Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LEITZ555

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Eating a Live Tarantula[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 17:23_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 17:24_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 17:25_________________________________________________http://www.demotywery.pl/16589/Kierowca-Z-Arabii-Saudyjskiej[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 17:27_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 17:30_________________________________________________
  2. ja wymieniłem akumulator i pali jak złoto,nie posiadam garażu i mimo najechanych 230 tys (nie chce wiedziec ile został cofniety licznik przed moim zakupem:) na mrozach -29 odpala.Podgrzewam go ze 3 razy i pali.Co do ON to moze zgestnieć przez parafine jest sposob na to,do zatankowanych 20L ON dolewamy litr benzyny,lub denaturatu taka ilość nie szkodzi naszemu dieslowi i nie mamy problemu z paliwem z gorszej stacji
  3. "127 godzin" polecam za***isty film
  4. Wiatam wszystkich.Mam pytanie o transakcje internetowe,allegro.Wypatrzylem sobie pewien przedmiot i skontaktowalem sie ze sprzedajacym mailowo,nie kupowalem z opcja kup teraz ani nie licytowalem.Sprzedal mi troche taniej.Po otrzymaniu przesylki okazalo sie ze towar jest uszkodzony a facet pisal ze jest sprawny w 100%.Pisalem do sprzedajacego ale olewa mnie,nie odpisuje na maile.Jak moge odzyskac pieniadze (60 zl) moze nie wiele ale czuje sie oszukany i wkor....Poradzcie jak ta sprawe rozwiazac.Pozdrawiam
  5. wymieniem wahacze,troche to zajelo czasu i nerwow wymienialem jeszcze gumy przy drazku stabilizatora sruby poubrabialy sie po prawej stronie...przejebane.Ale najwazniejsze ze nic juz nie stuka i oby jak najdluzej:)
  6. w tych przegobach byl smar z woda gdyz popekaly i wyciekalo to,sam zreszta wstrzykiwalem olej ale to do dolnych przegobow gdyz skrzypialy jak drzwi od stodoly.Zalozylem uzywane ori, dzisiaj tylko gorne.Nie bylo zadnych problemow z zapieczonymi srobami.Odrazu lepiej sie jedzie po nierownosciach
  7. a smar? jak nie ma co wyciec,zrobie fotki i pokarze ci moje stare
  8. wczoraj dotarly wahacze,sa w duzo lepszym stanie niz moje,nie ma luzow i wyciekow z pod gum nie byly tez czyszczone i picowane do sprzedaży bo caly sie ujeb... jak tylko ogarne sie po sylwestrze zabieram sie za wymiane.Pozdrawiam
  9. czekam na nie z allegro,moje gorne sa juz tak wyrabane ze strach jezdzic, dol w miare ok. Czy te ze zdjec to jest ten slawny lamforder? jest tam znaczek audi i litery LMO Jesli tak to jeszcze posmigam mysle troche,te sa z anglika.
  10. wyczytalem kiedys na forum ze jednak jest roznica w zakladaniu srub od gornych wahaczy,dlatego sa montowane w taki sposob (od nadkola) ze przy ewentualnym odkreceniu nie wypadna... podejrzewam ze gdy sie odkreci ta sruba to napier..... i idiota sie kapnie ze cos jest nie tak.Czekam na moje wahacze i przyszlym tyg bede wymienial
  11. Witam Wpadl mi w rece taki oto zestaw wahaczy za 190 zl wiem ze nowe bylyby lepsze ale nie stac mnie chwilowo, a obecne nie pozwalaja na dalsza bezpieczna jazde kupilem zestaw nowych wzmacnianych śrub co myslicie o tym
  12. sprawdzalem klamka i kluczykiem,nie dziala to u mnie,bede musial to naprawic przed zima.U mnie wlacznik do podgrzewacza jest podpiety do klamki.Jaki bylby sens podpinania do kluczyka,gdy jest zamarzniete nie ma mozliwosci wlazenia kluczyka
  13. witam wszystkch,troche stary watek ale stwierdzam ze w mojej b5 z 96 jest taki podgrzewacz,wystarczy sciagnac panel z drzwi i widac szary kabelek podpiety do bebenka i maly wlacznik.Nie wiedzialem jak to cholerstwo dziala zaraz spradze czy faktycznie dziala po podniesieniu klamnki
  14. tez mam takie cos zamontowane fabrycznie,i zeszlej zimy widzialem ze zadzialalo ze 3 razy,wiecie moze jak to usprawnic?
  15. LEITZ555 odpowiedział(a) na LEITZ555 temat w Audi A4 B5
    podobno jest regulacja linki pod spodem obok baku paliwa za oslona termiczna wydechu.Jutro mam w planie sie tym zajac,napisze jak poszlo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.