-
Rezanie bixenonu
Probowka w rączkę i szukamy na którym przewodzie pojawia się plus po odpaleniu. Szukaj wśród niebieskich. Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Przy alternatorze. Przy ecu przy liczniku Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Chce ktoś hella intemo mam na zbyciu kilka kompletów. Jak coś to PW [emoji6] Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
To są valeo no szału nie ma. Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Ja mogę bi Led odstąpić za 550zl jak u innych nie wiem. Mam że 3 komplety hella3 ale do własnego użytku. I nie sprzedam Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Na rynku deficyt w tych projektorach. Teraz wszyscy mają pod dostatkiem bi Led Koito Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Niestety nie mam. Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Daj mu link jak to zrobić bo nie ogarnie jak to zrobić. Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Lewe ręce do wszystkiego. Może dziewczynę jeszcze mu znajdziemy. Tylko nie wiem czy na forum znajdzie instrukcję obsługi Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
To już kur*a szczyt lenistwa. Może jeszcze przyjedziemy Ci zrobić i flaszkę postawimy. Grzesiu jedziemy? Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Jakiś tydzień Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Pytam bo czasem coś by może się uszkodziło i poszło na części Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Mistrzu potrzebuje same moduły elektryczne z bileda 2 szt masz coś na części czy nie bardzo? Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Nie opłaca to się ładować w te lampy zwykłych xenonow. Jak już się bawisz to załóż bixa i masz spokój. Za 3 miesiące będzie kolejny post. "Kupię projektory bixenon bo ori xenon praktycznie nie daje światła." Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Nie ma wśród nas użytkownika qwerty. Qwerty to typ klawiatury komputerowej stosowanej u nas bo np Niemcy mają qwertz. A kolega od lamp to GWERTY Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka