Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy


ykk

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze że rozważałem zakup A4 Avant lub BMW3 touring. Audi wygrało zdecydowanie ze względu na wnętrza i uniwersalność. Teraz po kilku miesiącach użytkowania jedyne czego mi brakuje to tylny napęd ... dlatego następne będzie Q :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko autor tego "dzieła" nie wie chyba jak wygląda Audi A4, wstawili Audi 80 B4 na tych fotkach :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no foty niezle :polew: jak to na interi... oni zawsze cos spier...

zapomnieli dodac ze 2.0d bmw ma ok. 1,5 s do setki lepszy czas i zdecydowanie jest zrywniejszy :)(napisali ze osiagi podobne :wink4:), a pali bardzo podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę porównać 330xd E46 z A4 3.0 TDI B7 i niestety ale starsze BMW lepiej służyło niż nowsze audi :( jestem troszkę rozczarowany audi ma swoje plusy ale w ogólnym rozrachunku niestety przegrywa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko autor tego "dzieła" nie wie chyba jak wygląda Audi A4, wstawili Audi 80 B4 na tych fotkach :gicior:

dokładnie co za gość :wallbash:

Ja mogę porównać 330xd E46 z A4 3.0 TDI B7 i niestety ale starsze BMW lepiej służyło niż nowsze audi :( jestem troszkę rozczarowany audi ma swoje plusy ale w ogólnym rozrachunku niestety przegrywa :confused4:

w czym przegrywa ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko autor tego "dzieła" nie wie chyba jak wygląda Audi A4, wstawili Audi 80 B4 na tych fotkach :gicior:

dokładnie co za gość :wallbash:

Ja mogę porównać 330xd E46 z A4 3.0 TDI B7 i niestety ale starsze BMW lepiej służyło niż nowsze audi :( jestem troszkę rozczarowany audi ma swoje plusy ale w ogólnym rozrachunku niestety przegrywa :confused4:

w czym przegrywa ? :mysli:

330xd smigałem rok i nic sie nie stalo pozniej jeszcze na pol roku smigala w rodzinie i nic a w AUDI juz swieci mi ESP AIR BAG samopoziomowanie swiatelek jakies usterkowe mam to auto :wallbash: poza tym dzwiek V6 spodziewalem sie czegos pieknego a tu kazdy jeden mi mowi ze rzedowa w beemie lepiej mruczała i mi tak sie wydaje poza tym zawieszenie AUDI komfort BMW sport + komfort takie moje prywatne odczucia . AUDI duzo milej w srodku deska podswietlenie kierownica i z zewnatrz wizualnie tez AUDI wygrywa tylko ta awaryjnosc mnie przeraża .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko autor tego "dzieła" nie wie chyba jak wygląda Audi A4, wstawili Audi 80 B4 na tych fotkach :gicior:

na jednym 80 B4,na drugim 100 C4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co za kretyn to napisał :decayed: To ma być porównanie? Poza tym koleś chyba 3 razy napisał w tym tekście, że BMW kupimy taniej, ale tylko raz napisał że modele z tego samego rocznika będą w podobnych cenach. Początek produkcji e46 trafia na produkcję poliftowej B5. Komu to porównanie się przyda... Ja np. BMW nawet nie brałem pod uwagę przy zakupie auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co za kretyn to napisał :decayed: To ma być porównanie? Poza tym koleś chyba 3 razy napisał w tym tekście, że BMW kupimy taniej, ale tylko raz napisał że modele z tego samego rocznika będą w podobnych cenach. Początek produkcji e46 trafia na produkcję poliftowej B5. Komu to porównanie się przyda... Ja np. BMW nawet nie brałem pod uwagę przy zakupie auta :decayed:

ale to jest tylko Twoja opinia:) mysle ze duzo osob kupujac audi bralo pod uwage bmw, chocby dlatego ze to klasa premium i chocby dlatego ze audi blizej do bmw niz mercedesa.

Porownojac np 330xd i B6 2.5tdi Q ... wiemy ze Audiola nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym koleś chyba 3 razy napisał w tym tekście, że BMW kupimy taniej, ale tylko raz napisał że modele z tego samego rocznika będą w podobnych cenach.

nie do końca, modele z tego samego rocznika z podobnym przebiegiem i wyposażaniem róznią sie o 3-4 tys ( b6 droższe).

e46 weszło 2 lata przed b6 więc jakby nie patrząc jest to starszy model i dlatego ta róznica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym koleś chyba 3 razy napisał w tym tekście, że BMW kupimy taniej, ale tylko raz napisał że modele z tego samego rocznika będą w podobnych cenach.

nie do końca, modele z tego samego rocznika z podobnym przebiegiem i wyposażaniem róznią sie o 3-4 tys ( b6 droższe).

e46 weszło 2 lata przed b6 więc jakby nie patrząc jest to starszy model i dlatego ta róznica :)

po lifcie ceny sa bardzo zblizone (lift byl 2002) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja brałem pod uwagę BMW przy zakupie :cool1:

Bo uważam ze obie marki są dobre i godne uwagi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...