-
[ALL B6] Problem z RNS-D DX
albo dokup media player na karte sd i łącze USB
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów AWX
też mam awx i to samo lało na potęgę , 2 uszczelki erlinga i po kilku dniach znowu mokro, miałem drugi silnik avf przełożyłem pokrywe do swojego i jeszcze raz erling nie pomogło , kupiłem ori uszczelke i założyłem starą nową pokrywę avf z silnika o małym przebiegu i od czerwca mam święty spokój.
-
[ALL B5] Podszybie nie dolega do szyby
na końcu szyby powinna być szpara i ten wąs wystający z podszybia powinien być wpięty w to
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
zakładałem ostatnio lampy Depo do Laguny powiem że jakość wykonania odbłyśników odbiega od oryginału i to dość dużo...
-
[B6 AVB] audi concert brak kodu a odłączenie akumulatora
też to przechodziłem , radio concert oryginał odpiąłem aku zapiąłem działa , włożyłem chorusa wpisałem kod , odpiąłem je od zasilania i po wpięciu pamiętało , po jakimś czasie zmieniłem na navi plusa i myśle że jak z tamtymi a tu qpa safe wyskoczyło...
-
[ALL B5] Szerokość opon 215 czy 225
powiem Ci bierz 225 , ja jeżdżę na 235 i nie narzekam , w koleinach też tragedii nie ma tylko przy hamowaniu trzeba trochę mocniej kiere trzymać
-
[ALL B5] Zwykły płyn chłodniczy zamiast G12
wcześniej lałem borygo różowe a teraz zalazłem KULERA i śmiga już od dłuższego czasu.
-
[ALL B5] Czy warto montować taki zestaw?
ja zamontowałem TRW rok temu i zrobiłem na nich 26 tysięcy km z czego 20 tysięcy na 18 calowych kapciach i do dziś zero luzu i stuków tak więc powinienem spokojnie jeszcze polatać na nich trochę...
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
ja właśnie z Erlingiem miałem same problemy w 1.8 T i w 1.9 Tdi Awx wytrzymywała bardzo krótko
-
[B6 AVF] POCĄCY SIĘ EGR?
u mnie też się poci w pasku awx , wymieniłem uszczelki przeczyściłem go chwila spokoju była i znowu wróciło ale z mniejszym skutkiem , dlatego nie zwracam już na to uwagi , a w audi awx mam suchutki ale i przebieg mam przez pół co w passacie
-
[ALL B5] znaczki bose na maskownicach glosnikow
jak zawsze najdrobniejsze pierdołki muszą najwięcej kosztować
-
[B8 CAE] Q5 Upgrade wyświetlacza z monochromatycznego na color LCD 6.5"
zadzwoń do navi-project z Łomży
-
[ALL B5] znaczki bose na maskownicach glosnikow
mam pytanie z innej beczki - jest możliwość kupienia samych znaczków bose ? czy wogóle to istnieje jako część czy trzeba kupić z maskownicą ?
-
[ALL] Latarka LED zamiast zapalniczki
w/g mnie oryginał trochę drogi , poza tym nie chciałbym żeby mi coś takiego wystawało na tunelu
-
[B6 AWX] Wymiana lamp tylnych
po prostu możliwe że dany kabelek w kostce nie odpowiada temu co jest w lampie, ale musisz sprawdzić wpierw lampy czy naprawdę są sprawne
maverick215
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta