Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dzielone lampy DEPO wz. S4 - silniczKI do elektrycznej regulacji.


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, coraz częściej zdarza mi się wozić pasażerów a że mam HIDy nie chciałbym oślepiać innych jak mam zapakowany samochód. Ręczną regulację mam ale nie sprawdza się to w moim przypadku ponieważ co chwile musiałbym grzebać śrubokrętem pod maską... w Audi nie wypada takich ceregieli robić ;)

Lampy DEPO, dzielone, wzór S4 posiadam już od dłuższego czasu. Silniczki ze starych lamp (i Valeo i Bosch) niestety nie podeszły do tych lamp i stąd ten temat i stąd moje pytanie:

Czy ktoś kto posiada dzielone lampy DEPO wz. S4 dopasował jakieś silniczki które pasują bez większych przeróbek do w/w lamp?

Proszę o odpowiedzi właścicieli takich lampek. Przejrzałem forum dość dokładnie. Napotkałem się z informacjami że silniczki od Punto 2 podejdą do lamp DEPO jednak ktoś zaznaczał, że tylko do zespolonych. A może jednak nie ;)? Może ktoś uruchomił elektryczną regulację w DEPO wz. S4?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na otwór na silniczek do regulacji w Twojej lampie pokusiłbym się o przymierzenie silniczka z Fabii lub Punto II, stary jest zbyt duży, na pewno ktoś z Twoich okolic ma takie silniczki więc możesz przymierzyć na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś napotkałem się na temat, jak ktoś przerabiał stare silniczki, aby pasował do lapm po lifcie. Poszukaj dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zawitala u mnie w koncu elektryczna regulacja w moich dzielonych DEPO. Juz denerwowalo mnie jak w trasie przy lekkich wzniesieniach i komplecie pasazerow ktos z naprzeciwka migal zebym zmienil swiatla - denerwuja mnie tacy co maja zle ustawione i az glupio bylo mi za siebie.

Silniczki do DZIELONYCH DEPO WZ. S4 podchodza takie same jak do poliftowych DEPO - czyli od PUNTO 2, FABII i GOLFa 4. Ja osobiście wsadziłem wczoraj silniczki z GOLFa 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...