Treść opublikowana przez maverick215
-
[ALL B6] Problem z RNS-D DX
albo dokup media player na karte sd i łącze USB
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów AWX
też mam awx i to samo lało na potęgę , 2 uszczelki erlinga i po kilku dniach znowu mokro, miałem drugi silnik avf przełożyłem pokrywe do swojego i jeszcze raz erling nie pomogło , kupiłem ori uszczelke i założyłem starą nową pokrywę avf z silnika o małym przebiegu i od czerwca mam święty spokój.
-
[ALL B5] Podszybie nie dolega do szyby
na końcu szyby powinna być szpara i ten wąs wystający z podszybia powinien być wpięty w to
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
zakładałem ostatnio lampy Depo do Laguny powiem że jakość wykonania odbłyśników odbiega od oryginału i to dość dużo...
-
[B6 AVB] audi concert brak kodu a odłączenie akumulatora
też to przechodziłem , radio concert oryginał odpiąłem aku zapiąłem działa , włożyłem chorusa wpisałem kod , odpiąłem je od zasilania i po wpięciu pamiętało , po jakimś czasie zmieniłem na navi plusa i myśle że jak z tamtymi a tu qpa safe wyskoczyło...
-
[ALL B5] Szerokość opon 215 czy 225
powiem Ci bierz 225 , ja jeżdżę na 235 i nie narzekam , w koleinach też tragedii nie ma tylko przy hamowaniu trzeba trochę mocniej kiere trzymać
-
[ALL B5] Zwykły płyn chłodniczy zamiast G12
wcześniej lałem borygo różowe a teraz zalazłem KULERA i śmiga już od dłuższego czasu.
-
[ALL B5] Czy warto montować taki zestaw?
ja zamontowałem TRW rok temu i zrobiłem na nich 26 tysięcy km z czego 20 tysięcy na 18 calowych kapciach i do dziś zero luzu i stuków tak więc powinienem spokojnie jeszcze polatać na nich trochę...
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
ja właśnie z Erlingiem miałem same problemy w 1.8 T i w 1.9 Tdi Awx wytrzymywała bardzo krótko
-
[B6 AVF] POCĄCY SIĘ EGR?
u mnie też się poci w pasku awx , wymieniłem uszczelki przeczyściłem go chwila spokoju była i znowu wróciło ale z mniejszym skutkiem , dlatego nie zwracam już na to uwagi , a w audi awx mam suchutki ale i przebieg mam przez pół co w passacie
-
[ALL B5] znaczki bose na maskownicach glosnikow
jak zawsze najdrobniejsze pierdołki muszą najwięcej kosztować
-
[B8 CAE] Q5 Upgrade wyświetlacza z monochromatycznego na color LCD 6.5"
zadzwoń do navi-project z Łomży
-
[ALL B5] znaczki bose na maskownicach glosnikow
mam pytanie z innej beczki - jest możliwość kupienia samych znaczków bose ? czy wogóle to istnieje jako część czy trzeba kupić z maskownicą ?
-
[ALL] Latarka LED zamiast zapalniczki
w/g mnie oryginał trochę drogi , poza tym nie chciałbym żeby mi coś takiego wystawało na tunelu
-
[B6 AWX] Wymiana lamp tylnych
po prostu możliwe że dany kabelek w kostce nie odpowiada temu co jest w lampie, ale musisz sprawdzić wpierw lampy czy naprawdę są sprawne
-
[B6 AWX] Wymiana lamp tylnych
możliwość jest też taka że trzeba będzie kostkę przepinować i może ruszą , często jest tak z zamiennikami że mają wskoczyć Plug n Play a tu qpa
-
[B6 AWX] Wariujący zasięg paliwa na liczniku
jutro podjadę do znajomego spróbuje zrobić testa vagiem ale pamiętam że on jak oddawał mi auto z warsztatu to już to zaczęło się dziać a byków nie było w samochodzie...
-
[B5 AJM] Jaką Navi?
możliwe że może byc troszkę za długie gdyż klimatron po montażu trochę mi prężył ale to porówna ze swoim radiem
-
[ALL B6] Czy da się przełożyć klamkę?
yhym to kup samą zewnętrzną klamkę od europy bez zamka i po sprawie http://moto.allegro.pl/a4-b7-b6-klamka-drzwi-prawy-przod-europa-oryginal-i1985726289.html nieważne czy prawa czy lewa cięgno się przekłada
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu.
mam awxa z 2002 roku ale jeszcze nie grzebałem przy nim , i awxa z 2004 roku i tu mam zwykłą rolkę , aha i podobno w tym modelu też jest zmieniona już nieco pompa wody w stosunku do poprzednich awx.
-
[B6 AWX] Wariujący zasięg paliwa na liczniku
Panowie od jakiegoś czasu mam coś takiego że jak mam zasięg 50 km i przycisne pedał gazu do połowy albo do końca w zależności auto oczywiście się rozpędza a zasięg na Fisie pokazuje np. 120 km w zależności jak mocno przycisnę jak lekko to pokaże np 90 km a jak puszcze pedał gazu albo popuszczę nogę i lekko trzymam pokazuje spowrotem 50 km...
-
[ALL B6] Czy da się przełożyć klamkę?
klamka z lewej na prawą pasuje , zamek po prawej zostaje angielski , ale musisz dokupić zamek z miejscem na wkładke na lewą stronę wraz z klamką i gitarka , ja tak u siebie zrobiłem.
-
[ALL B5] Problem z gniazdem zapalniczki
a może masz tak brudne gniazdo zapalniczki od odpalania fajek że nie będzie nic działać dotąd aż tego nie wyczyścisz , miałem tak w passacie do niedawna , jak go kupiłem wszystko śmigało , po roku czasu i odpalaniu fajek nic nie chciało działać oprócz zapalarki
-
[B5 AJM] Jaką Navi?
jak włożysz z a6 c5 to będziesz miał mini szpary po bokach ale takie na pół minimetra , wygląda to w sumie jak by było fabrycznie zamontowane
-
[B5 AJM] Jaką Navi?
pasuje prawie idealnie z C5 A6 też montowałem tyle że jeszcze przerabiałem kosz z 1 din na 2 din