easyone

1986
    2.0 TDI
    CBAB

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. easyone

Koronawirus

Taka ciekawostka od mbanku: "Siódmy największy stan USA (3,5% populacji). W jednym tygodniu 140 tys. nowych bezrobotnych. Dla porównania, zanim to wszystko się zaczęło, typowa liczba nowych bezrobotnych to 200-220 tys. w całym kraju." "Jak USA kichnie cały świat choruje", to będzie kryzys jakiego nikt z nas nie zdążył jeszcze w życiu doświadczyć.
  2. Jaką kartę polecacie do kamerki? Rozumie, że do wielokrotnego nadpisywania są dedykowane karty i najtańsza opcja nie wchodzi w grę?
  3. easyone

Koronawirus

Podanie o odroczenie ZUSu wygląda jak spowiedź święta, w życiu bym tego nie wypełnił. W przypadku mikroprzedsiębiorstw lepiej samemu odroczyć sobie składki, zwyczajnie ich nie płacąc, odsetki za 3 miesiące będą niewysokie.
  4. easyone

Koronawirus

no blokada granic średnio wychodzi, kolejki samochodowe, ludzie stłoczeni na mostach każdy z nich codziennie dojeżdża i wraca z miejsca pracy gdzie pracuje od kilkuset do kilku tysięcy ludzi. To się musi skończyć wzrostem zachorowań.
  5. Westwordl sezon 3 już jest - scenografia to jest po prostu kosmos. W piątek na Netflixie pojawi się krótki serialThe English Game - W sześcioodcinkowym serialu obejrzymy kulisy powstawania najpopularniejszego sportu na świecie oczami ludzi, którzy nie zważając na żadne podziały, nie tylko uczynili z piłki nożnej sport narodowy, ale i na zawsze odmienili Anglię. dla fanów piłki pozycja obowiązkowa
  6. Dużo zależy od ilości druku, przy niskim użyciu drukarki to czy stronę wydrukuje Ci w sekundę czy w 3 nie ma żadnego znaczenia. Do domowego użytku drukarki atramentowe jak najbardziej się nadają.
  7. małe miasteczko ~20k, 3 stacje żadna nie sprawdza emisji spalin.
  8. padnięta turbina w pierwszej A4 i notlauf dalej przez google
  9. Kiedyś się dowiadywałem i wszyscy zgodnie polecali Sharpa z technologią plasmacluster, to jest ten sam patent, który stosują szpitale np. w Japonii. Pytanie tylko czy potrzebujesz tak czystego powietrza, to jest polecane, głównie przy różnego rodzaju chorobach / alergiach.
  10. widziałem ją na żywo :/ wielka strata
  11. Bayern 7 mistrzostwo. Co prawda dla odmiany w ostatniej kolejce a nie w kwietniu czy marcu ale wciąż hegemonia nie została przełamana. Robert Lewandowski na 99% zostaje na kolejny sezon.
  12. też polecam Bumblebee, w końcu dobre transformers, po tym co nam serwowali w poprzednich częściach to się miło ogląda.
  13. Na Fuercie straszny jest ten wiatr. W którym miesiącu jest najspokojniej?
  14. mogę pomóc jak masz z czymś problem. Chyba, że to oferta stałej pracy