Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zielone menu w MMI Audi SQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu jestem posiadaczem SQ5 z USA. Mam problem z niektórymi funkcjami. Mianowicie nie działa mi kamera cofania ani wizualizacja parktronica mam tylko sygnał dźwiękowy. Klimatronik też podświetla się na szaro. Poprzedni właściciel mówił że coś jest namieszane w zielonym menu. Pomoże ktoś ogarnąć temat?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Rozwiązane przez Krakers2211

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Masz z przodu i z tyłu czujniki PDC?

Masz przycisk PDC na środkowej konsoli?

Opublikowano
  • Autor

Tak mam. 

Opublikowano
  • Autor

Jak trzeba mogę zrobić zdjęcia. Ale to jutro bo do pracy zaraz jadę.

Opublikowano

Zrób też zdjęcia z wszystkich ustawień i pozycji z zielonego menu zakładek Car.

Napisz jakie masz wyposażenie. ACC, webasto, asystenty.

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia z ustawien i rozkodowany VIN

20250513_195654.jpg

20250513_195649.jpg

20250513_195645.jpg

20250513_195639.jpg

20250513_195627.jpg

20250513_195623.jpg

20250513_195618.jpg

20250513_195609.jpg

20250513_195600.jpg

20250513_195554.jpg

20250513_195546.jpg

20250513_195540.jpg

20250513_195534.jpg

20250513_195529.jpg

20250513_195524.jpg

20250513_195519.jpg

WA1CGAFP4FA096537.pdf

Opublikowano

Screenshot(520).png.b4163cc39fe4c090f977d07123eba330.pngScreenshot(521).png.f36710f37338d52d57661b4fa97e3433.pngScreenshot(517).png.acc6e91e01c97c8cc97652dace41781e.pngScreenshot(518).png.a15b3934e34e4228d0ff263d3705176f.pngScreenshot(519).png.c69f2f01b99e34ebf15b8be72c00e7f9.png

 

Po dokonanych zmianach reboot jednostki MMI wciskając jednocześnie 3 zaznaczone na poniższym zdjęciu przyciski.

 

Screenshot(522).png.fa9456d1cb3f661792451cb6bedc34d6.png

 

 

Opublikowano
  • Autor

Jasna cholera.! Królu złoty jesteś wielki. Wszystko wróciło. Tylko mam jeszcze pytanie. Jest możliwość pozbyc się z ekranu "Ogrzewanie postojowe"? Nie mam tego w wyposażeniu a na ekranie jest nie aktywne.

20250514_110955.jpg

Opublikowano

W zielonym menu masz odznaczone ogrzewanie postojowe tak jak ma być. Wejdź w ten podpunkt co tam pokazuje. 

Opublikowano
  • Autor

Tak to wygląda

20250514_153328.jpg

20250514_153354.jpg

20250514_153410.jpg

20250514_153440.jpg

Opublikowano

Po dokonanej zmianie reboot jednostki MMI (trzema przyciskami).

Screenshot_20250514_173433_Opera.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak Ci dziękować.  Wszystko już jest tak jak powinno być. 

Opublikowano

Nie ma sprawy:wink::hi:Udanego bezwypadkowego użytkowania i szerokiej drogi!

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze jedno pytanie. W ustawieniach car mam ustawienie swiatel ambiente podświetlone na szaro. Nie mogę nic włączyć.  Według dekodera VIN mam dodatkowe oswietlenie wewnętrzne.  Idzie to jakoś ustawic?

Opublikowano

Masz lampki podświetlania przestrzeni nóg?

Opublikowano
  • Autor

Tak. Mam lampki z przodu i z tyłu nad nogami.

Opublikowano

W zielonym menu jest wszystko ustawione ale bez zmiany kodowania tego nie uruchomisz w czasie jazdy.

Opublikowano
  • Autor

Próbowałem to wlaczyc na postoju. Czyli rozumiem że muszę szukać kogoś z kabelkiem żeby zmienił kodowanie?

Opublikowano

Na postoju lampki świecą się tylko gdy otworzysz drzwi. Aby funkcjonowały jako oświetlenie ambiente, czyli w czasie jazdy z możliwością regulacji jasności z poziomu MMI, muszą zostać odpowiednio zakodowane np. za pomocą VCDS.

Opublikowano
  • Autor
  • Rozwiązanie

Ok. Dzięki wielkie za informację.  Pozdrawiam i zamykam temat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.