Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Probowka w rączkę i szukamy na którym przewodzie pojawia się plus po odpaleniu. Szukaj wśród niebieskich. Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  2. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Przy alternatorze. Przy ecu przy liczniku Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  3. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Chce ktoś hella intemo mam na zbyciu kilka kompletów. Jak coś to PW [emoji6] Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  4. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To są valeo no szału nie ma. Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  5. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja mogę bi Led odstąpić za 550zl jak u innych nie wiem. Mam że 3 komplety hella3 ale do własnego użytku. I nie sprzedam Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  6. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Na rynku deficyt w tych projektorach. Teraz wszyscy mają pod dostatkiem bi Led Koito Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  7. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Niestety nie mam. Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  8. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Daj mu link jak to zrobić bo nie ogarnie jak to zrobić. Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  9. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Lewe ręce do wszystkiego. Może dziewczynę jeszcze mu znajdziemy. Tylko nie wiem czy na forum znajdzie instrukcję obsługi Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  10. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To już kur*a szczyt lenistwa. Może jeszcze przyjedziemy Ci zrobić i flaszkę postawimy. Grzesiu jedziemy? Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  11. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jakiś tydzień Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  12. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Pytam bo czasem coś by może się uszkodziło i poszło na części Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  13. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mistrzu potrzebuje same moduły elektryczne z bileda 2 szt masz coś na części czy nie bardzo? Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  14. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Nie opłaca to się ładować w te lampy zwykłych xenonow. Jak już się bawisz to załóż bixa i masz spokój. Za 3 miesiące będzie kolejny post. "Kupię projektory bixenon bo ori xenon praktycznie nie daje światła." Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
  15. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Nie ma wśród nas użytkownika qwerty. Qwerty to typ klawiatury komputerowej stosowanej u nas bo np Niemcy mają qwertz. A kolega od lamp to GWERTY Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.