-
stukanie z przodu AEB
Hej wam, wkurza mnie uciążliwe stukanie w lewym przednim kole podczas jazdy po równej drodze, podczas hamowania stukanie ustaje nie ma różnicy luz czy bieg wymienione ostatnio końcówka drążka i dolny prosty wahacz, byłem na diagnostyce nic nie wykazało. Gdzie szukać dalej przyczyny stukania
-
Nie odpala, nie słychaćpompy paliwa
- Nie odpala, nie słychaćpompy paliwa
Pany przekaznik 208 to jest od pompy paliwa tak? U mnie go nie ma jest przekaznik 372 szary czytalem że on też jest od pompy? I nie wiem czy dobry sprawdzam- Nie odpala, nie słychaćpompy paliwa
Witam wczoraj przejechałem 5km do pracy i jak chciałem już wracać odpaliłem auto i zgasło i już nie zapaliło, musiałem go odpalić na gazie awaryjnie. Nie słychać po przekręceniu kluczyka pompy paliwowej, sprawdzony bezpiecznik i przekaźnik jest ok, po podłączeniu bezpośrednio prądu z akumulatora do kabla w pompie , pompa działa i auto odpala, jak by nie było wgl prądu do pompy gdzie szukać przyczyny a4 b5 1.8t AEB- Wyciek oleju wspomagania
Hejka wczoraj jeździłem trochę po dziurach przytarlem pare razy o ziemie później zaczęło mi cos wyc zjechałem na parking a tu leje się od spodu auta zagladam w zbiornik wspomagania pusto wszystko wycieklo czy mogło gdziesz przewod zerwac czy rozczelic? Wyciek byl po lewej str pod lewą atrapą i obstawial bym na przewody ale nie wiem ktore to- jaki płyn do wspomagania kier
Hej myślę zmienić płyn do wspomagania kierownicy w a4 b5 znalazłem w domu axenol Olej przekładniowo hydrauliczny norma ATF II D pisze na nim że nadaje się też do wspomagania kierownicy, pytanie czy dobry to bd olej do wspomagania czy lepiej kupić coś lepszego ? Jak tak co co polecacie- klima słabo chłodzi w czasie jazdy
według tego filmiku co mi podałeś to kanał 1 wartość 0 kanał 53 wartość 13- klima słabo chłodzi w czasie jazdy
nie nic nie piszczy właśnie, u kolegi piszczy nawet i lepiej chłodzi jak mi a pod komputer nie podepnę bo nie może połączyć nie wiem czemu- klima słabo chłodzi w czasie jazdy
nie wiem czemu ale nie mogę się połączyć z klimą wyskakują dziwne cyfry na programie vcds lite a za pomocą Polski vag 4.9 z wielkim trudem wczytało i wyskoczył błąd 64767 Nie znany kod błędu nie autoryzowane - BŁĄD SPORADYCZNY. Tak samo nie mogę się połączyć z poduszkami zrywa połączanie ktoś coś na ten temat ?- klima słabo chłodzi w czasie jazdy
hejka z moją klimą jest cos nie tak dobijałem ją rok temu odgrzybiałem i mam problem bo w czasie jazdy słabo chłodzi lepiej chłodzi jak np stoję przed światłami bądź na postoju i czuć wtedy wyraźnie mrożenie, nie raz ją naleci i dobrze chłodzi ale to sporadycznie co może być tego przyczyną, u kolegi działa dobrze klima aż na wężach widać skroploną wodę a u mnie tego brak- maglownica gdzie kupić ?
byłem na diagnostyce wszystko jest dobrze poskręcane nie ma luzów na wahaczach. Później podjechałem do mechanika i mu powiedziałem że ne wykazało nic luzów a on gada że nie trzeba kanału do tego złapał za gumę za drążkiem kierowniczym i kazał naciskać na auto i stuków nie było a gdy tam puścił stuki były dalej i jednak czeka mnie maglownica do wymiany albo regeneracji- maglownica gdzie kupić ?
Witam borykam się z jednym problemem a mianowicie mam stuki z lewej str od kierowcy z przodu podczas jazdy na równej drodze jak i małych dziurach stuka mi lewe koło ostatnio wymieniane były wahacze górne kpl lewa i prawa strona, dzis robione były końcówka drążka jak i drążek kierowniczy i dalej te stuki mam nie wiem w czym jest problem. Mechanik obstawiał na maglownice że to od niej mogą być takie stuki co myślicie o tym?- wyciek z opływu oleju turbosprężarki 1.8t
hej mam problem a mianowicie cieknie mi olej łącząca się rurka odpływu oleju z misą cieknie przy łączeniu z nią zmieniłem uszczelkę i w koło rurki i śrub dałem sylikon zwykły i dalej cieknie śruby nie dokręcę jednej mocno bo sie obrabia na gwincie a druga jest do fula, czym to dobrze uszczelnić- Co to jest za część ?
witam może trochę głupie pytanie i nie wiem czy to się kwalifikuje do tego działu jak nie to przepraszam z góry. Chciałem zapytać jak się ta część nazywa znajduje się koło wahaczy górnych w audi a4 b5- błąd klimatyzacji 64767 sporadyczny
u mnie jest tak ze klima słabło chłodzi w czasie jazdy jak ją nie raz najdzie to dobrze daje lepiej chłodzi na postoju jak w czasie jazdy klima nabita - Nie odpala, nie słychaćpompy paliwa