie ma dodatkowych ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na srebrnym tak już jest - dlatego ,że szczególnie w sedanie tylny zderzak - góra i dół mają zupełnie inne kąty.

Ja się na to wpieniałem i ostatnio trysnąłem cały tylny zderzak w aso, choć mam całe auto w ori lakierze.

Niestety odradzano mi to przed malowaniem - że nie pomorze I NIE POMOGŁO!!!!

Cały zderzak jest pomalowany jednym lakierem i róznica między dołem a górą jak była tak jest :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...