Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miguel.

  1. Życzę wszystkim rodzinnych świąt i żeby każdy dojechał do celu w nowym 2009 roku
  2. omg Carfit powinienes dostac bana na ip zebys juz nie mogl wrzucac fotek tej niuni zgadzam sie z chlopakami, najpiękniejsze wozidło na forum. cos czuje ze nawet jakbym kupił magnetyzer do mojego AFNa i tak nie mialbym szans na kresce
  3. widac ma parcie na szklo
  4. witam, mam taki sam problem. najgorzej jest jak odpale auto po nocy, autem szarpie góra dół. jak silnik sie troche zagrzeje problem znika. co dziwne jeśli jezdziłem np. rano i po południu wsiąde do znów zimnego auta i rusze zadnych szarpań nie ma. zauważyłem ze ma to również związek z temperaturą - im zimniej w nocy tym rano mam wieksze objawy. co do zapalania i gaszenia silniczek bardzo drga. z tego co napisaliście wnioskuje ze chyba całe sprzeglo bede musial robic tak??...
  5. wybaczcie odswieze troche temat u mnie rameczka juz pomalowana ciekawe czy pojawia sie jakies odpryski jak narazie dla mnie kozak
  6. nooo..super to wyglada! teraz pewnie bedzie grupowe malowanie ramek :>
  7. witam, od niespełna miesiąca stalem sie sczescliwym posiadaczem a4 dane jak w profilu narazie zdąrzylem zamontowac radyjko blaupunkta santa cruz, wzmocek i skrzynie mdf z serii GTO z blau :gwizdanie: przaz wakacje mam zamiar dokonac kilku modów...najpierw body: zawias -30, ciemne szybki, zaciski na czerwono, czerwone neonki w srodku i pod autkiem, lampki przód FK ringi, no i jakis ulter na wydech i oczywiscie mechanika: wtryski, fmic, rogalowy mod i moze turbo arl jak odbore autko z serwisu(wymiana sprzęzarki klimy) wrzuce jakies foty szerokosci i przyczepnosci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.