Willi011

O Willi011

Osiągnięcia Willi011

Reputacja

1. Witam serdecznie klubowiczów i proszę o pomoc bo zaczyna mi już brakować pomysłów. Po wymianie jednej cewki i kompletu świec na nowe auto przestało odpalać Po sprawdzeniu okazało się że nie ma iskry Gdzie szukać usterki ??? Na starych świecach i cewce też nie odpala i nie ma iskry. Usterka z rodzaju bardzo dziwnych.
  2. Witam klubowiczów i proszę o pomoc Muszę kupić pas przedni do A4 B6 1.8T i tu zaczynają się schody Czy takie wzmocnienie będzie pasowało również od innych modeli ???? jak 1.9, 2.0 czy 2.5 a może ktoś z klubowiczów posiada oznaczenie takiej części ???
  3. Tarcze udało się zareklamować i wymienić na nowe. I po problemie
  4. Sądzę że takie tarcze można będzie zareklamować (to ponad 100zł za szt) a na pewno trzeba będzie spróbować.[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 21:26_________________________________________________
  5. Dzisiaj po raz drugi zdemontowałem całość przeszlifowałem piastę szczotką drucianą i nic nie pomogło.
  6. Witam klubowiczów i proszę o opinie, Kilka dni temu wymieniłem tarcze i klocki (przód) w swojej A4 1,8 95r i do tej pory zaczął się problem, mianowicie. Przy hamowaniu zaczyna mi drżeć kierownica i odczuwam lekkie stukanie w pedał hamulca.(i to raczej nie ABS) Czy to możliwe żeby były krzywe tarcze od nowości? Czy takie klocki muszą się dotrzeć? Ja już przejechałem ok 100km i cały czas jest bez zmian.
  7. POLECAM WARSZTAT Regeneracja Amortyzatorów, Sworzni, Drążków I Maglownic. Tair-Service. Stara Iwiczna, Słoneczna 97, tel. (22) 737-03-18
  8. Przekładnia zregenerowana koszt wyjęcia zregenerowana i założenia 900zł Regeneracja maglownic pod Piasecznem w Starej Iwicznej.
  9. Witam klubowiczów , Co sądzicie o regenerowanych maglownicach??? naprawiać czy wymieniać? Koszt regenerowanej to 500-600zł (gwar 12mc) a z demontażu 300-600zł
  10. Witam klubowiczów, Mam do wymiany maglownice w Audi A4 1995r 1.8 20V i mam pytanie czy maglownica od anglika będzie pasowała???
  11. Witam klubowiczów, Czy macie jakiś sposób na zdemontowanie chłodnicy bez jej uszkodzenia? Czesto przy odkręcaniu zrywa się gwint i robi się problem. proszę używac prefixów przy zakładaniu nowego tematu / cuber
  12. Proszę o pomoc, jak usunąć zarysowania na szybie czołowej. Przy skrobaniu szyby zrobiłem parę okropnych rys. ;(