Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zielone menu w MMI Audi SQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ustawienia dotyczące kamery będą identyczne jeśli nie jest to oryginalna kamera? 

Opublikowano

Originalnie w tym modelu fabrycznie kamera posiada własny osobny sterownik i te ustawienia są pod taką konfigurację. Ty z pewnością tego sterownika nie posiadasz, więc nie wiem czy to zadziała, bo są różne nieorginalne kamery i różnie z nimi bywa.

Opublikowano

Udało mi się podłączyć kamerę. W zielonym menu wprowadzam parametry jak dla oryginalnej kamery ale obraz pokazuje się tylko na chwilę zaraz po zrestartowaniu mmi i po chwili się wyłącza.  Walczę z tym tematem od tygodnia i bez efektów. Zwracam się z prośbą o pomoc

Opublikowano

Tak jak pisałem, z nieorginalnymi kamerami różnie bywa.

Opublikowano

Kupiłem taka kamerę, myślałem że jest dedykowana do audi i będzie pasować. Kamera cofania z uchwytem bagażnika do Audi A4 A5 B8 A4 AllRoad Avant 2009 ~2015 CCD / Night Vision Kamera cofania z widokiem do tyłu
https://a.aliexpress.com/_EuAAEEi

Opublikowano
1 minutę temu, recha2r napisał(a):

myślałem że jest dedykowana do audi

Dedykowana do Audi:grin: najzwyklejsza uniwersalna Chińszczyzna...

Opublikowano

Czy jesteś wstanie polecić dobra kamere w rozsądnej cenie? Tak żeby działa

Opublikowano
3 minuty temu, recha2r napisał(a):

w rozsądnej cenie?

W tej cenie, którą Ty uważasz za rozsądną, nie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam Was!

 

 

A czy ktoś mi powie jak włączyć i czy się da domykanie szyb z zielonego menu? czy jak inaczej to zrobić? Posiadam Audi Q5 z USA z 2016r. MMI3g

 

Z góry dziękuje za pomoc!

914AECD7-BE54-4C7C-86BA-25A491ED3E98.JPG

Opublikowano

Co masz na myśli?

Opublikowano

mam na myśli domykanie szyb z pilota.

 

 

 

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego w MMI.

Opublikowano

a jak można zaprogramować?

Opublikowano

Normalnie ta funkcja powinna w tym aucie już być fabrycznie aktywyowana. Jeżeli natomiast wymieniany był akumulator i został odłączony, to terowniki drzwiowe utraciły nastawy podstawowe i trzeba je wykonać na nowo. Po przyuczeniu wszystkich 4 sterowników, funkcja ta powinna działać.

Opublikowano

jak to zrobić? vcds?

Opublikowano

Nie VCDS. 

Przyuczasz przyciskami drzwi. W każdych z osobna, czyli 4 razy.

Naciskasz przycisk otwierania szyby i trzymasz cały czasz w pozycji otwarcia. Szyba zjeżdża w max. w dół, Ty przytrzymujesz jeszcze cały czasz w dolnej pozycji przez 5 sek. Następnie zamykasz szybę, też cały czasz trzymając przycisk w pozycji zamknięcia, także 5 sek. po całkowitym zamknięciu. Czynność tę wykonujesz w każdych drzwiach.

Opublikowano

Niestety tak to nie działa, próbowałem kilka razy. Bezskutecznie.

Opublikowano

Wrzuć pełny auto-scan z VCDS, sprawdzę aktualne kodowania.

Opublikowano

dziękuje. znajomy elektryk zrobił mi kodowanie tego oraz doświetlanie zakrętów.

 

 

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.