Treść opublikowana przez adaczi
-
klimatronik
Witam wszystkich potrzebuję namiary na gościa który regeneruje przyciski klimatronika .
-
opony do felg
kupiłem opony 225/40 myśle że sie sprawdzą
-
Felgi i opony
a jakiej wielkości dystanse ??. odp
-
opony do felg
Witam wszystkich i mam taką sprawe mianowicie: posiadam audi a4 b6 2001r. i kupiłem do niej felgi w rozmiarze 18x7,5 et 45 i chcisałem się dowiedzieć czy będą dobrze wyglądać same czy trzeba dodać dystanse ? oraz jakie opony polecacie bo ja rozmyślam nad 225x40 lub 215x45 .proszę o pomoc serdecznie pozdrawiam
-
Felgi i opony
Witam wszystkich i mam taką sprawe mianowicie: posiadam audi a4 b6 2001r. i kupiłem do niej felgi w rozmiarze 18x7,5 et 45 i chcisałem się dowiedzieć czy będą dobrze wyglądać same czy trzeba dodać dystanse ? oraz jakie opony polecacie bo ja rozmyślam nad 225x40 lub 215x45 .proszę o pomoc serdecznie pozdrawiam
-
[B6 AVJ] Czy to jest dobra instalacja?
reduktor kme silver wtryski gazu Listwa wtryskiwaczy OMVL REG Dream Fast 4 cylindrowa (zdjęcie) I co o tym sądzicie ?
-
[B6 AVJ] Czy to jest dobra instalacja?
Witam wszystkich imam takie pytanie ? gdyż posiadam audi a4 b6 1.8T gazownik założył mi taki rodzaj instalacji gazowej : Reduktor KME Zawór gazowy LOVATO WiELOZAWÓR TOMASETTO Jednostka sterowania STAG 4 WTryskiwacz gazu OMUL REG I chciałem się dowiedzieć czy jest to dobre połączenie do mojej audi ? bo nie znam się kompletnie na instalacjach gazowych
-
[B6 AVJ] pomoc felgi 18
Witam mam audi a4 b6 w kolorze srebnym i jestem ciekaw czy taka felga będzie tam pasować ?. http://moto.allegro.pl/skrecane-bbs-18-rant-polerka-stan-bdb-i1812481307.html Napiszcie swoje zdanie bo sam jestem nie zdecydowany . dzięki pozdrawiam
-
[B6 AVJ] termostat
A czemu nie będzie dobry ten od 2.0 do 1.8T odp pozdrawiam
-
[B6 AVJ] kostka ?
Witam potrzebuje taką kostke która jest połączona z kostką od sondy lambda przed katalizatorem. Kostka 6-cio żyłowa.gdzie i jak się nazywa ?
- [B6 AVJ] sonda
-
[B6 AVJ] sonda
A orientujesz się jaka jest jej cena ?
- [B6 AVJ] sonda
-
[B6 AVJ] sonda
Witam chciałem się dowiedzieć czy ma ktoś na sprzedaż sonde lambda do a4 b6 1.8T 2001r. Kostka jest 6 żyłowa
-
[B6 AVJ] jakie fele ?
Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące felg do mojej audi a4 b6 2001 r sedan kolor srebny Mianowicie nie wiem jakie będą tam pasowały a chciałem jakieś 18 w kolorze czarnym.Co wy o tym sądzicie ? np.http://moto.allegro.pl/felgi-audi-a3-a4-a6-a8-18-cali-18-i1761020986.html lub http://moto.allegro.pl/kultowe-bbs-avantgarde-5x112-18-audi-bcm-i1768756385.html albo http://moto.allegro.pl/alufelgi-18-czarne-do-mercedesa-e-w211-i1782180238.html piszcie co o tym sądzicie lub podajcie jakieś swoje propozycje proszę podpinać się pod istniejące już tematy
-
[B6 AVJ] termostat
Witam imam pytanie czy o oznaczeniu TERMOSTAT 06B121111K bedzie dobry do avj ?
-
[B6 AVJ] Kolor zderzaków
Witam i mam pytanie dotyczące zderzaków bo chodzi o to że w mojej audi a4 b6 ( kolor srebny) przedni i tylni zderzak mają minimalnie inny odcień niż reszta auta.A przyglądałem się 2 innym takim samym modelom na ulicy i też mają takie kolory .? to auto było po malowaniu zderzaków czy nie ?
-
[B6 AVJ] termostat
Witam poszukuje termostatu do audi a b6 1.8t.On jest z całą taką obudową plastikową i czujnikiem
-
[B6 AVJ] moc auta
Dzięki wszystkim za zdanie . Ja też sądze że to jest błąd urzędasów bo na silniku i z tyłu w kole oraz z przodupod maską na nalepce. jest wybite AVJ 110KW.
-
[B6 AVJ] moc auta
Witam wszystkich z racji że jestem tu nowy pozdrawiam wszystkich.I chciałem uzyskać pewne informacje to znaczy kupiłem ostatnio audi a4 b6 końcówka 2001r I tak miała być to wersja 1.8t sport.163km .Ale na silniku na ramie auta z przodu i w bagażniku pisze że auto ma oznaczenie silnika AVJ 110kw a w dowodzie rejestracyjnym jest wbite 120kw. I nie wiem w końcu ile auto ma koni . 150 czy 163 i dlaczego jest róznica miedzy silnikiem a dowodem rejestracyjnym ? proszę o pomoc osoby które mogą mi to wyjaśnić pozdrawiam .dzięki [mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich z racji że jestem tu nowy pozdrawiam wszystkich.I chciałem uzyskać pewne informacje to znaczy kupiłem ostatnio audi a4 b6 końcówka 2001r I tak miała być to wersja 1.8t sport.163km .Ale na silniku na ramie auta z przodu i w bagażniku pisze że auto ma oznaczenie silnika AVJ 110kw a w dowodzie rejestracyjnym jest wbite 120kw. I nie wiem w końcu ile auto ma koni . proszę o pomoc osoby które mogą mi to wyjaśnić pozdrawiam .dzięki