Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] moc auta


adaczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z racji że jestem tu nowy pozdrawiam wszystkich.I chciałem uzyskać pewne informacje to znaczy kupiłem ostatnio audi a4 b6 końcówka 2001r

I tak miała być to wersja 1.8t sport.163km .Ale na silniku na ramie auta z przodu i w bagażniku pisze że auto ma oznaczenie silnika AVJ 110kw a w dowodzie rejestracyjnym jest wbite 120kw. I nie wiem w końcu ile auto ma koni .

150 czy 163

i dlaczego jest róznica miedzy silnikiem a dowodem rejestracyjnym ?

proszę o pomoc osoby które mogą mi to wyjaśnić pozdrawiam .dzięki

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVJ ma 150KM. I widocznie pomyłka nastapiła we wpisywaniu w dowodzie jeżeli na ramie jest AVJ i we wnęce bagażnika na tej wlepce jest AVJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to AVJ to ma 150KM. Co do dowodu, to przy rejestracji różne błędy zdarzają się w urzędach.

Zobacz jaki masz kod wygrawerowany na silniku. Jeśli będzie inny niż AVJ np BFB to oznaczać będzie, że coś było robione, natomiast jeśli będzie AVJ to zwykła papierkowa pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega podał ci przykład ze np BFB, ale zobacz jaki masz kod faktyczny na obudowie od rozrządu oraz w w bagażniku przy kole zapasowym wlepka jest jeśli się będzie zgadzało oznacza że pomyłka nastąpiła jak to zwykle bywa u urzędasów jeśli są kody inne znaczy że albo masz inny silnik albo ktoś po przekładał głowice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby mial byc tam pierwotni bfb to buda musialaby byc mlodsza :wink4: AVJ byl tylko rok lub 2 produkowany nie pamietam do konca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...