Treść opublikowana przez czarnycharakter
-
Jak zakodować doświetlanie zakrętów i opuszczanie lusterka w Audi A6 C6?
Grupowicze! Mam kilka pytań: Czy można wymienić tę srebrną ramkę MMI bez demontażu całego tunelu? Jaki komputer diagnostyczny polecacie? Taki żeby można było odczytać wszystkie błędy- nie tylko silnika, ale też poduszek, parktronica itd. Czy w a6 c6 przedlift można zakodować doświetlanie zakrętów i opuszczanie lusterka prawego przy cofaniu? Dzięki!
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
dziękuje. znajomy elektryk zrobił mi kodowanie tego oraz doświetlanie zakrętów. Pozdrawiam!
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Niestety tak to nie działa, próbowałem kilka razy. Bezskutecznie.
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
jak to zrobić? vcds?
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
a jak można zaprogramować?
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
mam na myśli domykanie szyb z pilota.
-
Zielone menu w MMI Audi SQ5
Witam Was! A czy ktoś mi powie jak włączyć i czy się da domykanie szyb z zielonego menu? czy jak inaczej to zrobić? Posiadam Audi Q5 z USA z 2016r. MMI3g Z góry dziękuje za pomoc!