Jump to content

audicoman

Pasjonat
 • Content Count

  371
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5

About audicoman

Informacje

 • First name
  Kamil
 • Location
  Biłgoraj

Car

 • Car model
  A4 B7
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2005
 • Engine
  1.8 T
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

1,339 profile views
 1. Sprzedam nowe drążki kierownicze firmy Ruville, pasują do A4 B5 i A6 C5. Nie doczekały się montażu na A6 które już sprzedałem. Cena za 2 szt. Tel. 733 598 148
 2. Zobacz ofertę Nowe drążki kierownicze Ruville Sprzedam nowe drążki kierownicze firmy Ruville, pasują do A4 B5 i A6 C5. Nie doczekały się montażu na A6 które już sprzedałem. Cena za 2 szt. Tel. 733 598 148 Cena 100,00 zł Dodający audicoman Wysłano 02.05.2019 Kategoria Audi A4 B5
 3. Sprzedam nowe, dwa górne wahacze na prawą stronę firmy Ruville, pasują do Audi A6 C5 i A4 B5. Wahacze nowe, w fabrycznych opakowaniach. Zostały mi z poprzedniego auta, szkoda żeby kurzyły się na półce. Cena za 2 szt. Tel. 733 598 148
 4. Zobacz ofertę Nowe wahacze górne Ruville Sprzedam nowe, dwa górne wahacze na prawą stronę firmy Ruville, pasują do Audi A6 C5 i A4 B5. Wahacze nowe, w fabrycznych opakowaniach. Zostały mi z poprzedniego auta, szkoda żeby kurzyły się na półce. Cena za 2 szt. Tel. 733 598 148 Cena 120,00 zł Dodający audicoman Wysłano 02.05.2019 Kategoria Audi A4 B5
 5. Witam, Kupię używaną oryginalną maglownicę do A4 B7 1.8T. Najlepiej z małym możliwie przebiegiem(wiem, że to ciężka sprawa), w stanie bardzo dobrym z gwarancją rozruchową. Dwa lata temu regenerowałem swój magiel bo stukał, to teraz na ciepłym nie odbija kiera, mam już dosyć tych pseudo regeneracji.
 6. Ładny wynik, na suchym będzie ładnie gniótł w fotel, na mokrym to będziesz walczył z ESP :D
 7. Pamiętam Twój temat z wypalonymi tłokami. Program dalej ten sam czy robiłeś powrót do serii lub korektę programu?
 8. Szukam godnej polecenia kamerki, interesuje mnie zwłaszcza nagrywanie w trybie parkingowym (jakaś k***a w ubigełym obtarła mi na parkingu osiedlowym przedni zderzak) poleci ktoś coś w dobrej cenie?
 9. Przed podniesieniem mocy można a nawet należałoby wymienić świece zapłonowe, jeżeli nie wiadomo kiedy były wymieniane. Do tego nowy filtr powietrza, filtr paliwa. Sprzęgło awx pasuje p&p tylko jak ktoś wyżej wspomniał, trzeba lekko trzpień tarczy podciąć i żadnych dwumas nie trzeba wymieniać.
 10. Pierwszy raz słyszę, że BEX ma mocniejszy dół. Po za DSMIC, większymi wtryskami, innym sterownikiem silnika jest niemal identyczny. Sam mam u siebie 212 KM i jednak jakbym chciał większą moc zmieniłbym auto. Wg mnie im większy przyrost mocy tym proporcjonalnie więcej trzeba ogarnąć innych rzeczy. Ośka skutecznie dyskwalifikuje większe moce.
 11. Mała aktualizacja do potomnych. Po paru tygodniach wysłali mi odpowiedź na moje wezwanie do zapłaty, proponując kwotę 7 tys. Oczywiście dopłata na powyższą kwotę była obwarowana tym abym dokonał naprawy auta z własnej kieszeni, przedstawiając im rachunek z dokonanej naprawy. Cwana zagrywka - koszt potencjalny który musiałbym ponieść, stałby się kosztem rzeczywistym, który poniosłem. Na drodze sądowej musiałbym się ubiegać już o te koszta rzeczywiste, które poniosłem. Widziałem, że będzie mega ciężko bez drogi sądowej wyegzekwować należną mi kwotę. Sprawę przekazałem do radcy prawnego. Ten wystosował pozew do sądu. Po paru tyg. sprawa ruszyła do przodu - uznali, że mi wypłacą tą siódemkę. Jako, że sprawa zaszła już daleko nie wycofywaliśmy pozwu do sądu. Międzyczasie kasa wpłynęła, trzeba było zrobić korektę kwoty o którą ich pozywam. Rozprawa odbyła się w sierpniu, doszło do ugody, zobowiązali się pokryć koszty mojego radcy prawnego i kosztów pozwu oraz części zaległej kwoty - ok 300 zł krakowskim targiem udało im się ubić (nie chciałem ciągnąć tego w nieskończoność, każdy wie z jakim impetem działają nasze sądy). Kasę dostałem. Niestety musiałem wpłacić dosyć dużą zaliczkę na biegłego sądowego tj. 1800 zł. Oczywiście sąd ma mi ją zwrócić bo doszło do ugody. Na razie czekam na zwrot tej sumy. Po za tym sprawa zakończona.
 12. Bardziej przy pytaniu o rozmiar felg skupiłbym się na przodzie, bo tył to łatwo upchnąć. Jak masz przód 312 to minimum 16"
 13. Bezproblemowo, 288 też wchodzi.
 14. Daj filmik jak to się odpycha :D sprzęgło zmieniałeś? Heble z s4 chyba to absolutne minimum do Twojego wozu
 15. Ja bym tam założył lpg,łatwiej potem sprzedać stare auto z lpg. Sam robię ok 10 tys. rocznie i miesiąc po zakupie założyłem lpg. Już dawno się instalka zwróciła , a przy obecnych cenach benzyny wizyta przy dystrybutorze tak nie boli. No chyba, że w ciągu 2 lat planujesz zmieniać auto to wtedy się zbyt nie kalkuluje.
×
×
 • Create New...