Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pekus12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć wszystkim. Orientuje się ktoś może czy bepiątki quattro z 1,8t wychodziły ,,z fabryki,, w 6ciu biegach? Ewentualnie z czego pasuje skrzynia 6
  2. Witam. Czy zwrotnica z oski podejdzie do quattro? Ośka 1.8t AEB AUTOMAT Quattro 1.8t AEB Mamual
  3. Witam. Czy zwrotnica z oski podejdzie do quattro? Ośka 1.8t AEB AUTOMAT Quattro 1.8t AEB Mamual
  4. Pekus12 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Czy turbo z a4 2.7bit. Spasuje do 1.8t? Turbo ma oznaczenie 078 145 703H a ta ktpra mam zalozona ma chyba inny poczatek. Chyba 058
  5. Pekus12 odpowiedział(a) na Pekus12 temat w Audi A4 B5
    to w takim razie mam na sprzedaż gwint z sedana ośki
  6. Pekus12 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Amortyzatory z Ośki do Quattro pasują? Ośka to sedan a quattro to awant. Silniki roczniki itp jednakowo
  7. od kiedy a4 b5 wychodziły w s-linie? chyba fabryka ich nie wypuszczała. były tylko dodatki typu s-line. oświećcie mnie jeśli się mylę. No ok wiem że szersza te kilka centów jest ale kupując jabłka czzyt, drążki kierownicze i końcówki do a6 a do a4 są takie same
  8. A czym się różni dlaczego nie pasuje? A z jakiejś innj c5 podchodzi czy nie? Dlaczego są wystawione jako że pasuje do paska b5 a4 b5 i a6c5
  9. Witam. Mam u siebie w a4 b5 1.8t do wymiany pompę wsp. magla i układ wspomagnia do wypłukania, Pompa już idzie z AEB pytanie czy maglownica z a6 c5 podejdzie bo taką akurat mam. Prawdopodobnie pochodzi od 2.7bit.
  10. Tylko pytanie czy wielowypust pasuje
  11. NA multi mi nie zależy. tylko nie wiem z jakiego modelu może pasować bo w b5tkach fabrycznie grzania łapek nie spotkałem
  12. Witam. Czy do b5tki podchodzi kierownica z jakiegoś innego modelu? Straszny zmarzluch ciepłolubny jestem i chciałbym podgrzewaną. Widziałem w A8 i A6 tylko tych już brodziatych takowy wynalazek. Jest szansa to zaadoptować do siebie i czy gra warta świeczki
  13. Eee d*pa tam. Miałem podobny przypadek z seatowskim radiem, założyłem dla próby do innego leosia i też śmigało. Także raczej jest bez kodu
  14. No ok ok, ale rozumiem, że póki nie mam tego czujnika a moj abs jest nie sprawny to eds też nie działa? I jeżeli to usprawnię to co stanie się w sytuacji jaka opisałem wyżej tj. Jedno przednie koło w górze, ręczny zaciągnięty i puszczamy sprzęgło. wiem że pewnie znajde na forum, ale zacząłem o tym czytac jakies 20 minut temu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.