-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Witam, Mam podobny problem w A4 1.9TDI z '04, przejechane 216tyś. Jeździłem po różnych macherach i klapa, w serwisie WV powiedzieli mi że na 90% to jest turbina ale nie dali 100% pewności diagnozy. Pozdr
-
[B6 AVF] Dziwny dźwięk przy zmniejszaniu obrotów
Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem często przy zmaiane biegu lub jak silnik spada z obrotów, albo jak przyśpieszam i nagle puszczę sprzęgło słychać dziwnę brzęczenie, jakby coś było poluzowane.czy to może być koło dwumasowe, jakie są objawy koła dwumasowego i jakie są koszty naprawy. narka
-
[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej
Witam, mam zamiar przyciemnić szybki w srebrnej Avant, ma może ktoś takie fotki, jak się prezentuje??? A znacie dobry warsztacik na podkarpaciu który tym się zajmuje (okolice jasło - krosno - gorlice) pozdr
-
[ALL] Żarówki H7 przód - często się palą?
Ostatnio założyłem zwykłe H7 BOSH za 20zł/szt. może kupić całkiem tanie czy poszukać na wyższych pólkach???
-
[ALL] Żarówki H7 przód - często się palą?
Witam, mam problem z żarówkami, często się palą, raz na ok 2 m-ce. Czy należy wymieniać obydwie naraz czy dokupić taką samą??? pozdr
-
[B7 BKE] Dziwny dźwięk przy ruszaniu i zmianie biegów
A masz takie coś przy jeździe na wprost i zmianie biegu, a dokładnie przy wciśnietym sprzęgle?? pozdr
-
[B7 BRE] Nagły ubytek oleju
A Jaki masz kolor spalin, powąchaj, może delikatnie zalatują olejem. Miałem taki przypadek w Vectrze. 1000km i litra na dolewke pozdr
-
[B5 AFN] Turbina gwiżdże
Miałem trochę przejśc z turbiną, dowiedziałem się że jeżeli gwizd jest przyjemny dla ucha, i delikatnie słyszalny w środku to ok, no i nie na całym zakresie obrotów. powinno być ją słychać do pewnego momentu i stop. Wzrost obrotów silnika nie przekłada sie bezpośrednio na wzrost obrotów turbiny(o zmiennym kacie).
-
[B6 AVF]Turbina
Co powiecie na temat turbosprężarki w A4 1,9TDI 131.Po kupnie w niemczech zrobiłem ok 1500km i padła turbina(pękła ośka), po kolejnych 14000km powtórka i to samo. Co może być przyczyną???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jasło, witam wszystkich miłosników tych zabawek
kszaku
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta