Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maverick215

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. albo dokup media player na karte sd i łącze USB
  2. też mam awx i to samo lało na potęgę , 2 uszczelki erlinga i po kilku dniach znowu mokro, miałem drugi silnik avf przełożyłem pokrywe do swojego i jeszcze raz erling nie pomogło , kupiłem ori uszczelke i założyłem starą nową pokrywę avf z silnika o małym przebiegu i od czerwca mam święty spokój.
  3. na końcu szyby powinna być szpara i ten wąs wystający z podszybia powinien być wpięty w to
  4. zakładałem ostatnio lampy Depo do Laguny powiem że jakość wykonania odbłyśników odbiega od oryginału i to dość dużo...
  5. też to przechodziłem , radio concert oryginał odpiąłem aku zapiąłem działa , włożyłem chorusa wpisałem kod , odpiąłem je od zasilania i po wpięciu pamiętało , po jakimś czasie zmieniłem na navi plusa i myśle że jak z tamtymi a tu qpa safe wyskoczyło...
  6. powiem Ci bierz 225 , ja jeżdżę na 235 i nie narzekam , w koleinach też tragedii nie ma tylko przy hamowaniu trzeba trochę mocniej kiere trzymać
  7. wcześniej lałem borygo różowe a teraz zalazłem KULERA i śmiga już od dłuższego czasu.
  8. ja zamontowałem TRW rok temu i zrobiłem na nich 26 tysięcy km z czego 20 tysięcy na 18 calowych kapciach i do dziś zero luzu i stuków tak więc powinienem spokojnie jeszcze polatać na nich trochę...
  9. ja właśnie z Erlingiem miałem same problemy w 1.8 T i w 1.9 Tdi Awx wytrzymywała bardzo krótko
  10. u mnie też się poci w pasku awx , wymieniłem uszczelki przeczyściłem go chwila spokoju była i znowu wróciło ale z mniejszym skutkiem , dlatego nie zwracam już na to uwagi , a w audi awx mam suchutki ale i przebieg mam przez pół co w passacie
  11. jak zawsze najdrobniejsze pierdołki muszą najwięcej kosztować
  12. mam pytanie z innej beczki - jest możliwość kupienia samych znaczków bose ? czy wogóle to istnieje jako część czy trzeba kupić z maskownicą ?
  13. w/g mnie oryginał trochę drogi , poza tym nie chciałbym żeby mi coś takiego wystawało na tunelu
  14. po prostu możliwe że dany kabelek w kostce nie odpowiada temu co jest w lampie, ale musisz sprawdzić wpierw lampy czy naprawdę są sprawne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.