easyone

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia easyone

Reputacja

1. easyone

Tacierzyństwo

Nas namówili na fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy i jaki to był dramat czekałem, aż dziecko wyrośnie bo żona zachwycona korzyściami. Osobiście nie polecam (mieliśmy akurat model od Recaro) ale użytkowanie / przenoszenie tego to była katorga.
  2. Pojawiły się pierwsze odcinki Koła Czasu od amazona i póki co ogromny zawód. Oby tak nie skopali uniwersum LotR :((
  3. It can't be much worse right ? - 9GAG 9GAG.COM Join the fun convo with 9GAG community co prawda 9gag ale karambol solidny
  4. Arsenal 10 meczów 13 punktów najgorszy start od kiedy?
  5. przerabiałem to ale we wcześniejszych rocznikach, Audi wpisywało B8 ze względu na klimatyzację, używali innego czynnika czy coś. Wtedy to było popularne zapytanie w internetach. Wątpię aby modeli z 2019 też to dotyczyło ale kto ich tam wie.
  6. Upgrade dostępny na Netflix - polecam fanom scfi i nie tylko
  7. dopiero nadrobiłem Ostre przedmioty - dostępne w HBO GO. Zdecydowanie polecam, jeden z lepszych seriali jaki widziałem ostatnio.
  8. Widzę, że temat umarł rok temu a mamy już 2 wyścigi nowego sezonu. Póki co Mercedes poza zasięgiem i wygląda na to, że Hamilton zmierza po kolejnego mistrza. Ferrari od początku dramat, wczorajszy wyścig i wykluczenie Vettela na starcie to już nawet ciężko komentować. Wyścig wyglądał tak jak pewnie będzie wyglądał sezon. Mercedes z przewagą bez jakiejkolwiek walki o 1 miejsce. Z tyłu trochę ciekawiej ale osobiście wolę jednak walkę na czele.
  9. easyone

Koronawirus

w łodzi było podobnie, nagonka na przedsiębiorców, którzy mieli protestować jak w Warszawie z samochodów. Policja wpadła pod pozorem wirusa a wiadomo o co chodziło, Państwo policyjne, dobrze, że już niedługo.
  10. easyone

Koronawirus

Taka ciekawostka od mbanku: "Siódmy największy stan USA (3,5% populacji). W jednym tygodniu 140 tys. nowych bezrobotnych. Dla porównania, zanim to wszystko się zaczęło, typowa liczba nowych bezrobotnych to 200-220 tys. w całym kraju." "Jak USA kichnie cały świat choruje", to będzie kryzys jakiego nikt z nas nie zdążył jeszcze w życiu doświadczyć.
  11. Jaką kartę polecacie do kamerki? Rozumie, że do wielokrotnego nadpisywania są dedykowane karty i najtańsza opcja nie wchodzi w grę?
  12. easyone

Koronawirus

Podanie o odroczenie ZUSu wygląda jak spowiedź święta, w życiu bym tego nie wypełnił. W przypadku mikroprzedsiębiorstw lepiej samemu odroczyć sobie składki, zwyczajnie ich nie płacąc, odsetki za 3 miesiące będą niewysokie.