-
Komunikat: awaria układu chłodzenia w Audi SQ5
No właśnie. Piny i wtyczka ok. Płynu nic nie ubywa. Pewnie termostat się przycina. Dużo pracy żeby go wymienić?
-
Komunikat: awaria układu chłodzenia w Audi SQ5
Cześć wszystkim. Pacjent SQ5 3.0tfsi. Podczasz jazdy po autostradzie wyskoczył mi komunikat o awarii układu chłodzenia. Płyn w zbiorniku w normie, temperatura na wskaźniku też, błędów w sterownikach brak. Przerabiał ktoś temat? Z góry dziękuję za pomoc.
-
Krakers2211 obserwuje zawartość Komunikat: awaria układu chłodzenia w Audi SQ5
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Ok. Dzięki wielkie za informację. Pozdrawiam i zamykam temat.
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Próbowałem to wlaczyc na postoju. Czyli rozumiem że muszę szukać kogoś z kabelkiem żeby zmienił kodowanie?
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Tak. Mam lampki z przodu i z tyłu nad nogami.
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Mam jeszcze jedno pytanie. W ustawieniach car mam ustawienie swiatel ambiente podświetlone na szaro. Nie mogę nic włączyć. Według dekodera VIN mam dodatkowe oswietlenie wewnętrzne. Idzie to jakoś ustawic?
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Nie wiem jak Ci dziękować. Wszystko już jest tak jak powinno być.
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Jasna cholera.! Królu złoty jesteś wielki. Wszystko wróciło. Tylko mam jeszcze pytanie. Jest możliwość pozbyc się z ekranu "Ogrzewanie postojowe"? Nie mam tego w wyposażeniu a na ekranie jest nie aktywne.
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Krakers2211 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1CGAFP4FA096537
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Jak trzeba mogę zrobić zdjęcia. Ale to jutro bo do pracy zaraz jadę.
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Tak mam.
-
Krakers2211 obserwuje zawartość Zielone menu w MMI Audi SQ5
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Witam wszystkich. Od pewnego czasu jestem posiadaczem SQ5 z USA. Mam problem z niektórymi funkcjami. Mianowicie nie działa mi kamera cofania ani wizualizacja parktronica mam tylko sygnał dźwiękowy. Klimatronik też podświetla się na szaro. Poprzedni właściciel mówił że coś jest namieszane w zielonym menu. Pomoże ktoś ogarnąć temat? Z góry dzięki i pozdrawiam.
Krakers2211
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta